TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

Zekići traže novi dom..

Moderator/ica: Lady Stardust

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la frances » uto lip 15, 2010 16:38 pm

ahahah, valjda malo kasne tipm-ovi :) oni su jako uzbuđeni jer im stiže zec, poznavajući martinu nekako mislim da postoji šansa da i udome za stalno :)
danas ću ih potjerati da se registriraju na forum! :D
"..and i'm floating in a most peculiar way
and the stars look very different today.."
Avatar
frances
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 578
Pridružen/a: uto lip 08, 2010 12:22 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Lady Stardust » uto lip 15, 2010 17:26 pm

Drzim fige :)

moze mi se javiti na 091 76 82 188 radi dogovora :)


hvala :zeko3: :zeko3:
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la frances » sri lip 16, 2010 16:36 pm

ajme super mi je šta će martina i vedran udomiti zeca :) makar privremeno. inače oni su super i brižni i sve i držim fige da se svi zaljube međusobno i da zekan ostane sa njima :) :)
"..and i'm floating in a most peculiar way
and the stars look very different today.."
Avatar
frances
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 578
Pridružen/a: uto lip 08, 2010 12:22 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Ružica Poljak » sri lis 06, 2010 16:04 pm

nova sam na forumu ,nedavno smo tragično izgubili zekicu koji je bio na čuvanju za vrijeme godišnjeg odmora. sad sebe krivimo. htjeli bi udomiti jednog zekicu, ali samo ako postoji bilo kakvo sigurno čuvanje. iz zagreba sam.
Avatar
Ružica Poljak
Zečić
Zečić
 
Postovi: 69
Pridružen/a: ned stu 22, 2009 21:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Sindenis » sri lis 06, 2010 19:24 pm

Ružica Poljak je napisao/la:nova sam na forumu ,nedavno smo tragično izgubili zekicu koji je bio na čuvanju za vrijeme godišnjeg odmora. sad sebe krivimo. htjeli bi udomiti jednog zekicu, ali samo ako postoji bilo kakvo sigurno čuvanje. iz zagreba sam.

Kome ste ostavili zeku? :blink: (ovo da znamo ovdje da slucajno netko ne bi tamo zeku ostavio)
I sto se tocno dogodilo?

Inace, ja preporucujem renatu (s ovog foruma, ovaj username) jer ima iskustva + zeko joj ne moze nista znacajno unistit + jeftino je, a zeko dobije super brigu.
slika
Avatar
Sindenis
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 316
Pridružen/a: sub lis 17, 2009 10:57 am
Lokacija: ZG

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Ružica Poljak » čet lis 07, 2010 10:18 am

divni su bili ljudi koji su nam čuvali zeca .oni su nam ga i poklonili nakon što je prijašnjem otkazalo srce.imaju doma puno životinja,samo ga djeca poslije igre nisu zatvorila u kavez pa je došao među njih i to je tragično završilo.sad su oni ,a i mi jako jadni.
Avatar
Ružica Poljak
Zečić
Zečić
 
Postovi: 69
Pridružen/a: ned stu 22, 2009 21:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la fleshettes » čet lis 07, 2010 19:03 pm

Hitno se traže privremeni udomitelji za malu zečicu! Radi se o curici koja ima dvogodišnju zečicu a čiji otac je hm, "problematičan" pa je zaprijetio da će se "riješit" zeca ako ga ne maknu na par dana. :blink: Nisam detaljno upoznata sa situacijom, jer se radi o ljudima koje ne poznajem, a do mene su došli preko moje sestre (znajući da ću već nekako uskočiti).

Dakle, zekica se navodno vraća kući za par dana, a za sad je kod jednog dečka koji ju (iz ne znam kojeg razloga) ne smije držati u stanu (na što je navikla), pa je zasad u garaži. :lud:

Kako je nama i Stevi prekjučer došla nova zekica pa je u stanu popriličan kaos zbog upoznavanja, obilježavanja prostora itd, malo nam je problem uzeti još jednu curu.

Cijela situacija je totalno konfuzna i prema opisanom, najbolja solucija za tu jadnu zekicu bi bilo da ju udomi netko kod koga joj neće prijetiti da završi kao gulaš.

Pa zato, MOLIM VAS, ako ima netko tko je voljan par dana pričuvati malu, (dolazi s kavezom, wc-om i hranom) - javite se :zeko10: A ja ću malo istražiti cijelu priču i vidjeti je li maloj tamo toliko loše da je bolje staviti ju na udomljavanje.

Izlazim iz stana sad, pa ako se kojim slučajem uskoro nađe netko spreman pomoći, može i nazvati na 091 790 4714 bilo kad večeras, sutra...
R.I.P. Stevo i Milla, nadam se da ima puno maslačaka tamo.
slika slika slika
Avatar
fleshettes
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 446
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 23:49 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la zeko Simba » pet lis 08, 2010 8:09 am

Bilo bi dobro da otvoriš temu za to, imam dojam da ovu temu i ne čita puno njih :ljut:
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Mare » pet lis 08, 2010 16:07 pm

jeli mala sterilizirana? ako ima kućicu ja je mogu uzet kad je već tako hitno...
<3 marko <3
Avatar
Mare
Zečić
Zečić
 
Postovi: 183
Pridružen/a: sub lip 19, 2010 21:02 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la t-i-n-a » pet lis 08, 2010 17:00 pm

Zeko je u Zagrebu ako mi nešto nije promaklo..
29
Avatar
t-i-n-a
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1234
Pridružen/a: pon lis 15, 2007 7:29 am
Lokacija: Rijeka

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la ZeljacKA » sub pro 18, 2010 22:42 pm

:omg: :omg: Lijepi Vam pozdrav :zeko7:
:zeko1: Nije me duže vrijeme bilo ovdje,sada sam se vratio,te pozdravljam i članove koji me poznaju,kao i nove članove (one koji su došli nakon mog odlaska)
Inače stri nick mi je bio željac-ka i dosta sam sudjelovao na ovom forumu,te postavljao slikice svojih dragih ljubimaca,zekana,ali viša sila me jednostavno,na žalost,udaljila od istog,ali,na moju sreću,sve je sada iza mene,te sam se odlučio vratiti i,kao dugogodišnji uzgajatelj kunića za izložbe,te kao sudac ocjenjivač,pomoći koliko bi bilo u mojoj mogućnosti.Vidim da je moj dragi kolega i poznanik g-din Tomo Kapitan pristupio ovdje,a što me izuzetno veseli,jer je čovjek od znanja i uvjek spreman pomoći kome je pomoć potrebita i,naravno,tko je zatraži. Bokić Tomo :zeko1:
Mislit će neko zašto sam ušao najprije na ovu stranicu,pa da pojasnim.Ako se neko sjeća u više navrata sam udomljavao napuštene zečeve i kuniće,te sam i sad spreman pomoći svakom zekanu kojem je potrebit topli domček :rolleyes:
:wink: Još jednom lijepi pozdrav svima i neka se niko ne ustručava,ako ima nekog zekana za udomiti,rado ću ga udomiti u topli dom :)
Zadnja izmjena: ZeljacKA; ned pro 19, 2010 11:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
ZeljacKA
 

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la bunnyema » sub pro 18, 2010 22:53 pm

Evo i ja se tu javljam.. ako koji zeko iz Pule ili okolice Pule treba privremeni doma tu sam za njega!
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Lady Stardust » ned pro 19, 2010 0:00 am

Hvala svima :)

Zeljac dobrodosao natrag :)
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la ZeljacKA » ned pro 19, 2010 11:56 am

Lady Stardust je napisao/la:Hvala svima :)

Zeljac dobrodosao natrag :)


:wink: Lady hvala ti lijepo na ovim riječima dobrodošlice.
Izuzetna mi je čast biti članom ovako prekrasnog tima,koji ne gleda ove preslatke životinjice samo kroz novac,već kao svoje najbolje prijatelje.
Izuzetno mi je zadovoljstvo :zeko1:
ZeljacKA
 

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Zeko_Jurica » uto pro 21, 2010 21:03 pm

Željac, veseli me da si ponovno ovdje :)

Kako vidiš, forum napreduje, osnovali smo Udrugu, širimo informacije o ovim slatkim stvorenjima, pomažemo gdje možemo i koliko možemo, te vjerojatno najvažnije - ovo traženje dobrog i sigurnog doma za kuniće koji su bez njega ostali ili ga nisu niti imali.
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

PrethodnaSljedeća


Natrag na Udomljavanje i akcije spašavanja




Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan