Uzgajivač(ica)?

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

Uzgajivač(ica)?

PostPostao/la nix » sri sij 16, 2008 14:24 pm

Bok Zecovi!

Da li mi netko može preporučiti dobrog uzgajivača patuljastih kunića po mogućnosti u blizini Zagreba.

Hvala i pozdrav,

Nikola
nix
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: sub sij 05, 2008 19:29 pm

Re: Uzgajivač(ica)?

PostPostao/la lucky » sri sij 16, 2008 16:06 pm

bok, meni je dečko nabavio patuljastog ovnolikog zeku od uzgajivača iz dubrave. kod mene je tek treći dan i razigran je veseo i nije strašljiv, znači da ga nisu mučili. inače ima i lavoglave kuniće taj uzgajivač. nisam osobno vidjela dečko mi kaže. kaže da uzgaja zečeve uglavnom za pet-shopove!!
eto nadam se da sam malo pomogla... :wink:
Avatar
lucky
Zečić
Zečić
 
Postovi: 64
Pridružen/a: sri sij 16, 2008 10:43 am
Lokacija: zagreb

Re: Uzgajivač(ica)?

PostPostao/la nix » sri sij 16, 2008 16:14 pm

lucky je napisao/la:bok, meni je dečko nabavio patuljastog ovnolikog zeku od uzgajivača iz dubrave. kod mene je tek treći dan i razigran je veseo i nije strašljiv, znači da ga nisu mučili. inače ima i lavoglave kuniće taj uzgajivač. nisam osobno vidjela dečko mi kaže. kaže da uzgaja zečeve uglavnom za pet-shopove!!
eto nadam se da sam malo pomogla... :wink:


Hvala za informaciju, bilo bi mi korisno kad bi mi poslala neki kontakt podatak od doticnog uzgajivaca ako je moguce.

Hvala i pozdrav,
Nikola
nix
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: sub sij 05, 2008 19:29 pm

PostPostao/la Milcec@Palcica » sri sij 16, 2008 16:46 pm

Mi ti možemo preporučit Renatu,kupili smo od nje dva muceka u Importane galeriji na Iblerovom trgu(pet shop Amazona).Ona tamo i radi i tamo imaju uvijek prekrasne zekane.Njoj možeš ostaviti zekane i na čuvanje.Poslat ću ti njen broj na pm
Puse svim zekama !!!slika
Avatar
Milcec@Palcica
Zečić
Zečić
 
Postovi: 149
Pridružen/a: čet stu 22, 2007 21:51 pm
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Charlie » sri sij 16, 2008 17:51 pm

A udomljavanje nekog već odraslog zekana ili bebica? :)

ili imaš baš želju od uzgajivača
slika
Charlie
Moderator
Moderator
 
Postovi: 7906
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:50 pm
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la ninocka » sri sij 16, 2008 20:32 pm

od jednog uzgajivača iz dubrave je drito kupio najstrašnije i najprljavije gajbe ikad viđene.
prema onome što je on opisao, a to baš i nije puno, mislim da je kunićima tamo bljak :belj:

ne kažem da je to ovaj kod kojeg je lucky nabavila zeku, no dobrih uzgajivača koji paze na zdravlje beba i ne razmišljaju samo o profitu je prestrašno malo :sad:

postoje ljudi koji su se odgovorno bavili uzgajanjem kunića i među forumašima, no oni će se valjda javiti sami :)

od kad imam beštije vrećice usisavača kraće traju
Avatar
ninocka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1888
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:44 pm
Lokacija: zagreb

PostPostao/la anabi5 » sri sij 16, 2008 20:42 pm

Drito ima 8 beba koje će za par tjedana trebati novi topli dom. Pogledaj malo slike. Možda ti se koji svidi! :wink:
http://zecovi.net/forum/viewtopic.php?t ... &start=165
Ana slika
Avatar
anabi5
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 794
Pridružen/a: čet lis 25, 2007 10:00 am
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Zeko_Jurica » čet sij 17, 2008 0:51 am

ninocka je napisao/la:... no dobrih uzgajivača koji paze na zdravlje beba i ne razmišljaju samo o profitu je prestrašno malo :sad:
...

ako ti neki uzgajivač ponudi zeku mlađeg od 6 tjedana, zahvali mu se i potraži drugog

Beba-zeko mora biti uz mamu i braću minimum 6 tjedana, a još bolje 8!
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

PostPostao/la moxa » čet sij 17, 2008 9:05 am

Preporucam Drito bebe, preeeeeslatki su! Nadam se da cete razmisliti prije o udomljavanju nego sto krenete u kupovinu tako da usput i napravite dobro djelo!
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la ninocka » čet sij 17, 2008 9:19 am

možda nix ima trgovinu pa želi prodavati kuniće?
možda je uzgajivač, pa bi se mijenjala?

...a možda su u šumi ;D

od kad imam beštije vrećice usisavača kraće traju
Avatar
ninocka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1888
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:44 pm
Lokacija: zagreb

PostPostao/la lucky » čet sij 17, 2008 9:48 am

ninocka je napisao/la:od jednog uzgajivača iz dubrave je drito kupio najstrašnije i najprljavije gajbe ikad viđene.
prema onome što je on opisao, a to baš i nije puno, mislim da je kunićima tamo bljak :belj:

ne kažem da je to ovaj kod kojeg je lucky nabavila zeku, no dobrih uzgajivača koji paze na zdravlje beba i ne razmišljaju samo o profitu je prestrašno malo :sad:

postoje ljudi koji su se odgovorno bavili uzgajanjem kunića i među forumašima, no oni će se valjda javiti sami :)


možda je to isti taj uzgajivač jer mi je dečko rekao da je moj kunić sada u raju di je živio, htjela sam samo reć da nije poplašen da je vrlo veseo,razigran i maza velika. jer sam čitala da kunići prema kojima se loše postupalo da su plašljivi i ne daju se maziti, moj nije takav. možda su nježni i dobri prema njima bez obzira na uvijete. :blink:
Avatar
lucky
Zečić
Zečić
 
Postovi: 64
Pridružen/a: sri sij 16, 2008 10:43 am
Lokacija: zagreb

PostPostao/la Lady Stardust » čet sij 17, 2008 10:26 am

Ovisi o karakteru kunica kakav ce biti, ali ako je okocen i odrastao u losim uvjetima, prerano je odvojen onda se vjerojatnost za kasnije zdravstvene probleme jako jako povecava.
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la tarra » čet sij 17, 2008 10:27 am

Ako je tvoj kunić beba,nema se čega loše sjećat..jer je kratko tamo bio.
Avatar
tarra
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 980
Pridružen/a: pon lis 15, 2007 7:13 am
Lokacija: Zg

PostPostao/la lucky » čet sij 17, 2008 10:51 am

Lady Stardust je napisao/la:Ovisi o karakteru kunica kakav ce biti, ali ako je okocen i odrastao u losim uvjetima, prerano je odvojen onda se vjerojatnost za kasnije zdravstvene probleme jako jako povecava.


ima tri mjeseca mislim da to nije prereno odvajanje, osim toga izgleda jako zdravo i razigrano. nekako se vidi na njemu da je sretan...
Avatar
lucky
Zečić
Zečić
 
Postovi: 64
Pridružen/a: sri sij 16, 2008 10:43 am
Lokacija: zagreb



Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan