zeko si cupa dlaku

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Klio » ned pro 26, 2010 17:05 pm

Neznam meni to Bjanka ponekada ali retko radi kada ima periode uzivljavanja u ulogu gazdarice, tj.zelju da osvaja i postane glavna u sobi... Onda ostavlja ovakve tragove i kuglice svuda gde inace nikada ne ostavlja. Bolesna nije jer sam je pregledala...
Treba proveriti svakako jer bolje panicariti nego biti opusten jer se sa zekama nikada nezna. Kod njih sve jako brzo ide.
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Zeko_Jurica » pon pro 27, 2010 0:09 am

Emma je napisala da zeka ostavlja tragove tu i tamo. Da je neki problem s mjehurom toga bi bilo više od "tu i tamo". A obzirom da je u fazi napaljenosti, prije bih rekao da se radi o obilježavanju teritorija. Jedino mi ove flekice sa fotki previše vuku na crvenkasto, a za probleme s maternicom je još premlada :hm:
13679 kvadrata zeko livade
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Klio » pon pro 27, 2010 10:52 am

MOguce da vuku na crveno zbog hrane... Ako zeka ima problem sa besikom videlo bi se u ponasanju jer mora da bi je bolelo...
I meni ove mrljice lice na tipicno obelezavanje koje mi je Bjanka radila i pre a sada i posle sterilizacije kada hoce da dominira.
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » pon pro 27, 2010 23:42 pm

da nes bjelkasto u sredini te mrljice,i to vec jako dugo mozda pola godine ja sam mislila da je to normalno...o božeeee,što da radim,da joj kupim nesto?iz Zagreba sam...pomagajte....sad me jako strah jer to onda jako dugo traje :zeko4:
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » uto pro 28, 2010 0:21 am

Evo nasla sam temu u zdravstvene smetnje mislim da se radi o kamencu...ima ponekad muljevitu mokracu,one bijele flekice,skrguce zubima dok ju mazima inace ovako neznam :zeko4: mogu li ja odnjeti u vet stanicu njen uzorak na analizu?
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Fiffy » uto pro 28, 2010 9:32 am

zubicima skrguce jer mu je fino sto ga mazis..mislim da zato ne treba da brines, a za ostalo, ne znam...moj zeko ima s vremena na vrijeme te bijele flekice u mokraci, ali ja tad smanjim suhu hranu, pocajam sijeno, i sve se normalizuje...
Dogs have owners, cats have staff....bunnies have slaves :D
22 :rolleyes:
Avatar
Fiffy
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1286
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 18:40 pm
Lokacija: Cazin-Sarajevo, BiH

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la sanjita » uto pro 28, 2010 12:25 pm

Te bijele fleke nisu opasnost ako se to kad se osusi ne pretvori u bijeli prah,bas nakupinu praha.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » sri pro 29, 2010 0:01 am

pa ona stalno ostavlja flekice al to mi je sve normalno,smanjit cu malo persin a ovo obojenje je vjerojatno od mrkve i brusnice.kad piski i kaki uredno ode do svog wc-a...isuse kak je sad veselaaaa :zeko7: trci i skace po stanu jer se od jutra nismo vidjele.imala je prije mjesec dana velik podbradak i sad je nestao,od cega to uopce nastaje,mozda zato jer je jela vise banane?i zasto mi svoju glavu gura u moja usta,presmjesno al neznam sta joj to predstavlja :zeko5:
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la sanjita » sri pro 29, 2010 0:44 am

Zenke imaju po prirodi podbradak,nemora uvijek biti pokazatelj debljine.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan