Andjele laku noc...

Jednom ćemo opet biti skupa:(

Moderator/ica: Lady Stardust

Andjele laku noc...

PostPostao/la dHarma » uto sij 19, 2016 23:05 pm

Spajk nije sa mnom vec 5 meseci, a ja svaki dan uocim nesto novo sto smo zajedno radili i sto vise nije moguce.
Ljubavi hvala ti na godinama radosti, nestaslucima, izletima, zajednickoj popodnevnoj lenjosti, najlepseg jutarnjeg budjenja, ali najvise ti hvala sto nikad nisi odustao i sto si verovao u moju sposobnost da ti pomognem, a toliko zdravstvenih problema smo prosli.
Bio si i uvek ces biti moj doberman.
Doslo je vreme da ti poslednji put kazem "najvise na svetu celom!" i da se nadam da gde god da si dises punim plucima i da si srecan.
slika

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: Andjele laku noc...

PostPostao/la markiza » pet sij 22, 2016 13:23 pm

:sad: :sad: :sad:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Andjele laku noc...

PostPostao/la SANJIN ZEJA » čet svi 05, 2016 8:29 am

Pročitala sam tekst i nisam stigla ni do pola rasplakala sam se kao kiša... Toliko dirljivo...Godinama čitam razne delove foruma, ali ovako burno sam prvi put reagovala. Imam kunica Zeju, šesta mu je godina, nije patuljast, 2,5 Kg beli, albino, hemelin. Tugu koju si osećala/osećao može shvatiti samo onaj ko ima zejana...Saosećam sa tvojim bolom, jer meni kad ode kod vererinara na dan-dva ja ga "čujem" kako trčka po kući. Uopšte se ne zamišljam jednog dana...Kažu da postoji posebna veza izmedju čoveka i psa... Tačno je, dok nemaš kunića i upoznaš to tanano stvorenjce...I osetiš tu vezu...za koju sam sigurna da se nikada ne gubi, čak i kada više nisu sa nama :sad:

SANJIN ZEJA
SANJIN ZEJA
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: čet svi 05, 2016 8:10 am



Natrag na Najtužniji dio foruma




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan