Jede malo sena

Pravilna ishrana vašeg zekića.

Moderatori/ce: Lady Stardust, Lela

Jede malo sena

PostPostao/la Sendi » pet ožu 14, 2014 18:58 pm

Malena jede seno samo kada donesem ciniju do nje i onda moram da sedim pored nje dok rucka, ako se pomerim ona digne glavicu i skloni se od sena. Ne znam sta da radim kako sama da se seti da treba da jede? Inace seno joj je uvek dostupno :zeko4:
Zadnja izmjena: Sendi; sri tra 02, 2014 20:35 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
Avatar
Sendi
Zečić
Zečić
 
Postovi: 60
Pridružen/a: uto vel 04, 2014 12:30 pm
Lokacija: Smederevo

Re: Pomoc

PostPostao/la zeko Simba » pet ožu 14, 2014 20:39 pm

Koliko je stara? Smanji joj porciju suhe hrane i početi će jesti sijeno
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Pomoc

PostPostao/la Sendi » pet ožu 14, 2014 21:08 pm

ima 9 meseci. smanjila sam joj pelete
slika
Avatar
Sendi
Zečić
Zečić
 
Postovi: 60
Pridružen/a: uto vel 04, 2014 12:30 pm
Lokacija: Smederevo

Re: Pomoc

PostPostao/la Sendi » pon ožu 31, 2014 9:00 am

Ljudi pomagajte nece seno da jede od sinoc, proveravala sam zube sve je u redu.Kada sam otvorila ovu temu jeo je seno malo ali je jeo,par dana sam mu stavljala seno u kutiju i u nutra brusnicu tako je jeo par dana i danas je iskopao brusnicu a seno ostavio, pokusavala sam i sa carapom i nista, stavljala sam i u vc papir samo izvuce i razbaca, cak sam mu i dzak sa senom donela i samo ga onjusi. :zekoo8: :zekoo8: :zekoo8:
U pet shopu imaju samo dve vrste sena eko seno i jos jedno nase pise animal bedding ,znam da je domace seno bolje ali nemam od koga da uzmem pa moram kupovati iz pet shopa.Ne znam sta jos mogu da smislim da bi ruckao, i smanjila sam mu suvu hranu. :zekoo8: :zekoo8: :'(
slika
Avatar
Sendi
Zečić
Zečić
 
Postovi: 60
Pridružen/a: uto vel 04, 2014 12:30 pm
Lokacija: Smederevo

Re: Pomoc

PostPostao/la teja287 » pon ožu 31, 2014 15:21 pm

Neznam dali kod tebe ima zoocity, ali ja kupujem njihovo planinsko sijeno, 400gr kosta 18kn. Ali moj obozava. Ako nemas, probaj kupiti u petshopu ima komad drveta sa rupama, ja mu unutra uguram sijeno i vidim da stalno jede iz toga, valjda mu je fora cupkat iz toga. a onu posudu sta sam dobila uz kavez sam maknula jer je on samo prosipao sijeno iz toga na pod i jeo slabo. Nadam se da sam bar malo pomogla :zekoo3:
Vlasnica ovnolikog patuljastog kunica imena Bobi i Westyja Lui
Avatar
teja287
Zečić
Zečić
 
Postovi: 63
Pridružen/a: pet vel 14, 2014 20:07 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Pomoc

PostPostao/la Sendi » pon ožu 31, 2014 17:21 pm

Ma u ovim petshopovima kod mene u gradu nema nista znas kad sam jedva nasla senilicu da kupim, nadala sam se da cu naci seno u tom pet shopu gde sam kupila ali zatvorili su ga :zekoo8: .
Evo ogladnela guza pa sad rucka :D morala sam danas da ga zatvaram u kavez na pola sata da bi jeo seno, mnogo sam ga razmazila :D :zeko3: :zeko3: :zeko3:
slika
Avatar
Sendi
Zečić
Zečić
 
Postovi: 60
Pridružen/a: uto vel 04, 2014 12:30 pm
Lokacija: Smederevo

Re: Jede malo sena

PostPostao/la kaya67 » pet lis 17, 2014 19:02 pm

Uzela sam mu versele laga za mlade kuniće..dobro je je sad papa..al prvo pojede ovu svoju staru hranu i onda kad ogladni tu novu
kaya67
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: pet lis 17, 2014 18:54 pm



Natrag na Prehrana kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan