Pomoc za pronadjenog zeku

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Pomoc za pronadjenog zeku

PostPostao/la docno » čet lip 25, 2015 11:34 am

Pozdrav pre par dana pronasao sam dve zeke, jedan manji, izgleda lavlja glava i drugi kalifornijski. Nasao sam ih pored puta. Ovaj beli kalifornijski svud po telu ima ranice, i dosta je mrsav, dlaka mu je na delove ispala. Ovaj lavlja glava je takodje dosta ocerupan i iza na vratu koza mu je kao stara i naborana i nema tu dlake. Stavio sam ih zajedno medjutim ovaj beli ga juri a ovaj lavlja glava bezi od njega i cvici. Izgledaju mi bolesno ali ne znam sta moze da im bude. Da li je moguce da je ova mala skotna? Inace odvojio sam ih, oba jedu, i seno i susenu detelinu kao i komponente od kukuruza i psenice. Hvala Vam unapred na odgovoru
docno
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: čet lip 25, 2015 11:03 am

Re: Pomoc za pronadjenog zeku

PostPostao/la markiza » sub lip 27, 2015 20:00 pm

Pozdrav i pohvala sto ste zbrinuli zekane ali bi bilo dobro da napisete odakle ste kako bi mozda neko mogao da vam da upute za mozda veterinara ili neko od iskusnih forumasa cak pregleda zeke. Da li ste mislili odvesti zeke kod veterinara?
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Pomoc za pronadjenog zeku

PostPostao/la docno » sub srp 04, 2015 20:58 pm

sa Kosova sam. Nemam veterinara u blizini, pa ih sam lecim. Ova lavlja glava se okotila jutros a ovaj beli je bolje, kraste su otpale i dlaka je pocela da raste.. Mislim da ce sa njima biti sve u redu, prekrcali su najtezi period a sada su na sigurnom mestu i najvaznije je da imaju hrane. Poslacu vam slike da vidite kako izgledaju :zeko3:
docno
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: čet lip 25, 2015 11:03 am



Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan