ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

Kupujete, poklanjate, mijenjate..ili želite nekoj drugoj životinji pronaći pravi dom?

Moderator/ica: Lady Stardust

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la fleshettes » ned lis 03, 2010 20:41 pm

KlaraRi je napisao/la:Još se prodaje, a što se plaćanja i prijevoza tiče...uvijek se može dogovoriti i snaći, prijedlozi na mail...

Ja sam svojoj uvijek gornji dio skinula, a i kad nisam, nema toga što bi nju spriječilo van :rolleyes: za prenoćiti ili kao što je predloženo transporter savršena...


Prodaje li se još uvijek? Ako se mogu otvoriti ova veća "vrata" s obje strane, onda je super. Stevo ima isti takav za kuhinju
R.I.P. Stevo i Milla, nadam se da ima puno maslačaka tamo.
slika slika slika
Avatar
fleshettes
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 446
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 23:49 pm
Lokacija: Zagreb

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la t-i-n-a » pon lis 04, 2010 7:08 am

KlaraRi je napisao/la:PRODANA!

Lijepi pozdrav svima,

ako nekoga zanima, prodajem kućicu za kunića, marke FOP, 65x46x28, prilažem i slikicu. Za 160,00kn. Uz nju idu i još neke stvari, kao pregradica za sijeno, kutni wc, drvena kućica...idealna za kunića koji je uglavnom pušten, zatvaran samo noću i sl.

slika


Ako pitaš za ovaj prodan je
29
Avatar
t-i-n-a
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1234
Pridružen/a: pon lis 15, 2007 7:29 am
Lokacija: Rijeka

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la fleshettes » pon lis 04, 2010 8:32 am

Ok. Onda ako se nekom nađe neki kavez viška, nek viče. Ne mora bit veliki jer će služiti samo za sijeno, vodu i hranu. :zeko1:
R.I.P. Stevo i Milla, nadam se da ima puno maslačaka tamo.
slika slika slika
Avatar
fleshettes
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 446
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 23:49 pm
Lokacija: Zagreb

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la Šolina » pon lis 11, 2010 11:33 am

a lipota mala..... drzimo fige! :zeko3:
"Lots of people talk to animals, not very many listen though, that's the problem" B.Hoff
Avatar
Šolina
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 461
Pridružen/a: sri ožu 25, 2009 23:28 pm
Lokacija: Zagreb-Omiš

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la Lady Stardust » sub lis 16, 2010 22:48 pm

Karton, otvorila sam temu za Kisa u Zdravstvenima tu je link

viewtopic.php?f=5&t=4907&p=135122#p135122
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la warped » sub lis 23, 2010 21:39 pm

Shvatili smo da imamo previše odjeće koju ili nikad nismo nosili ili smo nosili svega par puta ili možda koji put i više, ali je u svakom slučaju u odličnom stanju. I sad to prodajemo. :D Za sitnu lovu, valja spomenuti, cijene se kreću od 5 do 40 kuna... Pa evo da se nađe i ovdje, ako se slučajno ikome išta svidi. :zeko1:



Ovo je link gdje se ta odjeća može pogledati: [link se više ne koristi :)]



Napomena: još uvijek nisam sve poslikala, s vremenom ću dodavati ostatak (većinom su mi ostale razne hlače i košulje, ostalo je više manje sve na stranici)
Zadnja izmjena: warped; sub pro 18, 2010 11:49 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la Mary » ned stu 07, 2010 20:37 pm

Ako neko iz Srbije prodaje kavez za zeca , koji je veci od 60 sa 40 cm neka se javi . Meni je prekopotreban veci kavez , a nigde u Nisu ne postoji da se kupi veci . Zeka raste , moj kavez postaje sve manji , molim vas pomozite mi da nekako kupim kavez !!! Hvala !!! :zeko8:
Mary
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1171
Pridružen/a: pon ruj 27, 2010 17:01 pm

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la warped » pet stu 12, 2010 14:27 pm

Curke samo da vas podsjetim na svoj mali 'shop'... :blush:


LINK -> [link se više ne koristi :)]


Dodano je dosta novih stvari u kategoriju 'Ostalo', većinom kozmetike Avona koja nije testirana na životinjama (vjerujem da nam je to svima bitno kao ljubiteljima životinja - posebice kunića...). Ja inače prodajem Avon, pa kupujem razne setove koji mi se u tom trenutku čine povoljni. Tak da ništa nije ni taknuto, kamoli korišteno. :nowink: A sada su im cijene i dalje ispod onih u aktualnim katalozima, pa čak i kada su na popustu...

Trebala bih još dodati i ostatak odjeće koji dan, ali trenutno nemam čime mjeriti, Csilla mi je pojela onaj šnajderski metar. ;D :dragonn-ccc-e:

Tak da ću se, nadam se, uskoro opet prijaviti ovdje. :P
Zadnja izmjena: warped; sub pro 18, 2010 11:49 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la warped » sub stu 27, 2010 12:53 pm

Opet ja, ovaj put malo hitnije. ;D

Naime, kupila sam si preeeeeedivne cipelice, namjerno broj veće nego inače nosim (uvijek mi noge naoteknu nakon nekog vremena, pa mi postanu tijesne), ali ispada da su mi preeevelike, s kojim god čarapama sam ih probala noga mi izlazi van dok hodam. :blink: Kad sam ih kupovala ima sam one obične čarapice (pamučne) pa sam mislila da će to taman biti to, ali najlonke su ipak puno puno tanje, pa ništa od toga. :sad: Problem je šta sam već skinula etiketu (mislila sam jučer ići van u njima), pa ih ne mogu zamijeniti za broj manje. :ljut: Tak da ih planiram prodati i s tim novcima (+ još malkoc jer ih prodajem malo jeftinije) kupiti nove, broj manje. :D

Dakle, AMISU salonke, broj 37, zagasito crne boje, peta 10 centimetara - 170 kuna. :zeko1:


slika slika

slika slika
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la Snoopy » sub stu 27, 2010 13:00 pm

He moj broj :blush: lepe su steta sto nemaju kaiscice :sad:
Snoopy
 

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la warped » sub stu 27, 2010 13:09 pm

I meni su baš prekrasne, jedva čekam da si uzmem broj 36, pa da učim hodati u njima. ;D Nikad nisam imala tako visoku petu...

I da, zaboravila sam spomenuti da imam tjedan bez poštarine u svom malom shopu, pošto mi popriličan broj kupaca odustane upravo zbog nje. Pa da i njima izađem ususret (znam kako je to), odlučila sam staviti tu akciju..
Zadnja izmjena: warped; sub pro 18, 2010 11:50 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la Šolina » ned pro 05, 2010 19:12 pm

Kupujem knjigu POVIJEST br.5-kasno rimsko carstvo i rani srednji vijek koja je nedavno (a i prije 2 god) izlazila uz JUTARNJI LIST..
slika

Help, trazim je tati za poklon :zeko8:
"Lots of people talk to animals, not very many listen though, that's the problem" B.Hoff
Avatar
Šolina
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 461
Pridružen/a: sri ožu 25, 2009 23:28 pm
Lokacija: Zagreb-Omiš

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la vedi08 » sri pro 22, 2010 23:24 pm

uči hodat u nekim manjim, ja sam si isto kupila jedne krasne 10 cm i nema sanse da u tome naucim hodat, svi iskusniji stikohodaci kazu da treba kranut s manjom prvo
Molly slika i Đuro slika <3
Avatar
vedi08
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1548
Pridružen/a: čet svi 06, 2010 16:11 pm
Lokacija: rijeka

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la bunnyema » čet pro 23, 2010 0:57 am

10 cm je savrsena visina za pocetak i za kraj hodanja u visokim petama.. vise ubijaju nogu..

visoke pete iskrivljuju nasu nogu.. savrsena peta je 3-4cm..znaci 10cm nam je vec previse.. Isto tako moramo paziti i kakve su cipele, nekvalitetne cipele mogu jako naskoditi nasim nogama! Uzmimo za primjer neke balerinke - kao fol svima su udobne no ako stojimo u njima 5min na mjestu noge i leda ce nas jaaako boljeti, a ako to isto uradimo u 10cm petama mozda ce noge boljeti ali leda ne jer ce nam drzanje biti ispravljeno.. Takoder vrlo je vazna i peta.. ako je cijela cipela jako neugodna i nesigurna bez obzira sto dobro izgleda mi se u njoj necemo osjecati odlicno, vec umorno i bolno.. Vrlo je vazno pomoci nasim nogama da sve te torture sa cipelama prezive cim bolje jer ce nam duuugo trebati. Ja koristim heparin kremu za vene (posto sam vec bila na dvije operacije i znam da se s visokim petama i balerinkama nije za saliti, a tek su mi 22) i dok se tusiram redovito prodem noge sa toplom/hladnom/toplom/hladnom/toplom/hladnom vodom.. Koristim svaku priliku za dici noge (dok lezim na kaucu podignem ih sa jastucima da mi budu vise nego glava ili dok radim za stolom i onda si ih stavim na stolicu malu) i naravno tu su neizbjezne kupke prije spavanja da mi se stopala opuste i nikada ne krizam noge.. Inace sam skoro po cijele dane (posao, faks) u 10cm cizmicama sa punom petom koje su tako ugodno potstavljene i ucvrscene na pravim mjestima da mi se noga ne pati.. pete su super, samo ih treba koristiti odgovorno!
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: ĐORANJE, CJENKANJE I TRAMPA :-)

PostPostao/la vedi08 » čet pro 23, 2010 1:27 am

ja u svojim mogu radit sve osim hodat, dakle ako zelim samo stajati negdje i bit lijepa mogu, ako zelim cucnut mogu, oprat sude ocistit gajbicu mogu, ali hodat, e to nikako :d ne bez nabadanja :D

povijest imam samo 1, ako zelis tvoja je :D
Molly slika i Đuro slika <3
Avatar
vedi08
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1548
Pridružen/a: čet svi 06, 2010 16:11 pm
Lokacija: rijeka

PrethodnaSljedeća


Natrag na Oglasi i sve ostalo




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan