Sterilizacija Mashe

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la Anek » pet tra 02, 2010 18:08 pm

Cufta je nakon sterilizacije prestala jest jednu hranu (mjesala sam joj dvije)..pa sa onda jednu od te dvije zamjenila novom i onda je jela.
slika
Avatar
Anek
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3254
Pridružen/a: čet kol 28, 2008 18:35 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la Nuni » uto tra 06, 2010 22:53 pm

sad je ok, počela je sve jest... ne znam kaj joj je bilo ali posudica je stajala netaknuta tjedan dana i više :rolleyes:
slikaslikaslika 23
Avatar
Nuni
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 904
Pridružen/a: uto pro 16, 2008 0:12 am
Lokacija: Zagreb

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la zeko Simba » sri tra 07, 2010 6:59 am

:) super
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la Klio » pet lip 04, 2010 18:54 pm

Nuni znam da izbacujem vec skoro staru temu, ali je uvek nova za svaku novu koja se sterilise...
Molim te, napisi mi kako si prosla sa njom prvu noc i prvi dan. Da li ju je puuuno bolelo, postoji li nesto za umanjenje bola, da li moram sa njom biti non stop jer u ponedeljak moram na posao, a da ne bi bilo nekog problema, da nedjem nekog da je pricuva.
Kako sa Krckom, njih dvoje imaju jedan kavez. I oduvek su zajedno. Sada sam ih razdvojila jer je ona jako agresivana samo ga napada i skoro da mu je sve dlake sa ledja pocupala, pa ih jos i jede koliko vidim.

E sada, kada sam ih malo spojila dok sam sredjivala kavez, toliko su se ljubili da mi se srce steglo. Kao pravi zaljubljeni na silu odvojeni par.

Dakle, kada mogu ponovo da je spojim sa Krckom, posto ce mi njihovo odvajanje stvarno predstavljati problem i fizicki i ovako?

Da li je Masa primala antibiotike i koliko dugo?

Kako treba da izgleda taj zavoj i na koliko se skidaju konci?

Idem kod Vlade veta koji jeste da ne zna puno o zekama ali jeste obavio dosta sterilizacija, uz to dve musemarinine i jednu koja je preko nje udomljena, i sve je bilo ok. Ali ja se ipak bojiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm!!!!! On ce da uradi sve sto mu kaze, jeste da je kod njega prljavo i grozno, ali ce sve srediti za nju. STa jos!!!!?/?
Nekako mi je lakse kada mogu da nadgledam i sve kontrolisem, takva sam sta cu :blush:
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la Charlie » pet lip 04, 2010 19:03 pm

Klio je napisao/la:Dakle, kada mogu ponovo da je spojim sa Krckom, posto ce mi njihovo odvajanje stvarno predstavljati problem i fizicki i ovako?


kad skine konce

kod nas se konci skidaju nakon tjedan dana, nema zavoj nego flaster na trbuhu, ali to ovisi o veterinaru
atb kod nas 3 dana ako nema komplikacija
slika
Charlie
Moderator
Moderator
 
Postovi: 7906
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Sterilizacija Mashe

PostPostao/la Nuni » pon lip 07, 2010 17:09 pm

jao, sram me bilo... :ljut: nije me bilo doma za vikend baš pa nisam bila ni na forumu...
gle, nemoj se brinut što možda ne jede i ne kugličari kao normalno, glavno da pije i da ima svoj mir. dan, dva nakon operacije je to sve normalno... meni je masha jela samo nešto zelenog, suhu hranu nije htjela da pomiriši još 10 dana...
a pustila sam ju s pupijem nakon što smo konce skinuli... jer isam htjela da on ili ona dobiju ideju da idu skidat flaster ili konac a i htjela sam da sve pošeteno zaraste tako da može normalno što prije počet skakutat...
makni joj sve visoko di bi eventualno inače skakala, ili ju zagradi na nekom ravnom dijelu... ne znam kakve su ti mogućnosti...
nadam se da st se do sada već dobro snašle i da je sve ok :zeko8:
i oprosti što kasnim!
slikaslikaslika 23
Avatar
Nuni
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 904
Pridružen/a: uto pro 16, 2008 0:12 am
Lokacija: Zagreb

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan