Zeko Zeko

Podijelite s nama dogodovštine, slike i filmiće vašeg zeke:)

Moderatori/ce: zeko_peko, Lela

Zeko Zeko

PostPostao/la malotince » ned ožu 22, 2015 23:33 pm

Da, zeko se zove Zeko. Nakon početnog razočaranja jer je društveno neprihvatljivo dečka nazvati "Pufnica" i nakon što je nekoliko dana proveo "bezimen" jednostavno je postao i ostao - Zeko.
Zeko je najmilije nestašno stvorenje na svijetu. Veterinarka Zoo City-ja me odmah na početku isprepadala jer je rekla da je Zeko kad je došao kod njih imao problema sa probavom i da se ne čudim ako će mi dobiti proljev u prvih par dana zbog stresa. Također nam je rekla da ga u tih prvih par dana ostavimo na miru u kavezu i da ga ne diramo previše. Ali to tako nije išlo jer je Zeko najveselije i najdruštvenije malo biće na svijetu. Već je u prvih par sati počeo sam provirivati iz kaveza i tražiti pažnju. Da ne pričam da je treći dan već otkrio kako pobjeći iz kaveza i slobodno šetao po kući i neustrašivo istraživao. Nakon tjedan dana pale su prve puse, a od onda ne propušta iskoristiti priliku da bilo koga od ukućana izljubi do besvjesti. Obožava ležati u krilu i maziti se, a najdraže mu je spavati s nekime od nas. Jako voli njupati (pogotovo zabranjene stvari) ali za sad je ukrotiv i uspješno smo uspjeli izbjeći bilo kakve probavne probleme u naših prvih mjesec dana skupa :)

slika
Avatar
malotince
Kunić
Kunić
 
Postovi: 22
Pridružen/a: čet ožu 05, 2015 22:36 pm

Re: Zeko Zeko

PostPostao/la markiza » pet ožu 27, 2015 0:05 am

Dobrodosli na forum. Zeko je jedan preslatki mili zekac i poljubite ga milion puta u moje ime :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: Nadam se da cete staviti jos njegovih slika da uzivamo gledajuci ga kako raste. Mnogo je sladak pomazite ga koji put i za mene. Pozdrav i jedva ceka nove slikice :blush: :D ljubite mi Zeku :zeko3: :zeko8:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Zeko Zeko

PostPostao/la malotince » uto svi 26, 2015 22:53 pm

markiza je napisao/la:Dobrodosli na forum. Zeko je jedan preslatki mili zekac i poljubite ga milion puta u moje ime :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: Nadam se da cete staviti jos njegovih slika da uzivamo gledajuci ga kako raste. Mnogo je sladak pomazite ga koji put i za mene. Pozdrav i jedva ceka nove slikice :blush: :D ljubite mi Zeku :zeko3: :zeko8:

Hvala, hvala! Zeko je izgrljen i izljubljen i još uvijek je najslađa proždrljiva buhtlica puna ljubavi! Nevjerojatno je koliko sam sreće imala da dobijem baš takvo malo druželjubivo klupko sreće. On sve voli i sa svima se želi družiti, a kada je pušten preko noći mi redovito skoči u krevet i spava pokraj jastuka. Ma topim se od miline kad god ga pogledam, a kamoli kad se dođe grliti i ljubiti.

slika
Tek nakon ovog sam POTPUNO shvatila zašto se zovu ovnoliki

slikaslikaslika
Atak na celer!

slika slika

slika
A u slobodno vrijeme sam mrgud

slika
Biti miran? Jel to nešto za jest? Daj mi jest. HUMAN!

I za kraj, "Zeko Noir"
slikaslika
Avatar
malotince
Kunić
Kunić
 
Postovi: 22
Pridružen/a: čet ožu 05, 2015 22:36 pm

Re: Zeko Zeko

PostPostao/la markiza » ned svi 31, 2015 10:22 am

Prelepi zeko, pufna krznasta, uf ja bih ga izgnjavila samo tako :zeko3: :zeko3: :zeko3: ljubite ga puno puno i hvala na slikicama i cekam jos puno puno slikica u dolazecim danima :zeko8: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki



Natrag na Slike, filmići, priče...




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan