Zec

Sve o pravilnoj higijeni, smještaju i redovitoj njezi vašeg zekića :)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

Re: Zec

PostPostao/la Leonarda » pet lip 17, 2011 10:50 am

Kao prvo...nemoj mi se tako obracat i nemoj govoriti da trabunjam jer ja na ovaj forum se nisam došla svađat.Kao drugo samo sam pitala za parenje..a uostalom još je zeko mlad,pa neću ga valjda pariti s dva mjeseca.Možeš mi valjda lijepo objasniti zašto ga nije dobro pariti,a ne se odmah svađat.A ovo za pitanja..."bolje pitati nego skitati"
I love my bunny! :)
(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Leonarda
Zečić
Zečić
 
Postovi: 154
Pridružen/a: pon lip 13, 2011 19:06 pm

Re: Zec

PostPostao/la reja04 » pet lip 17, 2011 11:15 am

Znam da sam nova ali moram na ovo reagirati...
Imaš na forumu desno gore polje zvano Pretražnik unesi pojam koji te zanima i čitaj...
Mislim, cure su ti izašle u susret ali daj malo volje pokaži pa se snađi za ono što trebaš.

http://zecovi.net/forum/viewtopic.php?t=451
Evo ti za linjanje,našla u roku od minute. Ako ti je stalo, saznat ćeš bez ponavljanja već obrađenih pitanja. :dry:
Avatar
reja04
Zečić
Zečić
 
Postovi: 82
Pridružen/a: ned lip 12, 2011 10:29 am
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Re: Zec

PostPostao/la sanjita » pet lip 17, 2011 12:08 pm

Uglavnom Leonarda parenje ostavi ljudima koji imaju sa time iskustva ;)...ako ces imati mogucnosti nabavi jos jednog zeca,ovisno dal je ovaj zeko muzjak il zenka pa nabavi suprotan spol jer se tako najbolje slazu,da imaju drustvo svoje vrste i da su sretni i prije toga ih steriliziraj/kastriraj. O sterilizaciji i kastraciji imas linkove u "Zeko podmlatku",sve ti fino pise o tome,to nije nikakav bauk. Sto se linjanja tice,moj savjet da ne slusas slijepo savjete ljudi u pet shopu,nego prati svog zeca pa ces vidjet kako i sta...kad vidis da se krenuo linjat,pocni ga cesljat da visak dlake otpadne da to ne proguta jer je to opasno. Jos kao mali nebi smio malt pastu,tako kazu iskusniji ali kad malo naraste malt pasta za prevenciju mora bit sastavni dio....o malt pasti imas ovdje:

viewtopic.php?f=5&t=88

Ima je u svakom pet centru.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zec

PostPostao/la Leonarda » pet lip 17, 2011 16:58 pm

Hvala Sanjita :) Sada bi trebao dobiti brzo 3 mjeseca pa će se valjda linjati ;)

A reja04 nitko ti i nije rekao da na "ovo" moraš reagirati :dry:
I love my bunny! :)
(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Leonarda
Zečić
Zečić
 
Postovi: 154
Pridružen/a: pon lip 13, 2011 19:06 pm

Prethodna


Natrag na Higijena, smještaj i njega




Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan
cron