Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

Kao i sva druga živa bića i kunići imaju potrebu za komuniciranjem. Što vam vaš kunić želi reći?

Moderatori/ce: Charlie, Zeko_Jurica

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la altan » uto lip 12, 2012 14:15 pm

Bijou je napisao/la:Nista neobicno ja mog naprimer stavim na prsa i mi se mazimo i cim ja prestanem ili njemu dosadi pocne da kopa. A on caj ne kopa ni po parketu ni po zemlji jedino u takvim situacijama

Igraju se očito. Mislila sam da mi nešto poručuje, a ne znam šta. Ali, fanjski me ugrize...uh.

I Moca to zna radit..valjda kad zakljuci da je ne primjecujem dovoljno :rolleyes: :D
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la markiza » uto lip 12, 2012 16:11 pm

altan je napisao/la:I Moca to zna radit..valjda kad zakljuci da je ne primjecujem dovoljno :rolleyes: :D


Altan a jel tacno to sto sam ja napisala da zeke ne vole mirise ili da im smetaju npr.ako neko ima jak parfem ili ako na majici ostane miris parfema ili dezodoransa? ????????
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la altan » uto lip 12, 2012 18:07 pm

pa vjerojatno kao i svi ne vole nesto sto im ne mirisi dobro..ali nikad nisam primjetila da im je nesto smetao moj parfem ili nesto tome slicno..njih mirisi mogu preplasit ili privuc, ali nisam sigurna da je to razlog kopanja po ljudima :D
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la Mixazeko » uto lip 12, 2012 19:34 pm

markiza je napisao/la:
altan je napisao/la:I Moca to zna radit..valjda kad zakljuci da je ne primjecujem dovoljno :rolleyes: :D


Altan a jel tacno to sto sam ja napisala da zeke ne vole mirise ili da im smetaju npr.ako neko ima jak parfem ili ako na majici ostane miris parfema ili dezodoransa? ????????



Pa ko zna oni kad nesto umisle umisle, a mi mozemo samo da nagadjamo :worried:
Mixazeko
 

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la Bijou » uto lip 12, 2012 21:28 pm

Radi identično i meni i mom mužu, tako da nije do parfema, mislim da je neka vrsta igre, jer kad je mazim onda je na kauču do mene (neće na meni), a onda se popne na mene i počne kopati i gristi, onda otrči na drugi trosjed skoči na mog muža (isto na prsa) i kopa i grebe, ma presmiješna je...
Avatar
Bijou
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 338
Pridružen/a: sri tra 18, 2012 11:33 am
Lokacija: Fiume

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la Privremeni nick » uto lip 12, 2012 21:46 pm

Ma sve je uredu :kuko:
Privremeni nick
 

Re: Nakon koliko su vam dali da ih mazite?

PostPostao/la sukrija » sri ožu 30, 2016 18:44 pm

Moj zekan je prvih par dana bio slicno preplasen medjutim ja sam danima cucala i lezala na podu tepala mu dok se nije opustio.i svemu treba vrijeme.ali dok sr navikne to ce ti biti najmanji problem
sukrija
Kunić
Kunić
 
Postovi: 6
Pridružen/a: čet pro 31, 2015 10:18 am

Prethodna


Natrag na Ponašanje i društveni život kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan