betty i boop traže novu obitelj :(

Zekići traže novi dom..

Moderator/ica: Lady Stardust

betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » sri ruj 19, 2012 18:41 pm

Betty i Boop traže novu obitelj u kojoj će biti sretniji nego tu kod mene :sad:

betty je sterilizirana.. boop niije kastriran.... neznam točno koliko su stari ali više od 2 godine.. godinu dana su kod mene, skoro godinu bili kod prijateljice...

veliki su i debeli.....možda čak malo i previše :D.. nažalost ja nemam dovoljno vremena baviti se s njima.. pušteni su cijeli dan.. mogu u kavez kad god požele i imaju svoj kutak u sobi..


s njima ide njihov wc koji je na pola izgrižen s prednje strane ali je još uvijek okej... sjenalica.... hamići, sol i stalak za sol, imam i neke četke za njih.. i kavez ide naravno. kavez je dosta veliki i prostrani..

broj moba baš i nebi davala javno pa ako ima ko zaintereesiran nek se javi u komentaru ili putem poruke na forumu.

ja sam doma u okolici varaždina, točnije u trnovcu ;)

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9428_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1656_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9900_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2153_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1072_n.jpg

ako se kojim slučajem neko odluči uzeti ih. neka uzme oba dva. molim vas. oni su od rođenja skupa i vezani su jedan za drugog...
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la vini » sri ruj 19, 2012 19:52 pm

Prelijepi su :zeko3: . Ne bi ih se nikako smjelo odvajati, to bi bio preveliki šok. Bolje se strpiti dok skupa ne nađu dobar dom.
Avatar
vini
Moderator
Moderator
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: pet sij 11, 2008 11:12 am
Lokacija: Rijeka

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Anby » sri ruj 19, 2012 22:03 pm

Predivni su, nadam se da ce naci dom skupa :)
Avatar
Anby
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2351
Pridružen/a: pon lis 12, 2009 11:10 am
Lokacija: Mostar, BiH

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la markiza » čet ruj 20, 2012 5:28 am

Joj prelepi su stvarno micike male :zeko3: :zeko3: :zeko3: Zelim im srecno udomljenje :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » čet ruj 20, 2012 7:57 am

hvala vam na podršci... :/

ako ne odu onda ću morat tati naredit kad se vrati iz afganistana da im vani složi box ili nešt slično sa velikom kučicom da budu tamo.. jerr. ja imam bronhitis a baš sad se boop linja užasno užasno jako i na svakom cm.u imam kup njegove dlake.. i smeta mi to... i guši me po noći... :sad:
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la markiza » čet ruj 20, 2012 8:25 am

A jel ima neko drugi ko bi mogao da ti ga ceslja i skida mu suvisnu dlaku ?
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » čet ruj 20, 2012 10:27 am

pa ja se nisam pretjerano bavila s njima tako da kad vide četku bježe od mene ko da su vidjeli vraga :D

ne želim ništa s njima raditi na silu.... ako im nešto ne paše pustim ih na miru..
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la bibika » pet ruj 21, 2012 23:12 pm

draga Lilika, moji zecovi imaju svoju kuću (stari sjenik) iza kuće, u sjeniku svoje kućice (drvene), slobodan ulaz i izlaz u dio dvorišta koji je ograđen samo za njih, dvije breskve kojima se zaslađuju ; također im moram čistiti na podu linoleum, (zato imaju podnice gajbi u kojima jedu), wc, hranim ih najmanje 2 x dnevno, najmanje 2 x dnevno mijenjam vodu, ljeti stavljam boce (koristim prazne od lenora) sa smrznutom vodom da im olakšam vrućine, zimi im nasložim sijena i slame...znam sjediti kod njih i uživati (i zimi). ja se smirim, a oni dolaze, skakuću, njuškaju, gurkaju njuškicama, papaju brusnice iz moje ruke ; problem nastaje kad treba obaviti toaletu - pregled uheka, noktića, zubića, skidanje dlake (to uglavnom radim rukom). vidim ih kroz prozor svoje sobe - zid kuće je jedna strana ograde ( i - uživam ). zecovi su ti toliko lijepi da bi ti ih najrađe - uzela. razmisli. :zeko3:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la bibika » ned ruj 23, 2012 22:31 pm

:nowink: ahoj,, Lilika. nisam te htjela preplašiti, već ti ukazati da nije smak svijeta ako su zecovi vani. može im se urediti smještaj tako da uživaju i oni i ti i tvoji roditelji. pogledaj slike na kaninchegehege ! prava carstva ! druga je stvar ako su ti životinjice postale teret. u tom slučaju - svaka čast što si odlučila kvalitetno ih udomiti. svako dobro zeckovima i tebi ! :zeko3:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » pon ruj 24, 2012 10:23 am

niste me preplašili :)

jako mi se sviđa to što zecovi imaju mogućnost biti pušteni cijeli dan.. dobro i kod mene su ali ovo ipak imaju i dvorište i sve.. :))

stavila bi ih i ja van. i to je ustvari i bio prvi plan. ali sad mi je tata otputoval u afganistan i nema ga do 3. mjeseca tak da mi nema ko pomoći oko gajbice i ostaloga :/

od kud ste vi?
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la bibika » pon ruj 24, 2012 23:54 pm

:) Mokrice su u Oroslavju, Hrvatsko zagorje :) . Koliko imaš godina ? :zeko10:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » uto ruj 25, 2012 8:43 am

17..
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la bibika » uto ruj 25, 2012 22:25 pm

aha. pa nisi baš tako mala i sigurno nisi neodgovorna. imaš li neko sigurno mjesto u kući ili oko kuće na koje bi mogla smjestiti zecove, a da nisu u tvojoj sobi ? pod sigurnim mjestom mislim prostor koji ih zaštićuje od oborina, vjetra i propuha, drugih životinja, i po mogućnosti da temperatura ne ide ispod 0 (jer nisu naučeni vjerojatno na takvu temperaturu), a od 4-5 mj. 2013. ih smjestiš vani, pa će do iduće zime dobiti svoj prirodni kaputić. budući da su dvoje, oni će uživati uz tvoje dolaske, a kad te nema razgovarati će međusobno , a ti ćeš mirno spavati. Ako si čvrsto odlučila da ih udomiš, reci, pa neću dalje sugerirati mogućnosti. Pozz :zeko3:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la Lilika » sri ruj 26, 2012 3:09 am

da.. nisam više baš tako "mala" :/

nemam ih nažalost kud smjestiti.. imam doma 3 psa kojiii bi se rado poigrali sa zečekima da imaju priliku.. jednom su mi uletjeli u sobu i nastao je pravi kaos... :hm:

jedina opcija mi je da se strpim do 3. mjeseca kad mi se tata vrača iz afganistana da izmiksa neku novu gajbicu di bi mogli biti vani ... i oni bi uživali a ja bi lakše spavala...

ja bi im sama napravila ali neznam baš na šta bi to ličilo :D
Lilika
Kunić
Kunić
 
Postovi: 35
Pridružen/a: pon lis 17, 2011 14:02 pm
Lokacija: *u galopu sa vjetrom u kosi...* :)

Re: betty i boop traže novu obitelj :(

PostPostao/la bibika » sri ruj 26, 2012 23:41 pm

:Duf, opet sam nekaj zaribala. odgovorila sam ti, ali ne vidim da je objavljeno. malo ću pričekati, pa ako se ne pojavi, napišem izpočetka. :nowink:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Sljedeća


Natrag na Udomljavanje i akcije spašavanja




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan