u dilemi... pomozite!!

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » sri sij 15, 2014 18:21 pm

domeka je.. spava samo... baš mi tužno izgleda :zeko4: podragala sam ga po glavici pa se malo probudio i pomaknuo ali se još nije digao na nogice :zeko4:
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » sri sij 15, 2014 19:14 pm

napravio je jedan krug po gajbi ali ko da vuce guzu po podu tj. ko da nema snage u straznjm nogicama... vet mi je rekao da bi (zbog anestezije) mogao padati na bok pa predpostavljam da je i ovo normalno kaj se vuče :zeko10: još nije ništa ni jeo ni pio...
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la wildflower » sri sij 15, 2014 21:17 pm

Normalno je, potrajat će to malo.

Pusti ga da odmara i provjeravaj ga svakih sat vremena. Zamrači prostoriju u kojoj je ili prekri kavez sa dekicom.
Stavi mu ono najomiljenije što voli jesti, prvo će ti počet papat samo mekane stvari, zelenjavicu i ostalo.

Samo pomalo i bit će ok :wink:
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » sri sij 15, 2014 21:37 pm

svijetlo je prigušeno u sobi i ima deku preko gajbe (ne skroz zbog zraka) i stavila sam mu radijator onaj elektricni kraj gajbe jer ima hladna uha, a ne želi bit pokriven (a i popiškio mi se na ručnik)... nudila sam mu susenu bananu koju nije htio i sijeno također odbio... suhu hranu mu još nisam ni pokušala dat jer samo spava... :zeko4: zelenjave nemam momentalno doma, imam običnu bananu (koju sam mu mislila ponudit ujutro ko kašicu, to je jedino što imam od mekanog) i brusnicu možda...
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la wildflower » sri sij 15, 2014 23:13 pm

Tvrde stvari će ti najzadnje jesti, tako nekako uvijek bude.
Stavi mu hranu i brusnice, samo stavi po psr komadića da možeš pratit dal jede. Slobodno mu daj banane sada.
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » čet sij 16, 2014 10:34 am

evo noć je prošla dobro, danas je dosta bolje nego jučer, maka je još uvijek pospani... jutros jei šao jest malo sijena (dvaput zagrizao) i pojeo je jednu kuglicu suhe hrane i pio je vodu (vodu s pro-digestom ne će)... zabrinjava me malo kaj još nije kakao oupće :zeko4: sad sam mu davala bananu i to hoće jestii to s apetitom... :)
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la zeko Simba » čet sij 16, 2014 10:41 am

Nije kakao jer nije jeo, daj mu sve što želi. Inače bi uvijek trebalo imati svježeg kući u ovakvim situacijama jer to najradije jedu. Odi mu kupi nešto
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » čet sij 16, 2014 12:39 pm

kupila sam mu matovilac i peršin jer sam jedino to našla od lišća... celer imam samo korijen i to je pojeo jednu malu kockicu...
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Re: u dilemi... pomozite!!

PostPostao/la Sandrichka » čet sij 16, 2014 14:12 pm

pojeo je još malo banane, koju brusnicu, malo peršina i malo matovilca... krenuo je i sijeno papati... pročitala sam da je bitno da bar nešto pojede, pa eto on je... to je valjda dobro... kuglica još nema, a od sinoc nije ni piškio :zeko10: liže se (valjda po rani), vet mi je rekao da je dobio onaj antibiotik produženog djelovanja tako da više tamo ne moramo dolaziti, a konci su oni koji sami odpadnu (ili što već) tako da ne moramo ići više nikuda... uha su mu topla... jedino me brine što nije piškio i nema kuglica :zeko4:
slika
Avatar
Sandrichka
Zečić
Zečić
 
Postovi: 103
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 19:35 pm

Prethodna


Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan