ne pije nakon sterilizacije

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la Klio » sub sij 23, 2010 10:25 am

?
:zeko3:
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la frka » sub sij 23, 2010 12:30 pm

sinoć sam jedva nekako strpala žicu u transporter (otima se kao da su svi đavli ušli u nju a bojim se čvrsto ju hvatati da ju ne ozlijedim, neda se ni za šiju uhvatit nikako, trči po kućici :lud: ) i kad sam ju konačno nekako dobila u transporter odmah se krenula obračunavati s ručnikom - gužva ga, gura, mlati po njemu, ono... nije normalna ;D
izvadim ručnik van i stavim sijeno unutra i malo povrća i onak, više bezveze nego u nadi, prinesem joj pojilicu, kadli moja ludača prednjim šapicama za pojilicu i dudl dudl :D i cijelo vrijeme me gleda onak nemoj me nosit u bubu molim te bit ću dobra curica i piti ću i jest ću i sve ću samo me nemoj nosit u bubu pliiiz i nakon što je popila jedno četvrt decilitra vode navali na sijeno kao da nikad nije jela :wub:

jutros se ponaša po starom: u sedam ujutro je zveknula zdjelicu s prvog kata u prizemlje ne bi li mi dala do znanja da se trebam dić i konačno poslužit dami doručak, a kad je čula šuštanje vrećice, zajedno s frkom se sjurila u prizemlje, šapice na vratašca i daj daj daj :)
doduše, od sinoć je popila jako malo vode (ne računajući ono iz transportera) ali je ipak pila. i pojela je dosta povrća, ali samo zeleno :hm: , sve što je bilo zeleno je pojela, sve ostalih boja je ostavila :)

hvala svima na brizi i savjetima :zeko3:
charlie, pokušavala sam sa zdjelicom, od nje je bježala :D
i da, internet nam šteka na laptopu doma pa kasnimo s odgovorom. kablovi. bila sam malo neoprezna. :blush:
Avatar
frka
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 277
Pridružen/a: uto kol 25, 2009 8:46 am
Lokacija: zg

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la tinka » sub sij 23, 2010 12:36 pm

ako sam dobro shvatila, na kraju niste ni išle u bubu... ma da, nema potrebe ako je počela normalno funkcionirati.... neka je samo ona počela piti.... ;D i u zelenjavi je dobila tekućine, tako da je to ok.... ali meni je u cijeloj toj priči smiješno koji je to mali vražičak, frkica će kraj nje posijedit! ;D :zeko7:
Avatar
tinka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1184
Pridružen/a: pon lis 12, 2009 13:06 pm
Lokacija: Zagreb - Sesvete

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la lili.l » sub sij 23, 2010 13:13 pm

kablovi ;D
Avatar
lili.l
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 300
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 1:31 am
Lokacija: Dubrovnik

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la frka » sub sij 23, 2010 13:17 pm

tinka je napisao/la:ako sam dobro shvatila, na kraju niste ni išle u bubu... ma da, nema potrebe ako je počela normalno funkcionirati.... neka je samo ona počela piti.... i u zelenjavi je dobila tekućine, tako da je to ok.... ali meni je u cijeloj toj priči smiješno koji je to mali vražičak, frkica će kraj nje posijedit!


pa da, nisam ju htjela gnjaviti veterinarom kad je već konačno počela piti. ili sam možda ipak trebala? za svaki slučaj? :hm:
a što se tiče frkice, on je pravi mali papučar, njemu to paše ;D

lili.l je napisao/la:kablovi ;D


a da... ;D :blush:
Avatar
frka
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 277
Pridružen/a: uto kol 25, 2009 8:46 am
Lokacija: zg

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la tinka » sub sij 23, 2010 13:51 pm

ma da, bolje da ju nisi bezveze vodila tamo, znamo svi koje je to njima traumatično iskustvo... čemu ih bezveze gnjaviti.... malo ju sad promatraj, ali ja vjerujem da će se to sve sad vratiti na staro... :zeko1:

haha, a mali frkica je papučar, znači... pa žici je upala sjekira u med! ;D
Avatar
tinka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1184
Pridružen/a: pon lis 12, 2009 13:06 pm
Lokacija: Zagreb - Sesvete

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la dollypony » sub sij 23, 2010 15:13 pm

Drago mi je da se polako vraca u normalu malena i verujem da ce doci na svoje i polako piti vodu u normalnim kolicinama :blush: :zeko3:
slika Mila slika
Avatar
dollypony
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 847
Pridružen/a: sri stu 11, 2009 20:37 pm
Lokacija: Subotica.

Re: ne pije nakon sterilizacije

PostPostao/la Mrvica » sub sij 23, 2010 19:16 pm

Pa ako opet zaskripi sa konzumiranjem tecnosti, puf! smesti damu u transporter, pa joj ponudi pojilicu ;D ;D ;D
Avatar
Mrvica
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 284
Pridružen/a: pon kol 10, 2009 18:20 pm
Lokacija: Novi Sad

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan