Pitanjaaa

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Lori7 » sub vel 09, 2013 12:57 pm

neki su već upoznati s mojim zekićima... ali da za svaki slučaj objasnim: Maza i Barni su dobili tri bebe i sad je Barni sam u svojoj gajbici, a Maza s bebama koje su najvjerojatnije sve ženke u drugom kavezu... bebe su već stare četiri mjeseca, sve naskaču jedna na drugu ali pošto sam ja upoznata sa pravim parenjem ovo nije to već kažem samo naskakanje, no primjetila sam da je Maza počela jako nervozno čeprkat po gajbi i često ima faze da skroz poludi ( takvo je ponašanje bilo kad je bila trudna). Zar se može desiti da je trudna i da smo krvi procijenili spolove? :omg: Zar bi mogao tako malen zeko koji je barem dvostruko manji od nje oploditi ju? inače druge znakove trudnoće zasada nema... ovo ni ne mora značit da je trudna, jer zna i Barni poludit... ali svejedno me malo uhvatila panika :hm: možda i malo umišljam da je odmah trudna... ali da nebi bilo.... :lud:
zecoljubac sa 5 čupavaca
Avatar
Lori7
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 384
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 20:46 pm
Lokacija: Radoboj

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la sanjita » sub vel 09, 2013 13:04 pm

Kazu da zeko postaje spolno zreo sa oko 100 dana...znaci to bi bilo oko tri i pol mjeseca. Ako ste krivo utvrdili spol,moguce je onda. Ja se nadam da niste i da ce sve biti okej. Mozda za svaki slucaj da se dogovorite sa nekim odavde tko je iskusniji oko toga.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Lori7 » sub vel 09, 2013 13:11 pm

pa neznam, ne poznajem tu nikog u blizini osim uzgajivače domaćih zečeva, ali bila skoro sasvim uvjerena da su sve cure jer su se vidjeli zarezi jedino je kod Čokse bilo spolovilo malo svjetlije (što inače piše da je kod muških) ali isto se vidio zarez, sad sam zbunjena :blink:
zecoljubac sa 5 čupavaca
Avatar
Lori7
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 384
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 20:46 pm
Lokacija: Radoboj

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la altan » sub vel 09, 2013 20:42 pm

A kada si Barnija odvojila? Muzjak moze oploditi zenku odmah nakon okota
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Lori7 » sub vel 09, 2013 22:04 pm

Barnija smo odvojili cim smo ga kupili jer smo mislili da su oboje muski posto su se dosta tukli :dry: tako da su odvijek odvojeno pa i nakon nenadanog parenja Jos su isti dan naravno bili dovojeno i od tada vise nisu imali bliski kontakt osim preko resetaka
zecoljubac sa 5 čupavaca
Avatar
Lori7
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 384
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 20:46 pm
Lokacija: Radoboj

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Lilo » čet ožu 07, 2013 16:25 pm

muški od 4mj može oploditi majku....vrlo ćesto to ona neće dopustiti(naskakivanje) ali majku treba pod hitno odvojiti!I spolove pravilno pogledati(zamoli susjede kunićare).muska spolovila nemaju zarez....nikakav...ona su cjevčica! :P Oćito je da nisu bila dovoljno potisnuta prema unutra,u tom slučaju svi kunići djeluju kao ženski(a nisu)!odi kuničarima! :wink:
Voditeljica :"zeco-kuće"!Dežurna svađalica!!!Kućevlasnica! ovnoliki-rex
Avatar
Lilo
Voditeljica zeco-kuće
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 14:31 pm
Lokacija: Ivanić-Grad

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Lori7 » čet ožu 07, 2013 17:17 pm

ok hvala, ali nadam se da ipak nije trudna, a i pregledala sam još jednom sve malene u međuvremenu i sve imaju zareze :wub:

p.s kako znaš da imam susjede kunićare? :blink: :zeko7:
zecoljubac sa 5 čupavaca
Avatar
Lori7
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 384
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 20:46 pm
Lokacija: Radoboj

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la lorena105 » čet ožu 14, 2013 19:29 pm

Lori7 je napisao/la:p.s kako znaš da imam susjede kunićare? :blink: :zeko7:


ajme, sorry Lilo tek sad sam pročitala da sam navela da imam u blizini uzgajivače domačih zečeva :blush:
p.s ovo sam ja lori7, javljam se s drugog računa :wink:
vlasnica 5 malih zlata <33
Avatar
lorena105
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 268
Pridružen/a: pon ruj 17, 2012 13:14 pm

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la altan » čet ožu 14, 2013 19:57 pm

na forumu nije dopusteno koristiti vise korisnickih imena
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la lorena105 » čet ožu 14, 2013 20:29 pm

altan je napisao/la:na forumu nije dopusteno koristiti vise korisnickih imena


sorry, ali moj račun je Zeko simba neaktivirao očito zbog onog slučaja s tobom... i da to više ne spominjem, a ipak ako mi zatreba pomoć da mogu pitati, imam ovaj račun (koji mi je napravljen još prije dugo, pa sam zaboravila lozinku i korisničko ime :belj: i napravila si ovog "lori7" i sad sam među e-mail porukama našla poruku kad sam si aktivirala taj račun i pronašla sam lozinku i korisničko ime)
vlasnica 5 malih zlata <33
Avatar
lorena105
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 268
Pridružen/a: pon ruj 17, 2012 13:14 pm

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la altan » pet ožu 15, 2013 13:28 pm

Sumnjam da ti je Zeko Simba deaktivirala racun, a pogotovo zbog "onog" samnom..jer nakon toga si ti jos dosta pisala pod tim nickom..ako sumnjam da ti je racun dektiviran zamoli za objasnjenje..
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la lorena105 » pet ožu 15, 2013 13:47 pm

altan je napisao/la:Sumnjam da ti je Zeko Simba deaktivirala racun, a pogotovo zbog "onog" samnom..jer nakon toga si ti jos dosta pisala pod tim nickom..ako sumnjam da ti je racun dektiviran zamoli za objasnjenje..


Neznam, ali od jucer mi ne prima lozinka, poslala sam ja vec Zeki simbi poruku pa cekam odgovor
vlasnica 5 malih zlata <33
Avatar
lorena105
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 268
Pridružen/a: pon ruj 17, 2012 13:14 pm

Re: Pitanjaaa

PostPostao/la Leonarda » čet lip 13, 2013 10:42 am

bok:) neki me covjek neki dan pitao uvezi kunica na jednoj stranici ovo (citiram) "Pozdrav,zamolio bih vas ako mozete da mi objasnite zasto se mladi zecic star 22 dana grci ,proteze se i prevrce unazad,kao da ima neki napad a kad se to smiri kao da hoce da pobjegne od necega" ali neznam sto da kazem...ako znate recite.Hvala:)
I love my bunny! :)
(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Leonarda
Zečić
Zečić
 
Postovi: 154
Pridružen/a: pon lip 13, 2011 19:06 pm

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan