help me please....

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

help me please....

PostPostao/la zekohop » pon kol 25, 2008 10:41 am

čitam sve živo o zecovima i moram priznat da sam ostala zbunjena ili nekaj krivo radim (joj nadam se da nije tak!!!) ili je moj zekan totalni boem...naime...ima zeko već godinu i pol, a od toga je zadnjih godinu dana sa mnom...u zadnjih par mjeseci je pošašavio...
1. piški pa si sjedne u svoju pišaku dok mu se rep i zadnje šape doslovce ne zaljepe (naravno smrdi ko kuga, da ne kažem da izgleda ko klošar iako ga redovito brišem s krpicom...što ga više brišem to sve više zeko uvaljuje)...?????
2. ne interesira ga ama baš ništa od igračaka koje su kao SUPER DUPER za zecove....????
3. u zadnje vrijeme koje god sijeno da kupim i dam mu...gadac mali neće ništa od sijena (e sad me već lovi i PANIKA)...do sad je sijeno jeo ko lud....
4. dala sam mu grančice za glodanje da brusi zube ali ignorira i to...a malo mi je teško nabaljati grančice jabuke koje nisu tretirane (koja je alternativa)???
...KAJ MU JE????
zekohop
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pon kol 25, 2008 10:20 am

PostPostao/la Zeko_Jurica » pon kol 25, 2008 10:49 am

Čime se još hrani osim sijena i da li tu ostalu hranu jede kao i prije?
13679 kvadrata zeko livade
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

PostPostao/la zekohop » pon kol 25, 2008 10:52 am

kupujem mu prestige hranu....kombiniram sa svježim povrćem i voćem...jednom dnevno dobi vitamine za zečeve...i naravno ima tri zdjelice vode po stanu...u zadnje vrijeme lovi lišće od trešnje po dvorištu, nisam ziher jel smije ili ne, pa kad ga ulovim maknem ga....
zekohop
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pon kol 25, 2008 10:20 am

PostPostao/la zekohop » pon kol 25, 2008 10:54 am

i da btw..to sve jede normalno...
zekohop
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pon kol 25, 2008 10:20 am

PostPostao/la anci » uto kol 26, 2008 14:04 pm

a mozda protestira jer nema partnericu :hm: :D :blink:
sto vise gledam ljude sve vise volim zivotinje...GOD:14........b.day 20 09 1995 god.
Avatar
anci
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1207
Pridružen/a: sub svi 31, 2008 19:43 pm
Lokacija: split

PostPostao/la anci » uto kol 26, 2008 14:05 pm

ako je nema
sto vise gledam ljude sve vise volim zivotinje...GOD:14........b.day 20 09 1995 god.
Avatar
anci
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1207
Pridružen/a: sub svi 31, 2008 19:43 pm
Lokacija: split

PostPostao/la Kiara » uto kol 26, 2008 14:33 pm

Izbaci mu te vitamine dropsiće..ako na to misliš..to ne valja
slikaslikaslika
Avatar
Kiara
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4424
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 12:21 pm
Lokacija: Gradići/Velika gorica

PostPostao/la zekohop » sri kol 27, 2008 8:22 am

znači zec je buntovan i to je sve? zakon...
već sam se uspaničila da je bolestan ili nešto...
inače nema partnericu nemam kam s još jednim zecom ali se dosta dobro slaže sa mojim psom...piju vodu istovremeno, ponjuše si njuškice par puta tokom dana...i tak...nisam mogla vjerovat kad sam ih prvi put vidla da si daju puse...strava...
zekohop
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pon kol 25, 2008 10:20 am

PostPostao/la Zeko_Jurica » sri kol 27, 2008 10:55 am

Koliko suhe hrane (u žlicama) on dobije na dan?
Da li mu napuniš suhu hranu samo ujutro ili drugačije?

Ovo da on sjedne u svoju mokraću, meni se baš i ne sviđa, jer bi ako se nastavi, moglo uzrokovat i druge probleme.

Sijeno možda neće jer ima previše suhe hrane na raspolaganju, ali u svakom slučaju trebao bi ga jest. Isto tako povremeno i grickat grančice. Možda kad bi mu veterinar ipak pogledao zubiće (sjekutiće i kutnjake).
13679 kvadrata zeko livade
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm



Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan
cron