treba mi pomoc.....

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

treba mi pomoc.....

PostPostao/la gligicmila » uto svi 13, 2008 1:37 am

kupila sam zeca....navodno -patuljastog-, ali.....nema jos ni godinu dana a tezak je 2.5 kg i dug oko 30-ak cm! da li mi neko moze reci koja li je to rasa....i sta tacno smije jesti ? jer neko kaze da smije a neko da ne smije...zelenu salatu, mrkvu, .... kolika je normalna kolicina zitarica dnevno....smije li se kupati?
i u zadnje vrijeme je dobijala proljev....i sad je nikako ne mogu dole ocistiti...i kada uspijem, nakon malo vremena opet se uneredi....kako da joj pomognem???
Avatar
gligicmila
Kunić
Kunić
 
Postovi: 16
Pridružen/a: uto svi 13, 2008 1:15 am

PostPostao/la ninocka » uto svi 13, 2008 6:26 am

žitarica i salata su loš izbor. zeko treba imati puno sijena i to je najvažnije u prehrani.
imaš cijeli dio posvećen prehrani malo niže, pa pročitaj što sve piše.
salatu svakako izbaci. ona je vjerojatno uzrok proljeva. :wink:

od kad imam beštije vrećice usisavača kraće traju
Avatar
ninocka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1888
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:44 pm
Lokacija: zagreb

PostPostao/la zekili » uto svi 13, 2008 8:02 am

i jos..oni se ne kupaju osim kada je to stvarno neizbjezno..a tada imas i preporuku kako to sto "najbolje" napraviti :) procitaj o tome ovdje http://zecovi.net/forum/viewtopic.php?t=450

ovdje imas sve o prehrani http://zecovi.net/forum/viewforum.php?f=6

stavi nam slikice da vidimo zeku :)
Godine: 68.
Avatar
zekili
Moderator
Moderator
 
Postovi: 5508
Pridružen/a: čet lis 11, 2007 21:38 pm
Lokacija: zgb

PostPostao/la zeko Simba » uto svi 13, 2008 9:04 am

Mislim da je tvoj zec dostigao svoju punu veličinu. Stavi slikice pa ćemo ti reći koja je vrsta.
Salatu izbaciti i ne davati više, time se može potrovati, a vjerojatno je i uzrok proljeva. Da li jede sijeno? Toga mora uvijek imati ponuđenog. Pročitaj teme na linkovima koje su ti cure dale.
Hoćemo slikice :)
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

PostPostao/la gligicmila » uto svi 13, 2008 17:39 pm

ok....izbacila sam salatu,i dajem joj jednu mrkvicu u roku od 3 dana :kjut: posto mi je receno da ne smije ni puno mrkvice, bar ne onog narandzastog dijela jer je prepuno ugljikohidrata! ali problem je sto ne znam kako ovdje ubaciti slicicu :nowink: , ali ima ovamo na moj zeko....pod imenom milanka....ili da mi neko objasni kako ovdje da stavim slicice! Hvala vam! pusa
Avatar
gligicmila
Kunić
Kunić
 
Postovi: 16
Pridružen/a: uto svi 13, 2008 1:15 am

PostPostao/la Lela » uto svi 13, 2008 19:13 pm

slika
Avatar
Lela
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2651
Pridružen/a: čet lis 11, 2007 21:34 pm
Lokacija: klub Harmiklo

PostPostao/la gligicmila » uto svi 13, 2008 23:07 pm

Hvala, Lela :D ! eto to gore je slicica moje zecice....kad je bila manja! eh sad ...da li neko zna rasu ili sta vec... :blush: ! pozz
Avatar
gligicmila
Kunić
Kunić
 
Postovi: 16
Pridružen/a: uto svi 13, 2008 1:15 am



Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan