spasi me - UDOMLJENA :-)

Ovdje možete pronaći sve teme sa sretno udomljenim kunićima:)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

PostPostao/la moxa » pon stu 05, 2007 9:46 am

Ugrizla me jutros, mala gadura, krvi do koljena (nije tako jako uhvatila koliko je curilo jer uzimam lijekove protiv zgrusavanja krvi)... Cure, nadam se da imate ful zastitu kao za dresuru pasa ;D jer ce nam bit veselo!
Zatvoreni su vec treci dan zbog tretmana protiv buha pa je opet jako nervozna, pa recite jel bi ju mogla ipak vec danas pustiti, manje nego inace, ali da ipak malo hopsu po stanu? Ovako imam osjecaj da smo zeznuli sav napredak koji smo postigli u prvih 10 dana! A taman se bila udomacila, opustila, valjda ju ovo podsjeca na zivot prije pa je nervozna!
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la Lady Stardust » pon stu 05, 2007 9:49 am

Pusti ih :)

Bitno da se Bio-kill osusio i da ne mogu udahnuti. Bilo bi dobro i da ne hodaju po tome

Sirota malicka, bude ona opet ok - sad je na sigurnom
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la moxa » pon stu 05, 2007 9:56 am

Ma suho je to od prvog dana, lako i prebrisem mjesta gdje oni "vladaju", eventualno zaprasim s njihovim puderom (je skup, ali jbg), ali 3 dana je njoj vec previse! I njemu, ali on mi sve oprasta, ljubi me preko gajbice i nekako mi se cini tuzan! Onda popodne idemo rasturat stan i kuglicarit gdje stignemo :wub:
Nadam se da ce se primirit kroz dan-dva da vas bas ne napada kad dodjete!
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la altan » pon stu 05, 2007 11:19 am

ninocka je napisao/la:
daleko sam ja na forumskoj listi kad su braća u pitanju, a bogmeć i doktori...

prvo moraš namiriti lady, pa altanicu, onda bu se još koja progurala, tek onda dolazim ja ako ostane kakav sirotan ;D


:potrgg:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

PostPostao/la altan » pon stu 05, 2007 11:32 am

Sad sam procitala sve od prve do zadnje stranice..i moram priznat moxa da si skroz zakon :wink:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

PostPostao/la moxa » pon stu 05, 2007 12:00 pm

Je, bas sam si super :lud: , samo da jos sve rijesimo i spojimo ih pa da mi bude lakse! Jako nam je veselo odvajanje u malom stanu, ali kad ju vidim znam zasto je sada moja, jest da mi je pustila krv danas, ali ne krivim ju! Deriste mamino :D
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la Zeko_Jurica » sri stu 07, 2007 9:50 am

ninocka je napisao/la:daleko sam ja na forumskoj listi kad su braća u pitanju, a bogmeć i doktori...

prvo moraš namiriti lady, pa altanicu, onda bu se još koja progurala, tek onda dolazim ja ako ostane kakav sirotan ;D

Cure, pa kad ste već tolko zaspamale temu s doktorima... što vam se to kod njih tak posebno sviđa? :belj: :rolleyes: :wink:
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

PostPostao/la moxa » sri stu 07, 2007 9:57 am

Ma lude, uobicajeno je da recimo pacijenti simpatiziraju dobre doktore, pa je valjda tako s vetovima! Meni je bilo super sto sam nakon hrpe losih iskustava nasla nekoga tko razgovara s mojim zvijerima i mazi ih i pazi kao i ja dok su na pregledu i tretira tebe i ljubimca kako bi trebalo! Mene prodje ta "privrzenost" doktoru onog trena kad mi zvijer ozdravi, dakle kad vise ne ovisis o njezi i svakodnevnom lijecenju, svejedno tvrdim da su odlicni vetovi, ostalo je vise zahebancija!
Isto kao sto ne bi mijenjala svoju dr op. prakse, zubarku i sl, sve zene, a obozavam ih, dakle iz sasvim drugih razloga, povjerenje i to! Mogu ja cijelu psiholosku analizu, po Freudu i Jungu, teorija prijenosa s pacijenta na doktora, pa protuprijenos (i doktori znaju tako reagirati na pacijente) i to...
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la zekica_poopy » sri stu 07, 2007 11:20 am

Zeko_Jurica je napisao/la:
ninocka je napisao/la:daleko sam ja na forumskoj listi kad su braća u pitanju, a bogmeć i doktori...

prvo moraš namiriti lady, pa altanicu, onda bu se još koja progurala, tek onda dolazim ja ako ostane kakav sirotan ;D

Cure, pa kad ste već tolko zaspamale temu s doktorima... što vam se to kod njih tak posebno sviđa? :belj: :rolleyes: :wink:


ja sam valjda specijalna zenska, ja ne volim doktore, dapace, bas suprotno ;D

ja vise volim inzinjere :wink:

od doktora ocekujem samo da bude objektivan i radi svoj posao, sto je vecini tesko...
tak da definitivno ne bi jos jednog takvog napuhanog doma :)

a vet-ovi...i oni sam nek rade svoj posao i ja sretna :)
Avatar
zekica_poopy
Moderator
Moderator
 
Postovi: 5663
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 20:24 pm
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la moxa » čet stu 08, 2007 9:37 am

Hvala curkama (Lady i ninocka) na jucerasnjoj manikuri, ispalo je da je mene bilo vise frka nego malu gaduru (osim malo rezanja na ninocku i bjezanja, sva sreca mali stan pa bas i nema kud se sakrit)! Ja s njom sve na finjaka, ali curke se ne daju zahebavati! Kad ste otisle smirila se skroz i bar za prvi put nisam ja ispala negativac koji ju naganja! Hvala, hvala, hvala, hvala...
I jos jedno veliko hvala Zeko Jurica na hrani i jos jednom na pomoci oko kastracije! Ma hvala, hvala, hvala...
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la Zeko_Jurica » čet stu 08, 2007 10:01 am

moxa je napisao/la:...
I jos jedno veliko hvala Zeko Jurica na hrani i jos jednom na pomoci oko kastracije! Ma hvala, hvala, hvala...

ma hvala tebi što si im otvorila vrata svog doma, onda kada je to njima bilo najpotrebnije :)
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

PostPostao/la moxa » čet stu 08, 2007 10:09 am

Sad mi je zao da ne mogu i ovu malu bijelu udomit koja bi isto mogla zavrsit na cesti... :sad: Ali onda tek nemam pojma kud bi s njima, pogotovo kad mi opet pocnu stizat kornjace... Nama je za sada dobro, ali jedva cekam da ih spojim, onda ce bit veselje kak spada!
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

zbunjena

PostPostao/la Puffy » čet stu 08, 2007 19:01 pm

A zašto ćeš sterilizirat-kastrirat oboje, pa šta nije dovoljno da samo jednog npr.Lolu, pa ne može Duško sam obavit stvar ;D
Puffy
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 558
Pridružen/a: ned stu 04, 2007 20:01 pm
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la moxa » pet stu 09, 2007 9:20 am

Dusko je steriliziran prije 10 dana, a Lola ce oko Bozica, radi zdravlja, bit ce oko 2 god pa da izbjegnemo kasnije komplikacije (pouceni iskustvom s foruma + razgovori s vise vetova i tak pa da ipak oboje budu "sredjeni")!
moxa
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 872
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 16:37 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la altan » pet stu 09, 2007 18:34 pm

Zeko_Jurica je napisao/la:Cure, pa kad ste već tolko zaspamale temu s doktorima... što vam se to kod njih tak posebno sviđa? :belj: :rolleyes: :wink:

Ima nesto u tim uniformama :obrvaa: :emo:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Prethodna


Natrag na Sretno udomljeni:)




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan