UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E N

Ovdje možete pronaći sve teme sa sretno udomljenim kunićima:)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la vini » pon lis 07, 2013 18:41 pm

Dečko ubrzo putuje u Zagreb u divan zauvijek dom :)
Mazica jedna preslatka, faliti će nam. I Nubi koja ga je ili pazila ili bježala prednjim :P
Avatar
vini
Moderator
Moderator
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: pet sij 11, 2008 11:12 am
Lokacija: Rijeka

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la wildflower » pon lis 07, 2013 22:23 pm

:hura: :thumb:
Bravo za dečka!! Neka ga od sada na dalje život razmazi :zeko3:
Avatar
wildflower
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 486
Pridružen/a: pon sij 28, 2013 16:06 pm
Lokacija: Rijeka

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la markiza » uto lis 08, 2013 8:36 am

Supeeeeer :micika: :micika: :micika: :micika: :micika: bas se radujem i naravno cekam dokaz u slikama :wink: zelim mu dug i srecan zivot pun ljubavi :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la elazg » ned lis 13, 2013 19:28 pm

Javljam vam da je srceko stiglo kuci:) danas popodne. Moram vam reci da sam imala patuljastog ovnolikog kunica koji nas je nazalost napustio u 6 mj. ove godine u 8 oj godini gnojni apcesi koji su brzinom munje napali celjust i bio je operiran ali nije bilo spasa za daljni zivot....sve smo dali da ga spasimo i nikada mu nista nije nedostajalo ni ljubavi ni brige..., tako i ovo srceko postaje clan obitelji i nista mu nece nikada nedostajati. Upoznali smo ga sa njegovim prostorom ali za sada je jako miran i preplasen, jeo je malo sjena, pokusati cu staviti slikice sa mobitela ako uspijem ako ne naknadno cu preko laptopa....nadam se da ce se stopiti s prostorom sto prije jer mu puno toga zelimo pokazati:)...a presladak je i jako dobar....
elazg
Kunić
Kunić
 
Postovi: 25
Pridružen/a: ned srp 27, 2008 19:07 pm

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la vini » ned lis 13, 2013 20:10 pm

Divno. Brzo će se on prilagoditi. Ovdje je tumarao po hodniku i kuhinji, i imao za prijatelja macu. Sa ljudima je malo plah, ali se polako dao i maziti. Danas mi je bio u krilu i dobrano smo se pomazili za pozdrav. :zekoo11:
Samo vremena i strpljenja. Jedva čekam slikice. :)
Avatar
vini
Moderator
Moderator
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: pet sij 11, 2008 11:12 am
Lokacija: Rijeka

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la markiza » pon lis 14, 2013 6:38 am

Joj divno :luv: bas se radujem zbog maloga micka :zeko3: :zeko3: :zeko3: i ja jedva cekam slikice i zelim vam da se mnogo godina druzite i volite :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: UDRUGA: ISTARSKI HEROJI - dečko traži dom-U D O M L J E

PostPostao/la elazg » pon lis 14, 2013 14:51 pm

javljam vam da se Kiko:), prilagođava, jučer kako smo ga upoznali sa njegovom kućicom nije htio izaći i nismo forsali, jeo je sjena, čini mi se i vode pio jer je piškio i ostavljao kuglice po kući. Jutros sam ga izvadila iz kuće i pustila da se upozna sa prostorom plašljivo je mirišao svaki cm i otišao u kupaonu i ja sam polako za njim krenula i vidim ga kako je hopnuo u tuš kabinu i sjeo:) hahahahahaha i onda sam shvatila da upoznavanje sa terenom kreće u odličnom smjeru... ostavlja kuglice obilježava teritorij i popiškio se na par mjesta...večeras ću staviti slikice koje sam uspjela uhvatiti.
elazg
Kunić
Kunić
 
Postovi: 25
Pridružen/a: ned srp 27, 2008 19:07 pm

Prethodna


Natrag na Sretno udomljeni:)




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan