pomoć, majka odbacuje mlade

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

pomoć, majka odbacuje mlade

PostPostao/la ward » sub sij 02, 2016 1:07 am

pozdrav svima, ukratko cu napisat, jer slutim da nemam puno vremena.
ispričavam se unaprijed ako negdje ima thread koji daje odgovore na moja pitanja, ja ga nisam našao ili vidio.
ko želi kritizirat, može slobodno, al to neće spasiti ovih par dragulja
priča ukratko teće ovako : nabavio sam pred par mjeseci dva kunića, s tvrdom garancijom da su obe ženke.
uglavnom, kad sam ja shvatio da je ona skotna, vec je predugo i prepredugo bila s zecom. bila je poluluda // tad sam čitao ponovno sve moguće šta sam našao - a našao sam na ovom forumu, i znao sam da če bit svašta... obistinilo se//
odvojio sam je,napravio kotilicu i nastojao je sto manje dirat. i okotila se..
bilo ih je sedam, dva sam nasao ubijena i iznešena iz gnjezda nakon par dana, ostali su lijepo napredovali..3 su bijela kao ona , dva crna kao kunac
i onda je pocelo... jedan bijeli je znacajno zaostajao u rastu, kasnije je i progledao..
jedno jutro, mrtav.. mislio sam, bolestan, krepao.. nis, bilo mi je zao, al ajd..
zadnjih dva ili tri dana, primjecujem, kao da ova dva crna su pre mirni.. gotovo da se ne miću, sjede jedan kraj drugoga..
a bijeli divljaju, veseli su, i veći su. imao sma nekakav osjecaj kao da su se separirali..il ih je ona.. neznam, laik sam
i veceras nadjem jednog crnog..ubijen..
nemam pojma sta da napravim, dal ce ih pobit sve, 99% sam siguran da ce ubit crnog, uzeo sam ga i unesao u kucu, bijele sam ostavio s njom.
Da li taj crni mališa može preživit samo na sijenu i sjemenkama? za 4 dana ima ravno mjesec
hvala na svakom konstruktivnom savjetu :zekoo6:
i da - pretpostavljam da crnom povratka majci nema, ali sta sa bijelima? da i njih odvojim?
ward
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: ned ruj 21, 2014 15:47 pm

Re: pomoć, majka odbacuje mlade

PostPostao/la markiza » pet sij 22, 2016 13:32 pm

Sta je bilo sa zekama? :omg:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki



Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan