Prelazak na drugu hranu

Pravilna ishrana vašeg zekića.

Moderatori/ce: Lady Stardust, Lela

Prelazak na drugu hranu

PostPostao/la Katarina7 » uto ožu 04, 2014 13:29 pm

Pošto je moj zekan navršio 6 mj.presli smo na hranu drugu prije dok je bio mali tj.do 6 mj je jeo cunpic junior i jednostavno ju je obožavo i jeo a to su mi i preporucili u pet shopu..po forumu koliko sam mogla pohvatat i vidjet svi hvale versele laga..to sam mu i uzela u pet shopu sam im postavila pitanje kao što sam i na forumu na koje bas i nisam dobila neke odgovore..a to je bilo uzeti hranu za mladog kunića koji u svom sastavu ima voće i povrće ili za odraslog koji takoder ima sve to..tamo su mi rekli sa uzmem za mladog kunica da je to dobra hrana za prelazak..i da dok je jos ajmo rec kao mlad da ta hrana ima minerale itd..sto kao ta za velike nema..naravno ja sam tu hranu mješala sa njegovom starom..ali on tom hranom bas i nije posebno oduševljen prvo pojede onu svoju prvu hranu(cunpic junior)i onda tek kad ogladni pojede tu..kad mu nekad dam jedan komadic iz svoje ruke on ponjuši i ništa..možete li mi reci ima ko kakvog iskustva s tom hranom i u cem je problem??? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Katarina7
Kunić
Kunić
 
Postovi: 5
Pridružen/a: uto vel 25, 2014 13:32 pm

Re: Prelazak na drugu hranu

PostPostao/la zeko Simba » ned ožu 09, 2014 7:11 am

Ali nisi napisala koju hrenu si mu uzela
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Prelazak na drugu hranu

PostPostao/la Katarina7 » sub ožu 15, 2014 11:21 am

Uzela sam mu versele laga za mlade kuniće..dobro je je sad papa..al prvo pojede ovu svoju staru hranu i onda kad ogladni tu novu :D
Katarina7
Kunić
Kunić
 
Postovi: 5
Pridružen/a: uto vel 25, 2014 13:32 pm

Re: Prelazak na drugu hranu

PostPostao/la altan » uto ožu 18, 2014 10:44 am

Koja bi to bila za mlade kuniće? :blink:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Prelazak na drugu hranu

PostPostao/la Guigi » uto tra 08, 2014 19:58 pm

Mislim da misli na ovu lijevo hranu. http://i1132.photobucket.com/albums/m56 ... resize.jpg
Avatar
Guigi
Zečić
Zečić
 
Postovi: 83
Pridružen/a: sri srp 06, 2011 13:00 pm
Lokacija: Zagreb



Natrag na Prehrana kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan