Šok?

Kao i sva druga živa bića i kunići imaju potrebu za komuniciranjem. Što vam vaš kunić želi reći?

Moderatori/ce: Charlie, Zeko_Jurica

Re: Šok?

PostPostao/la HŽV » uto tra 28, 2015 11:04 am

Šta mislite da li bilo mogućnosti da se izvuće?

Njemu se to dogodilo i prije nekih 3 godine, ali je tada bio dobrog zdralja i jakog imuniteta te je proslo bez ikakvih posljedica i veterinara.
Prije godinu dana je imao head tilt od kojeg se uspješno opravio u potpunosti. Pa apces prije pola godine, pa neke prehlade opet. Izvuko se iz svega toga i stvarno je bio aktivan kao da se nista nije desilo. Penjao se po krevetima, kaučima i skako s njih ko blesav.

Ja mislim da bi se možda i izvukao da je bio nešto mlađi i nije imao svih tih problema zadnjih godinu dana. Jer od napada mačke se neće glava nakriviti npr..
Vjerojatno se to sve onda ponovo aktiviralo i u kombinaciji s ovim šokom ga koštalo života. Jer po meni da je umro samo od šoka onda bi se to desilo prvi dan, a ne nakon 48 sati. Jer mu je prvi dan i pola drugog dana stanje bilo skroz stabilno i nije upucivalo nista na ovako nesto.

Tako da mislim da bi ga možda i neka manje zeznuta situacija mogla koštati (npr. neki manji začep ili manji proljev) u kombinaciji s ovim od prije. Jer se sa padom imuniteta aktivira npr. neka pasterela i evo ti problema.

Manje je vjerojatno da je mačka bila bijesna, ali tko zna.
HŽV
Kunić
Kunić
 
Postovi: 15
Pridružen/a: uto tra 15, 2014 13:29 pm

Re: Šok?

PostPostao/la markiza » uto tra 28, 2015 22:09 pm

Jadan zeko :cry: :cry: :cry:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Prethodna


Natrag na Ponašanje i društveni život kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan