Kako da izliječim svoju zečicu?

Razmišljate o kupnji kunića ili ste ga tek dobili? Ovo je pravo mjesto na kojem ćete dobiti sve odgovore na vaša pitanja:)

Moderatori/ce: Charlie, zeko Simba, Lela

Kako da izliječim svoju zečicu?

PostPostao/la fairy2 » pon sij 16, 2017 17:33 pm

Pozdrav svima, nova sam pa ne znam pišem li na dobrom mjestu ali trebam pomoć!
Imam zečicu bijelu koju sam dobila prije nekoliko mjeseci, po predpostavkama za sada je stara nekih 4/5mj.. Raste kao luda, razigrana je(malo živčana ponekada), naučena na wc, voli se maziti ali nikako nositi..
Nakon što je već bila skoro 2mj kod nas u samo jedan dan sam na nosiću primjetila rupu gdje joj više ne raste krzno.. Družim se s njom svaki dan i zato nam da je to doslovno preko noći joj izašlo... (također ako netko zna kako da stavim sliku, obavijestite me pa hoću..)
Brinulo me jer nije bilo nikakve ranice već samo koža na kojoj ne raste dlaka..S obirom da sam to primjetila prije Božića odvela sam ju nakon cca 3 dana prvom prilikom šta sam mogla u veterinarsku ambulantu.. Cura se činila mlada i nije bila sigurna što je.. UV svjetlom je proverila na gljivice i sa nesigurnošću mi je dala kremicu od 130kn (Triderm krema - betametazon, klortimazol, gentamicin) i rekla mi je da 2tj mažem 2 puta dnevno..
Prošlo je 2tj i nema nakova poboljšavanju.. Ići ću kroz idućih par dana u novu veterinarsku ambulantu vidjeti znaju li oni bolje, ali ako se netko ovdje razumije cijenila bih pomoć.
Hvala svima :nowink: :nowink:
fairy2
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: pon sij 16, 2017 17:04 pm

Natrag na Zecovi za početnike




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan