ako se odlucim na....

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

PostPostao/la Ledolina » pet stu 23, 2007 21:32 pm

Barica je napisao/la:mislim da ne padne baš u nesvjest.. al se sruši..



Smotanac mali.. on se isto tako srusio, mi smo mislili ili da je u nesvijest ili da je izgubio ravnotezu od srece.. ;D
slika[url=http://ticker.7910.org/eng][img]
Avatar
Ledolina
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1394
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:52 pm
Lokacija: Požega

PostPostao/la tarra » pet stu 23, 2007 22:41 pm

Pinky and D`brain je napisao/la:ma do blagdane nema sanse....


Ninocka je lijepo sročila post s koji se slažem,a spomenula je ako se ne varam i Uskrs...do tada ima još 4-5 mjeseci :wink:
Avatar
tarra
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 980
Pridružen/a: pon lis 15, 2007 7:13 am
Lokacija: Zg

PostPostao/la ninocka » sub stu 24, 2007 13:31 pm

pinki, uskrs je vrijeme kad mali zekani preplave pet shopove. potražnja je iznenađujuće velika, tako da vjerujem da bu uskršnje zekane najlakše udomili :wink:

od kad imam beštije vrećice usisavača kraće traju
Avatar
ninocka
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1888
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:44 pm
Lokacija: zagreb

PostPostao/la Lady Stardust » sub stu 24, 2007 15:55 pm

ne znam bas, ne ide lako to udomljavanje :sad:

a jos za Uskrs uzgajivaci se zaigraju i izbace ogromnu kolicinu na trziste - a puno ih ostane a di onda zavrse--- ko zna

ili se udomljuju prije ljeta kad ljudi idu na godisnji - ili ih jednostavno bace na cestu
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

PostPostao/la Pinky and D`brain » sub stu 24, 2007 17:47 pm

zecevi koji se ne uspiju udomiti ne zavrse na ulici nego u kako sam cuo u nekim krugovima, postoje urbane legende o "odlagalistu zeceva", naime to je sumorno, mracno i turobno mjesno gdje zecici bezglavo lutaju uokolo ogradeni zicom koja govore da je dugacka duplo od kineskog zida i visoka kao najvisi neboder, tamo ne postoji ni svijetlo ni mrak nego vlada turobni bezdan....a na ulazu stoji veliki natpis na zecjem jeziku koji u slobodnom prijevodu glasi: "zec koji ovdije ude neka se kani svake nade".

ma puko sam.

da kako kazete uskrs je dobra ideja nisam se ni sjetio.

nego ubrzo cemo mi nabaviti deckica pa cemo konkretno razmislit o situaciji, jer sve to o pomladku je moja ideja, dok se cura moja lagano protivi jer je u paranojici da se svasta moze desiti a da se desi nesto jako ruzno nedaj boze, ja si to nikako nebi mogao oprostiti...
Avatar
Pinky and D`brain
Zečić
Zečić
 
Postovi: 237
Pridružen/a: pon stu 19, 2007 13:26 pm

PostPostao/la Zeko_Jurica » sub stu 24, 2007 22:10 pm

Lijepo je imati podmladak i promatrati to odrastanje beba, ali...
ako jako voliš svoj roditeljski par kunića, zavoljet ćeš i te bebe, jer one će odrastat na neki način uz tebe. Tako da ja pretpostavljam, da ćeš i roditelje i bebe jednako voljeti, i zbog toga željeti da te bebe jednako sretno žive kao i njihovi roditelji. Sad se zapitaj kome bi ih mogao dati, a da si siguran da će im tamo biti isto tako lijepo kao i kod tebe?
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan