Zekonja i zima u šupi

Sve o pravilnoj higijeni, smještaju i redovitoj njezi vašeg zekića :)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la sanjita » uto vel 15, 2011 15:52 pm

Radnik u pet shopu je obican radnik koji zaradjuje placu kao i svi ostali i to ga ne cini strucnjakom :wink: ...ovdje ima i uzgajivaca pa savjetujem da poslusas procitano. Ako zec zivi napolju treba ga pripremit postupno na to da mu se krzno koje ce ga stiti uspije razvit...nemozes zeca koji je u stanu bacit usred zime na -10 stupnjeva....zakaj ti ne izadjes po zimi bez jakne i majice recimo....ista stvar je sa njihovim krznom.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la semel » sri vel 16, 2011 15:05 pm

Ja sam rekao za supu,ako vec jedan niz vremena zivi u supi da mu se nece nista desiti. :zeko1:
semel
 

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la zeko Simba » ned vel 27, 2011 13:30 pm

semel je napisao/la:Radnik u PET SHOP-u KAZE DA MOZE ZIVJETI NAPOLJU DO -15 DO +45


I ti mu vjeruješ? I mi možemo isto tako, pa neka taj prodavač proba, pa neka kaže kako mu je bilo super. Idiot
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la Malena maza » pon vel 28, 2011 15:31 pm

zeko Simba je napisao/la:
semel je napisao/la:Radnik u PET SHOP-u KAZE DA MOZE ZIVJETI NAPOLJU DO -15 DO +45


I ti mu vjeruješ? I mi možemo isto tako, pa neka taj prodavač proba, pa neka kaže kako mu je bilo super. Idiot

Da, sigurno. Mi bismo se smrzli ili ispekli, a tek zecevi? :omg: To je kao da kazes da u pustinji zive zecevi. :rolleyes:

Samo se nadam da neces poslusati njegov savjet. :wink:
Pupa. <3
Avatar
Malena maza
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 338
Pridružen/a: sri pro 29, 2010 21:06 pm
Lokacija: Vuka, blizina Osijeka

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la zeko Simba » uto ožu 01, 2011 7:18 am

semel je napisao/la:Ja sam rekao za supu,ako vec jedan niz vremena zivi u supi da mu se nece nista desiti. :zeko1:


Akoje zeko naučen da živi vani, a to znači da je proveo proljeće vani, ljeto, jesen, pa je dočekao i zimu, onda se može reći da je naučen biti vani. Naravno i to VANI mora biti prilagođeno. Kao prvo prostor u kojem se kreće npr dvorište mora biti ograđeno tako da ga nitko ne može napasti. U toj šupi mora imati nastambu u kojoj će mu ljeti biti lijepo ugodno tj manje vruće nego vani, a preko zime naravno mora biti uređeno tako da se on može skloniti u svoju nastambu u kojoj će mu biti toplo. Znači mora biti zaštićena od svega, vjetra, padalina i slično, a u njoj mora imati mnogo sijena ili slame u kojem će si on napraviti ležaj i zavući se kako bi ga to grijalo od niskih temperatura.

Nego semel, kako kuniću zubi?
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la sanjita » uto ožu 01, 2011 11:28 am

Ne kuzim zasto ljudi ne odgovaraju na pitanja...nitko nikog nebu tuko a ovo pitanje za zube je postavljeno barem pet puta na njegovom topicu.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zekonja i zima u šupi

PostPostao/la zeko Simba » uto ožu 01, 2011 11:44 am

Znam da je, zato sam ga po ne znam koji put i ovdje postavila.
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Prethodna


Natrag na Higijena, smještaj i njega




Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan
cron