Cumo ide na kastriranje... ili možda ne?! CUMO JE CURA!!

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: Cumo ide na kastriranje... ili možda ne?! CUMO JE CURA!!

PostPostao/la zeko Simba » pet sij 22, 2010 18:31 pm

cumo je napisao/la:Hoćeš reći da i ženka može imati jajčeka?!


Ne, ni sam to rekla, cure ne mogu imati jajčeka, nego nisu samo jajčeka pokazatelj spola. Onaj tko se razumije to može vidjeti i pregledom spolovila.
Ne pišemo mi kao da će se dogoditi ne znam što, ali pišemo svoja mišljenja jer je to neodgovorno ponašanje i čini mi se da nisam jedina koja misli da taj veterinar nije sasvim pouzdan što se kunića tiče. Na žalost mnogi nisu, a malo koji od njih će to i priznati.
Anestezija bez razloga nije pametan potez kod bilo koga, a kada je već bila anestezirana mogao je nazvati i pitati da li da obavi sterilizaciju. A ona je poželjna kod cura koje se neće pariti i imati bebe, charlie ti je objasnila zašto.
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Cumo ide na kastriranje... ili možda ne?! CUMO JE CURA!!

PostPostao/la Anek » pet sij 22, 2010 18:36 pm

Malo si zamisli..kada je fulao nesto sto bi on trebao usred noci vidjeti i znati..sto bi bilo da ti se kunicu nedaj boze stvarno nesto desi??
Nijedan od njih ti nebude rekao: e ja ti neznam o kunicima nis..naravno da nebude... Trabunjat ce bezveze..
Na tvom mjestu bi stvarno pod hitno promjenila veta, jer to sto je on fulao nije mala stvar.
slika
Avatar
Anek
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3254
Pridružen/a: čet kol 28, 2008 18:35 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Cumo ide na kastriranje... ili možda ne?! CUMO JE CURA!!

PostPostao/la Kunić Leopold » pet sij 22, 2010 19:37 pm

Cumo, zamolio bih vas da se ne obazirete na onaj PM jer sam ga napisao prije nego sam pročitao temu.
Kunić Leopold
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1678
Pridružen/a: čet stu 20, 2008 18:40 pm
Lokacija: VG

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan