trudna ili....?!

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

trudna ili....?!

PostPostao/la Nuni » sub lis 17, 2009 14:26 pm

sad sam već zabrinuta oko mashe... :omg:
malo se čudno ponaša, prema pupiju već neko vrijeme a sada i prema meni...
počela je cvilit u njegovoj blizini bježat od njega... a sad kad je ja hoći dotaknut isto tako iako ne u tolikoj mjeri kao prema pupiju...
ne mora ništa značit ali sumnjivo mi je...
njih dvoje su uvijek i ISKLJUČIVO pušteni zajedno samo ako pupi ima gaće...on je tu i tamo naskakivao na nju ali sam ih uglavnom ja svejedno razdvajala... da li je moguće da se uspjelo nešto dogodit preko gaća?!
iako mi je to teško za povjerovat...
još jedna stvar je to što ona ima nedavno napunjena 3 mj pa opet mi je teško za povjerovat da je trudna, ako je...
pokušavala sam je napipavat po trbuha al ne mogu baš dobro razaznat... jedino sam primjetila da su joj sisice malo nateknutije što me opet nagnalo na sumnju...
ne znam što da mislim...svaka opcija mi nije na čisto...
s druge strane, dal je moguće da je lažna trudnoća? al opet mi se čini premlada za to...
a ne znam... možda sam jednostavno paranoična :lud:
slikaslikaslika 23
Avatar
Nuni
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 904
Pridružen/a: uto pro 16, 2008 0:12 am
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Anek » sub lis 17, 2009 15:13 pm

nije premlada za pocetak pokazivanja svojih hormona..bjezi od njega jer ju on ocito zivcira sa svojim naskakivanjem. Cice su joj natekle radi hormona-razvijanje..i mojoj su velikee cike ;D koda doji, a ne pustam je s malim dok ga nekastriram. Ako je stvarno svaki put nosio gace onda nema potrebe da se brines. Mislim da je to sve dio puberteta :)
slika
Avatar
Anek
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3254
Pridružen/a: čet kol 28, 2008 18:35 pm
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Nuni » sub lis 17, 2009 15:22 pm

:) ok, očito se još ne mogu naviknut na žensko ponašanje... navikla sam na pupija i kod njega uvijek znam kaj se događa... a što se tiče nje sam zbunjena :lud:
prenemoguće bi bilo da je trudna... al moram pitat, nije mi dalo mira.... :blush:
slikaslikaslika 23
Avatar
Nuni
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 904
Pridružen/a: uto pro 16, 2008 0:12 am
Lokacija: Zagreb



Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan