Hemoroidi ili ? Molim vas savjet HITNO

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Hemoroidi ili ? Molim vas savjet HITNO

PostPostao/la Masha » sub vel 16, 2019 20:51 pm

Molim vas za savjet obzirom da sam došla sada s vet. fakulteta.... Sve je bilo ok u zadnje vrijeme je tu i tamo imao manje bombice pa normalne i normalno se ponašao.... Danas popodne smo primjetili da je jako nervozan, cupa dlaku i grebe stalno i okrenem ga i vidim kao bombica u guzi i da cu mu pomoci da izvadim sluuim da je to ogormno i da nije bombica nego kao neko tkivo... Naravno u auto i put vet.. Dok smo došli to se uvuklo i jos mu je prst gurnuo :( i naravmo nije ima sto za vidjeti i kaze akonece kakati dodite opet..ljudi moji evo on jadan nemoze kakati jer mu je to zacepilo.. Ok to nije preko noći izraslo i ocito su zato bombice bile manje... To vam izgleda smede i s jedne strane se vidi da je vezano za dio iz anusa akosam se dobro izrazila znaci nije kakica.. Taj veterinar ne mam komentara uopce.. Ko za vraga subota je... Ne znam sto da radim.. Jel imate ideju uopce.. Probat cu fotku postati. Ja sam sva i strahu naravno... Ima 6 godina inace.. Hvala vam puno :zeko4:
Prokopala sam po forumu ali nisam nasla nista takvo..


slika
Zadnja izmjena: Masha; sub vel 16, 2019 21:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Masha
Zečić
Zečić
 
Postovi: 67
Pridružen/a: pon lis 29, 2012 6:16 am
Lokacija: Zagreb

Re: Hemoroidi ili ? Molim vas savjet HITNO

PostPostao/la Masha » sub vel 16, 2019 20:56 pm

Na fotkici je samo na vrhu vani zao mi je sto nismo fotkali kad je vise bilo vani.. Evo od popodne nije kakao.sjedi na wc.... I ne može jer mu to blokira a vet. kaze nemamo kaj idite doma... I ja 6x svoje reko nije tkovo je sigurno a on svoje.. Evo napreze se jadan ali ne može...
Avatar
Masha
Zečić
Zečić
 
Postovi: 67
Pridružen/a: pon lis 29, 2012 6:16 am
Lokacija: Zagreb

Re: Hemoroidi ili ? Molim vas savjet HITNO

PostPostao/la Masha » pon vel 18, 2019 15:18 pm

Jucer isli po njega i vodili ga na internu i tk se vratilo.izgleda da je od naprezanja i sve super bilp počeo i kakati i danas se vratimo od vet i opet nervoza, sada pogledam, opet vani taj "organ" dal je dio crijeva.. Na Ratag se vidio zacep i sad sam mu to vratila.. Jer itko imao islustva molim vas s time. Hvala puno
Avatar
Masha
Zečić
Zečić
 
Postovi: 67
Pridružen/a: pon lis 29, 2012 6:16 am
Lokacija: Zagreb



Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 3 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan