Zeko Žan traži dom (ipak Žana)

Zekići traže novi dom..

Moderator/ica: Lady Stardust

Zeko Žan traži dom (ipak Žana)

PostPostao/la Cyborg__she » pon ruj 11, 2017 9:06 am

Update: zeko je žensko i sad se zove Žana :)


Poklanjam svog malog zeku jer se selim u drugu državu i nažalost ga ne mogu ponijeti sa sobom.
Već sam se jednom selila i poklanjala zeku ali sam ga na kraju ipak uspjela zadržati, ovaj put ne mogu ;(

Zeko se nalazi u Splitu i mogu osigurati prijevoz u okolici Splita

Neznam spol zeke ali ako je to uvjet da ga netko udomi saznati ću. Nije kastiran/a ali sve bih napravila samo da mu nađem siguran dom. :blush:

poznanica mi je rekla da će udomiti moga zeku ali se predomislila i sada mi ostaje samo mjesec dana da mu nađem novu obitelj. :omg: :sad:

Zeko ima 2 i pol godine.

Jede puno sijena i pelete a ponekad dobije voća ili povrća kao poslasticu.

Uvijek je bio izvan kaveza i slobodno šeta gdje god hoće u sobi :zekoo3: zato mi je jako bitno da mu nađem udomitelja koji će mu pružiti istu slobodu.

Voli gristi kabele pa je ih je potrebno podignuti na sigurno ili zaštititi na neki način. :P

Nuždu obavlja uvijek na jednom mjestu i to gdje god mu je sijeno tako da je lako napraviti mali wc :) :)

Voooli se puno maziti, punoo! ali ne voli se podizati, barem ga ja na to nisam navikla. :mellow:

Kada je sretan trčati će gore dole kao lud i skakati ..šta je uvijek smiješno i zabavno i nikad ne dosadi :zekoo3:

Jako teško mi je pisati ovaj oglas i najviše bi voljela da može sa mnom ali eto :zeko4: :zeko4:

ako vas zanimaju koje druge stvari slobodno me kontaktirajte na
0915180146
Hvala


slika

slika

slika

slika

slika
Cyborg__she
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: pon kol 07, 2017 19:11 pm

Natrag na Udomljavanje i akcije spašavanja




Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan