Zeko i problemi sa wc-om

Sve o pravilnoj higijeni, smještaju i redovitoj njezi vašeg zekića :)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la altan » ned svi 12, 2013 18:56 pm

Aleksandar je napisao/la:Jadničak baš mi je žao ja volim svakog zeca na svetu koji god bio.I ja sam izgubio zeca Aleksandru. :sad: :zekoo4:

Aleksandar je napisao/la:Kako da naucim Aleksandru da vrsi nuzdu na jednom mestu?

malo trollamo, a ?
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la Aleksandar » pon svi 13, 2013 17:36 pm

Uginula mi je jedna ali imam novog zeca kog isto zovem Aleksandra jer je ista kao moja Aleksandra koja je uginula. Nije to isti zec. :nowink:
Aleksandar
Kunić
Kunić
 
Postovi: 9
Pridružen/a: pet svi 10, 2013 8:37 am
Lokacija: Petrovac na mlavi

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la terminator » sri lis 30, 2013 7:49 am

Moj ima dva WCa, vanjski i "unutarnji" (u kavezu),
Donedavno je koristio oba WCa i bio je više-manje uredan (kuglica tu i tamo izvan WCa nikoga nije ubila :) ). U zadnjih mjesec dana prestao je koristiti WC u kavezu i odlučio da mu je cijeli kavez WC. Cijeli kavez pun kuglica, a jedina dobra stvar što barem ne piški u kavez.
Što da radim? Pošto je cijeli dan slobodan u stanu pretpostavljam da je to zbog toga što se je momak malo previše opustio :zeko3:
terminator
Kunić
Kunić
 
Postovi: 36
Pridružen/a: sri stu 07, 2012 8:07 am

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la Miško3 » pet ožu 21, 2014 22:31 pm

Pozdrav,
imam patuljastog kunica vec 3 mj, s tim da neznam tocno koliko je star jer nam gospodin od kojeg smo ga kupili nije znao tocno reci a nismo ga jos vodili kod veterinara. Napravili smo mu sami kucicu i stavili posudicu u jedan kantun i jako smo se namucili dok smo ga naucili da mu je to wc..
U posudu mu stavljamo one pelete, jer ima dugu dlaku pa se piljevina ljepi za njega, ali problem je cin jednom se pomokri u tu posudu vise ne zeli uci sve dok mu ne promijenimo nove pelete.. a nemozemo bas stajat cijeli dan kraj njega i gledat kad ce piskit da mozemo promijenit.. a u zadnje vrijeme je poceo sve vise piskit izvan te posude, ali samo po svom kavezu (inace uvjek drzimo kavez otvoren da moze sam setat po stanu) ali nikad se nije naucio kakati u wc.. uvjek po kavezu i tu oko kaveza svog..

pa sto da radimo, u cemu je problem? zbog cega ne zeli piskiti u wc jednom kad se popiski i zasto sve vise piski vani?

vidim da vama svima vasi zeke skakucu po kaucu i u krevet, moj jedva se da pomaziti a kad ga stavimo na krevet odmah se uspanicari i samo gleda kako ce pobijeci :(
Miško3
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pet ožu 21, 2014 22:07 pm

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la wildflower » pet ožu 21, 2014 22:39 pm

Pomalo, mlad je. Nemojte ga uopće dizati na kauč, još je maleni i visoko mu je a i kunići se boje visine.
Spustite se vi dolje kod njega, neka vas njuška i pomalo se zbližavajte.

Počet će pomalo više obilježavat teritorij jer ulazi u pubertet, kroz 4-5 mj bilio bi dobro da ga kastrirate.
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la Miško3 » pet ožu 21, 2014 23:20 pm

wildflower je napisao/la:Pomalo, mlad je. Nemojte ga uopće dizati na kauč, još je maleni i visoko mu je a i kunići se boje visine.
Spustite se vi dolje kod njega, neka vas njuška i pomalo se zbližavajte.

Počet će pomalo više obilježavat teritorij jer ulazi u pubertet, kroz 4-5 mj bilio bi dobro da ga kastrirate.


Hvala na brzom odgovoru!
Do koje dobi ga se moze kastrirati.. posto nismo sigurni koliko je tocno star?
Miško3
Kunić
Kunić
 
Postovi: 4
Pridružen/a: pet ožu 21, 2014 22:07 pm

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la wildflower » sub ožu 22, 2014 18:14 pm

Od kad mu se spuste testisi, od 7 mj navršene starosti pa na dalje.
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Zeko i problemi sa wc-om

PostPostao/la fiore » sub sij 09, 2016 20:54 pm

Kuc Kuc!

Moj gospon Fiore je na kraju ispao Fiorella. Divna je bijela dusica, ali kao i sve zene, zaj** je jaako! Ima 11.mj , pubertet udario o glavu, napaljena gospodicna kruzi, kaka, zapisava.. Poludila i sto se wc-a tice! Prije je gospodicna bila uredna i obavljala sve u kavezu gdje noći. Sada se popiski svugdje, samo lokvice nalazim po stanu (jer je pustena tokom dana), a o kuglicama da i ne pricam.. Zastoo? Citala sam da je kastracija rijesenje. Strah me toga, ne znam je li opravdan, ali ako ce se rijesiti usisavanje dva put dnevno i pranje poda nekoliko puta onda da. idemo.
Savijet?

:P & Tea
fiore
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: sub sij 09, 2016 20:29 pm

Prethodna


Natrag na Higijena, smještaj i njega




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan