poklanjam zeca i prodajem kavez

Kupujete, poklanjate, mijenjate..ili želite nekoj drugoj životinji pronaći pravi dom?

Moderator/ica: Lady Stardust

poklanjam zeca i prodajem kavez

PostPostao/la creborn » uto tra 07, 2015 20:11 pm

Dakle, sluzbeno je... ja tog zeca mrzim. Istinski i organski.

Nisam ga od prvog dana htio, zena ga dovukla. Pruzio sam mu sve.. strpljenje i ljubav.... 6 mjeseci gutao svakakva sra*a od nje. I kako mi je vratio? 1000 zapisavanja kreveta, pogrizen kabel od usisivaca, dva puta, pregrizen USB kabel, pojeden zid u kuci (???), cosak zida pohrdan na 30 cm visine, pojedena zavjesa, tepih i lajsna od laminata.

Zec je pusten veci dio dana, mazi se svakom mogucom prilikom.. stalno ima svjeze vode, zrnja 2 put dnevno malo, sijena i SVJEZE vrbove grane za hrdanje. Ponekad mu dajem i polovicu kukuruza, te slastice u vidu kriske mrkve ili jabuke. Ima takodjer i drvenu policu koju s gustom zvace. Kavez je velik, 80x50x50 cca... NISTA mu ne fali.. i to mi je vratio cime? stetom i bezobraznim lupanjem nogama.

STo ce u konacnici reci, zeca POKLANJAM... nek ga netko nosi kamo god zna.. necu LIPE za njega

Kavez prodajem.

dakle model SAVIC, dimenzije 80x48x47 tako nesto, sa original kutnim WC-om, pojilicom i sjenalicom. Bez ikakvih ostecenja.

Poklanjam i pola vrece peleta (velika vreca), kutiju sijena, piljevine i sve ostalo sto me podsjeca na to dlakavo cudoviste.

Cijena za kavez i svu opremu je samo 300 kn.

Zec se nalazi u Koprivnici i svako popodne se moze doc po njega.

Vozit ga necu nikuda.. eventualno vezanog na krovu automobila.

Ako ga ne poklonim nekome tko cijeni zeceve... poklonit cu ga kolegi koji uzgaja zmije. On isto cijeni zeceve.

creborn@gmail.com
0989762493

sto se prije netko javi.. to bolje za zeca
creborn
Kunić
Kunić
 
Postovi: 15
Pridružen/a: sub sij 24, 2015 19:53 pm

Re: poklanjam zeca i prodajem kavez

PostPostao/la markiza » ned tra 12, 2015 23:27 pm

Ako ste mrzeli zeku od samog pocetka to zivotinja oseti iako ste joj po vasem misljenju sve pruzili. Jel biste vi mogli ziveti sa zenom koja vam sprema hranu ali vas mrzi iz dna duse? To sto je progrizao kablove je zato sto mu je to dozvoljeno, zecovi su vam kao mala deca ako im ne branite oni ce misliti da im je dozvoljeno :-) I na kraju ne morate pretiti tim kolegom sto uzgaja zmije jer ljudi ako imaju mogucnosti ce svakako prihvatiti vaseg zeku a ako ih nemaju nece se ni naci udomitelj, to vam je prosta racunica a vi kao osoba koja ste ostala tom zeki jedino drustvo, kako sam razumela iz vaseg pisanja, uradite onako kako vam savest nalaze. Zeko je samo jedna plaha zivotinja i vlasnici koji ih prihvataju moraju toga uvek biti svesni. Zeke nisu slatke, plisane i krznaste igracke, nego ipak zivotinje koje imaju takodje svoje potrebe kao i mi ljudi. Zelim vam da donesete pravu odluku a zeki saljem puno puno puno poljubaca i drzim mu palceve da ga neko ipak zavoli :zeko1: :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: poklanjam zeca i prodajem kavez

PostPostao/la altan » pon tra 13, 2015 13:21 pm

Za 300 kn se kupi potpuno novi kavez i to veci od vaseg. Ako ti je stalo da zec nade dobar dan pokloni s njim i njegove stvari. Trebali ste se malo raspitati prije nabavke sto znaci imati kunica.
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)



Natrag na Oglasi i sve ostalo




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan