Mala maca trazi dom :)

Kupujete, poklanjate, mijenjate..ili želite nekoj drugoj životinji pronaći pravi dom?

Moderator/ica: Lady Stardust

Mala maca trazi dom :)

PostPostao/la sanjita » uto tra 13, 2010 13:22 pm

Crno mace,ulovljeno neki dan na nasem parkiralistu,trazi topli dom i prave ruke koje ce joj to pruziti....maca je inace bila jako bolesna duze vrijeme,imala je nekakvu infekciju,iscjedak iz ociju i nosica i samo je satima stajala ukopana na jednom mjestu na travi,nije ni jela....tako da je bila jako mrsava,bolesna,sama i nezasticena....dok se par dobrih dusa nije dogovorilo uhvatit ju i odvesti veterinaru jer bi joj inace jako brzo dosao kraj. Maca je vec par dana na lijecenju i antibioticima,okice vise ne suze,nema iscjedka i ide na bolje :) ...pocela je papati normalno,rekao je veterinar da nije jela jer nije zbog te infekcije disnih puteva ni osjetila hranu niti joj je imala okus....sve u svemu oporavlja se u ambulanti u svom boxu,neznam koliko ce jos tamo moci ostati,u svakom slucaju nece moci predugo a onda ju planiraju smjestiti u azil....u novi dom ce ici zdrava i cista,samo da je se udomi..malo je uplasena ali je razumljivo posto je jako mlada,ima par mjeseci, i zivjela je na cesti.....mi smo nedavno udomili neplanirano jednu macu pa zbilja nismo u mogucnosti imati vise zivotinja :sad: ..pa vas lijepo molim,ako znate nekoga tko bi zelio macu,da proslijedite dalje....ja cu staviti oglas po jos nekim forumima pa ako netko nesto sazna ili ju zeli,slobodno mi se javi privatnom porukom...zahvaljujem! :)

Eto me,slatka sam jako :zeko3: :zeko3:

slika

slika
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Natrag na Oglasi i sve ostalo




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan