zubici

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

zubici

PostPostao/la pupi » sri ruj 17, 2014 8:24 am

molila bih vas ako mi mozete pomoci savjetima..naime skuzila sam kod svog zeke da nesto nije uredu, jede full malo i kad pojede vidim da se sapicama dira po obrazima.
inace se voli maziti i kad mu diram obraze sav zadrhti i sapama mi mice ruku...mislim da su u pitanju zubi...narucila sam se kod veterinara u 17h pa vas molim za savejte tj da se bolje pripremim sto me ceka... :sad: :sad:
pupi
Kunić
Kunić
 
Postovi: 43
Pridružen/a: uto vel 08, 2011 12:23 pm
Lokacija: zadar

Re: zubici

PostPostao/la wildflower » čet ruj 18, 2014 23:04 pm

Kako je prošlo?
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: zubici

PostPostao/la pupi » pet ruj 19, 2014 12:16 pm

pa zasada je ok..prvi dan ga je pregleda i ustanovi da nije začep, da mu je srce ok i sve ostalo i da mu se cini da su zubici.drugi dan ga je uspava i pregleda mu zube i izbrusio( zadnje jer su mu prednji u super stanju) jer su prerasli, nista strasno ali da mu je ocito to smetalo...i mogu vam reci da me duša bolila kad sam ga vidila di onako lezi uspavan :sad: :hm: :zeko4: ...jedva sam cekala da dođemo doma i da se probudi...budio se postepeno i tek nakon 3 sata je doša sebi...jutros je ok vec je poceo pomalo papati...jos nam je u ponediljak ici po jos jedan antibiotik i to je to... :zeko3:
pupi
Kunić
Kunić
 
Postovi: 43
Pridružen/a: uto vel 08, 2011 12:23 pm
Lokacija: zadar

Re: zubici

PostPostao/la markiza » pet ruj 19, 2014 20:56 pm

Joj ja kad cujem da uspavaju zeku mene odma jeza podidje i znoj oblije :sad: :ohhh:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: zubici

PostPostao/la pupi » sub ruj 20, 2014 7:10 am

ma glavno da je on sad dobro...ovo nam je bila prva ozbiljna situacija a zajedno smo divnih 4 godine skoro 5. I prvi put sam se ovako prestrašila, cudno mi je bilo da ne jede jer inace jede ko gladuša prava, a znala sam da nije začep jer to uspješno i na vrime pocnemo s "terapijom":banana,malt pasta,parafinsko ulje,sok od ananasa i nista od toga ne voli osim banane tako da muku mucimo ali vec smo uvatili ritam, on se duri ali ipak popusti. :dry: ;D .
pupi
Kunić
Kunić
 
Postovi: 43
Pridružen/a: uto vel 08, 2011 12:23 pm
Lokacija: zadar

Re: zubici

PostPostao/la wildflower » pon ruj 22, 2014 22:18 pm

Super. Drago mi je da je sve dobro prošlo i da papa :)
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: zubici

PostPostao/la pupi » uto ruj 23, 2014 8:30 am

...jucer je primio zadnji antbiotik i za sada je ok, iako mi se cini ko da imam novog zeku, postao je plah, na svaki zvuk bjezi u kantun i cili je ustrasen. to pridodajem šoku od voznje i ostalo...
sto se papanja tice ide nabolje ali opet nije to to, od suhe hrane nece da jede sve samo prebere nesto, mrkvu nece ni pomirisati. kakanje je u redu, normalo kaka. neznam, jel ima ko od iskusnijih da mi da neki savjet?
pupi
Kunić
Kunić
 
Postovi: 43
Pridružen/a: uto vel 08, 2011 12:23 pm
Lokacija: zadar

Re: zubici

PostPostao/la wildflower » čet ruj 25, 2014 13:16 pm

Treba mu malo vremena, doći će on na sebe kroz kojih par dana
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka



Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan