Viski i upaljeni tintilinic ?

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Viski i upaljeni tintilinic ?

PostPostao/la Viski » pet svi 23, 2014 0:17 am

Dakle da ne duljim previse , nakon zacepa od prije cca mjesec dana, viski je dobio cir / pristic na spolovilu. Navodno od pada imuniteta. Bio je kod veta , dobio kremicu i nakon par dana kad je to "sazorilo" su to ocistili. Medutim, viski od tada otezano mokri , odnosno mokri po svuda i svaki put popiski cijelu guzu i nogice ( imam osjecaj da zbog boli ne moze nac polozaj da mu ne zacuri ). Uglavnom pred par dana je bio opet kod veterinara koji je rekao da je tintilinic upaljen i da ga treba mazati kremicom jednom dnevno. Dobili smo neku Chloram Phenicol kremu za oci.

Redovito to mazemo navecer prije spavanja i prije 2 dana su se pojavila jos dva pristica. Odlucili smo jos mazati medutum danas aam uocila da pristica vise nema ali blizu korijena spolovila je neka zuta flekica ili korica ili nesto slicno i imam oshecaj da ga boli posto se cima lad mu mazem.

Ne znam je li to od kreme ostalo ili sto ali sutra ujutro ga odmah kod veta vodim ali htjela sam vidjet jel netko ovdje imao slicnih iskustava.

Kaj da radim i hvala unaprijed :)
slika
Viski , moje malo klupko radosti <3

slika
Avatar
Viski
Zečić
Zečić
 
Postovi: 78
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 19:58 pm
Lokacija: Karlovac

Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan