Frank

Jednom ćemo opet biti skupa:(

Moderator/ica: Lady Stardust

Frank

PostPostao/la francesmute » pet sij 17, 2014 17:14 pm

Nisam znala da li da vam tipkam ovdje, ali nekako imam osjećaj da moram jer ipak nas je forum spojio.
Noćas u nepoznato doba napustila nas je Frank. Ne znamo od čega i ne znamo kako, jučer navečer je sve bilo kao i uvijek.

Ovo je naša tema i kako je sve krenulo..
viewtopic.php?f=11&t=4547&hilit=gvozdenijo

Pojela nam je živote. Sve kabele, daljinske, namještaj, deke, jastuke, plahte, robu (često novu), cipele, svijeće, izolir trake, spužvie za suđe, nebrojeno računa, radnu knjižicu, domovnicu i još jako puno toga.
Naravno da nikad ništa nije bilo nadohvat zubića, ali naša mala planinarka uspješno je svladavala sve prepreke na putu do slave.
Puno smo joj puta prijetili loncem (kad bi nas probudilo jedenje kose ili grickanje nosa), još više puta smo ju mazili do beskonačnosti.
Nismo htjeli baš, ali ipak smo živote u potpunosti podredili sivoj njuškici.
Onda smo joj nabavili i životnog suputnika.
Nakon nekoliko šamara i preko nekoliko ugriza procvjetala je najveća ljubav koju možete zamisliti.
Nisu se razdvajali. Obzirom da je ona bila veća maza, a on glavni davatelj pusa najčešća poza joj je bila s njuškicom ispod njegove glave.
Preživjeli smo začepe i predzačepe, 2 seljenja, promjenu spola i puno raznog namještaja.
Nikad nisam mislila da će mi se ta mala stvorenja toliko zavući pod kožu.

Bila je posebna i bila je prva.
Neću o suzama i patetici jer toga ima napretek.
Pokopali smo je na Platku.
Pljusak i magla i vjetar i hladnoća. Baš onako kako treba biti kad pokapaš nešto toliko dragocjeno.

Gvozdenijo ju traži cijeli dan danas i meni srce pukne svaki put kada ga vidim samog.
Znam da neće biti bolje (nikad ne bude), ali se nadam da će bar njemu s vremenom biti malo lakše.

Hvala svim odgovornima na forumu što su nam otkrili zecove.

http://www.youtube.com/watch?v=P0v9vd4JEeo
francesmute
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: ned kol 11, 2013 16:03 pm

Re: Frank

PostPostao/la zeko Simba » pet sij 17, 2014 17:17 pm

:omg: :sad: :sad: jako mi je žao, stvarno je bila posebna lujkica, svoja, tvrdoglava šizika :zeko3: sretno malena
Žao mi je i Gvozdenija jer je sada sam i usamljen. Čuvajte ga, tako često odu jedan za drugim :sad: :sad: :sad:
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Frank

PostPostao/la vini » pet sij 17, 2014 22:52 pm

Jako mi je žao :zekoo4:
R.I.P. maleni
Avatar
vini
Moderator
Moderator
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: pet sij 11, 2008 11:12 am
Lokacija: Rijeka

Re: Frank

PostPostao/la markiza » ned sij 19, 2014 0:08 am

Jako mi je zao :sad: iako o vasem tugovanju niste pisali, izmedju redova stize do nasih srca teska bol :cry: :cry: :cry: :sad: :sad: :sad: Drzite se :sad: :sad: :sad:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Frank

PostPostao/la francesmute » ned sij 19, 2014 20:37 pm

Nekako ne volim(o) tipkati o tugovanju.
Osobne stvari ostaju kućne..

Sutra je idemo posjetiti.
Nikad nisam mislila da toliko karaktera stane u tako malo biće. Svaka životinja je posebna, ali Frank je odskakala i od svih posebnih životinja.
Tvrdoglava, inatljiva i nagla, a prepuna ljubavi i najveća maza na svijetu.
Njega sad pazimo i mazimo više nego ikad, ali svjesni smo da mu je ne možemo zamjeniti.
Užasno je vidjeti ga kako samuje na svim najdražim mjestima gdje su sate provodili ne razdvajajući se i kako kad dobije rogač bježi da mu ga ona ne ukrade i onda samo stane jer je sam. :(
S njom je otišao i dio nas.

Mislim da neću više otvarati temu jer jednostavno nisam sposobna.
francesmute
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: ned kol 11, 2013 16:03 pm

Re: Frank

PostPostao/la Iskra27 » ned sij 19, 2014 22:54 pm

žao mi je :(! drži se!
Iskra27
Kunić
Kunić
 
Postovi: 25
Pridružen/a: pon ruj 16, 2013 21:44 pm

Re: Frank

PostPostao/la altan » pon sij 20, 2014 9:51 am

Zao mi je i znam kako je..za Gvozdenija bi bilo najbolje da dobije novu suputnicu
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)



Natrag na Najtužniji dio foruma




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan