Patuljasti ovnoliki

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

Patuljasti ovnoliki

PostPostao/la Ana831 » pon lip 10, 2013 21:38 pm

Pozdrav. Ima li gdje u Zagrebu uzgajivačnica patuljastih ovnolikih kunića? Išla sam kod jednog uzgajivača ali mi je on za kunića od cca 3 kg govorio da je patuljasti..
Ana831
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: uto ruj 04, 2012 11:04 am

Re: Patuljasti ovnoliki

PostPostao/la Zec Vice » uto lip 11, 2013 21:48 pm

patuljasti kad su odrasli idu do oko 1.5.-2 kg,tako nesto,nisam sigurna.. prvo se raspitaj pa onda sa znanjem idi kupovati jer ce prodavaci svasta napricati samo da bi prodali ono sta vec prodaju.vjerovatno ces zeku drzati u stanu pa bi onda taj od 3kg i vise predpostavljam bio malo velik za stan? patuljaste mozes pronaci u skoro svakom pet shopu,pogledaj malo oglase po internetu,forumu.. i naravno,dobro se pripremi za zeku prije nego sto ga uzmes :) sretno!
Avatar
Zec Vice
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 638
Pridružen/a: ned sij 29, 2012 11:58 am

Re: Patuljasti ovnoliki

PostPostao/la Ana831 » sri lip 12, 2013 9:06 am

Da, znam :) Istraživala sam poprilično puno o njima a problem mi je nać patuljaste ovnolike jer koliko ja vidim sve su mali ovnoliki. Trebam ga držati u sobi pa mi je problem imati velikog kunića, inače mi ni orijaš nebi bio problem:D Hvala!
Ana831
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: uto ruj 04, 2012 11:04 am

Re: Patuljasti ovnoliki

PostPostao/la LolaR » sub tra 08, 2017 9:50 am

Ne znam koliko je ovo aktivno, ali zanima me gdje se u RH ili Europi (pretežno Balkanu) može pronaći nizozemski ovnoliki kunić?
LolaR
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: sub tra 08, 2017 9:47 am



Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan