Buca bijela ljepotica

Jednom ćemo opet biti skupa:(

Moderator/ica: Lady Stardust

Buca bijela ljepotica

PostPostao/la Buca » uto vel 03, 2015 14:25 pm

slika

Dragi zečići, ja sam Buca. Ovnolika ljepotica. Nažalost još se nisam stigla ni predstaviti, a već sam u najtužnijem dijelu foruma.
U svom kratkom životu bila sam obožavana. Moj život je trajao jedva šest mjeseci jer je to navodno najbolje vrijeme za sterilizaciju i brzi oporavak, a moji su uvijek pazili da za mene bude sve najbolje. Izabrali su mi i najbolju veterinarsku ordinaciju "BUBA". Nažalost moje malo srce je stalo. Čim sam primila anesteziju, operacija nije ni počela. Kažu doktori, nažalost to je nekad tako iako su rekli da sam prekrasan zdravi zec. Ne vjerujem da mi je pomoglo niti što sam morala čekati u mom transporterčiću od mog termina u devet ujutro sve do tri popodne. Moji su jako tužni i misle da sam umrla od straha. Ko će ga znati, nema mi pomoći, sada sam u zecoraju.
Buca
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: čet sij 22, 2015 20:53 pm

Re: Buca bijela ljepotica

PostPostao/la altan » čet vel 05, 2015 23:13 pm

Zao mi je. Svaka operacija je riskantna, kako za ljude tako i za zivotinje :sad:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Buca bijela ljepotica

PostPostao/la Bubica » pet vel 06, 2015 10:18 am

Jako mi je zao… Nazalost, ovog se uvijek svi bojimo kad idu na operaciju, jer znamo da sansa postoji. Zao mi je da se bas Buci moralo dogoditi. :sad:
Avatar
Bubica
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 587
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:35 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Buca bijela ljepotica

PostPostao/la markiza » ned vel 08, 2015 0:25 am

Prestrasno je to sto se dogodilo :sad: Jako mi je zao, drzite se , stvarno je jako tesko, ali vam zelim svu snagu da ovaj veliki gubitak izdrzite i prebolite. :sad: :sad: :sad:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Buca bijela ljepotica

PostPostao/la zeko Simba » pon vel 16, 2015 20:18 pm

Strašno mi je žao :sad: na žalost ne mogu se suzdržati bez da komentiram ovo čekanje :sad: mislim da nikako nije u redu što se to dešava. Buba u mojim očima sve više pada

Buca šaljemo ti pusu na zelene livade
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Buca bijela ljepotica

PostPostao/la markiza » čet vel 19, 2015 10:25 am

Zeko Simba potpuno si upravu toliko da ceka i to jedan tako mali zeko koji je pretpostavljam prvi put kod veterinara pa to je preterani strah i mucenje za jednog tako malog zeku, to zaista nije uredu. :sad: :sad: :sad:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki



Natrag na Najtužniji dio foruma




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan