Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

Jednom ćemo opet biti skupa:(

Moderator/ica: Lady Stardust

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » čet ruj 20, 2012 6:27 am

Hvala hvala, juce ga hranila mlekom i super jede, samo da tako nastavi i bice ok :)
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » pet ruj 21, 2012 7:25 am

Ne znam kako da premestim temu u najtuziniji deo foruma, ali eto da vas obavestim da moj mali junak nije izdrzao mojom krivicom. Juce sam ga pre nego sto sam krenula na posao nahranila mlekom on je sve grickao spric i ja sam mu jos malo mleka dala misleci da je gladan i da mu premalo hrane dajem, ostavila sam mu jos hrane da ima dok ne dodjem sa posla a on se mala dusa prejeo :smrc: :smrc: :smrc: Kad sam dosla videla sam ga da je samo legao na bok, masirala sam mu trbuscic i davala linex ali nije pomoglo, njegovo malo telo to nije izdrzalo :smrc: :smrc: :smrc: Kriva sam sto nisam mogla da shvatim da je njegov mali stomacic kao zrno pasulja koje ne moze puno da pojede i mislila sam da je on kao moj zeko da treba da ima pored sebe hranu a da ako je gladan da ce je jesti, a on je verovatno kao beba mislio da sve sto mu stavim treba da pojede. Eto dragi moji forumasi ja sam ubila to malo stvorenje, izneverila sam vas i izdala. Svi ste mi puno pomogli i zaista vam hvala na tome ali ja to nisam znala da cenim. Ne trazim sazaljenje niti utehu samo zelim da vam kazem kako sam vas izneverila i izdala i da nisam zasluzila ni da jedan cvet odgajim a kamoli jedan maleni zivot koji sam tako lako unistila :smrc: Slobodno me kritikujte, stavite me na stub srama, i izbacite sa ovog foruma. Zasluzila sam to i jedino sto nisam zasluzila je da zivim, unistila sam jedan zivot a ja sam ostala ziva. Kakva ironija: kad nisam htela da ga dam u zooloski vrt da ga oni uspavaju a ja sam ga ubila!!!
Unistila sam jedan zivot koji je mogao da stvori jos nekoliko novih zivota.
Moj zeko koji zivi samnom me neizmerno voli a ni ne zna da sam mu ubila daljeg rodjaka, ne zna da voli ubicu.
Sahranili smo ga u mom dvoristu da bih mogla bar da mu se svaki dan izvinim i pogledam u njegov grob i setim svog greha.
Dragi mali zeko oprosti mi sto sam te ubila, nadam se da si u zecoraju i da ti je lepo i sigurno ti je lepse nego sto ti je samnom bilo. Volim te puno i nikad te zaboraviti necu!!!
Ne znam sta bih jos napisala jedino da od vas trazim izvinjenje za vas ulozen trud i energiju i da se zahvalim na neizmernoj podrsci.
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la Pahuljica_Ri » pet ruj 21, 2012 10:46 am

Jadan zeko, užasno mi je žao... :sad:
Ali ti se ne smiješ tako kriviti, to se dogodilo iz neznanja, a ne namjerno! U Zoo-u su ga htjeli ubiti jer su bezdušni i zli i nemoj se uspoređivat s njima, jer si napravila sve što si znala da mu pomogneš. Ostavila si mu hranu na raspolaganje iz najbolje namjere. Nije nimalo lak zadatak odhraniti bebu zeca i to ne može svatko, kao što se sad i pokazalo. Treba kriviti državu što je uredila da su bespomoćne bebe životinja prepuštene same sebi i dobroj volji drugih ljudi, umjesto da imaju udrugu ili nešto da se pobrine za njih. Mislim da nisi zaslužila nikakve kritike, jer ti si mu bar pokušala pomoć koliko si mogla, budući da oni koji su trebali nisu htjeli, a nije na tebi da znaš odhranit bebu divlje životinje. Eto, jako mi je žao zbog zecica, razumijem koliko ti je teško sad... Ali nadam se da ćeš se prestat krivit.
Avatar
Pahuljica_Ri
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 525
Pridružen/a: sub srp 21, 2012 23:24 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la Jeja » pet ruj 21, 2012 11:27 am

Jako mi je žao i vjerujem da ti je sada jaaako teško ali ne moj kriviti sebe, ti si dala sve od sebe da spasiš tog malog zeku i treba te pohvaliti zbog toga! Na žalost dogodilo se to što se dogodilo i to se više ne može popraviti, ali da ti nisi uzela tog zeku vjerojatno ni toliko ne bi poživio... Učinila si dobro i nesebično djelo i zbog toga te cijenim i ni malo te ne kritiziram!
Avatar
Jeja
Zečić
Zečić
 
Postovi: 156
Pridružen/a: sri sij 12, 2011 12:31 pm
Lokacija: Bjelovar

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » pet ruj 21, 2012 11:55 am

Vama zaista hvala na podrsci ali ja sam njega sanjala da ga pustam u sumu velikog i zdravog, prosto to sebi ne mogu da oprostim :smrc: :smrc: :smrc: dusa mala napacena :smrc: :smrc: :smrc:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la žalfija » pet ruj 21, 2012 12:54 pm

a micek mali.žao mi je. :(
žalfija
Kunić
Kunić
 
Postovi: 9
Pridružen/a: ned ruj 16, 2012 18:04 pm

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la Lady Stardust » pet ruj 21, 2012 16:45 pm

Nemoj si predbacivati, kod malih zeci toliko toga moze poci krivo da ko zna sta se stvarno dogodilo.

Trudila se se i napravila najvise i najbolje sto si znala i mogla.

Zao mi je
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la altan » pet ruj 21, 2012 18:55 pm

Zao mi je :sad:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » pet ruj 21, 2012 19:35 pm

:smrc: :smrc: :smrc:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la Mrvica » pet ruj 21, 2012 20:24 pm

Meni je takodje uzasno zao, ali ne mislim da treba na sebe da svaljujes krivicu! Imala sam slicno iskustvo sa jednim malenim macetom, a najgore od svega i sa svojim najdrazim Mrvinjonom i znam kako se sada osecas... :zeko4: Jedino je vazno da si pokusala i dala sve od sebe da spases zivot kada to niko drugi nije hteo... Nije tvoja krivica!
Avatar
Mrvica
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 284
Pridružen/a: pon kol 10, 2009 18:20 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » sub ruj 22, 2012 11:19 am

Pa tacno jeste da sam imala najbolju nameru ali ne mogu sebi da oprostim koliko sam usla nespremna u sve to, nisam imala iskustva sa othranjivanjem i pre toga se nisam nikad ni informisala o tome jer kao sto i naslov ove teme kaze da nisam ni sanjala da ce ikada jedno malo telo i srce uci bas u moje dvoriste, u moj zivot da od mene "zatrazi" pomoc :smrc: :smrc: :smrc: i eto to me muci, to me ubija jer da sam se mozda bolje spremila da sam pre toga proucila sve verovatno ne bi do ovoga ni doslo, ne mzoda nego zasigurno , nego bi mi se ostvario san da ga zivog i zdravog pustim u jedan njemu bolji zivot u njegovu domovinu sumu a ja nisam postigla nista samo sam ga namucila svojiim neznanjem. Uzasno se osecam i zal za njim ce uvek ostati i taj greh cu uvek sa sobom nositi ne mogu opisati koliko sam besna na sebe. Ja sam uvek gledala da pomognem i ljudima i zivotinjama i uvek sam imala uspeha u tome a ovo je sada veliko razocarenje, sto sam jedan mladi zivot upropastila. Jadan mali zeko :smrc: :smrc: :smrc:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la Pahuljica_Ri » sub ruj 22, 2012 12:07 pm

Nisi se imala kad niti pripremiti za to, zeki je odmah bila potrebna pomoć, radilo se o satima. Sama nikako nisi niti mogla znati na što trebaš paziti. Nisi ništa zagriješila, učinila si koliko si mogla i znala. Nemoj se mučit jer nisi nikako mogla znat da ćeš naći zecica u dvorištu. A njemu si barem uljepšala te zadnje dane.
Avatar
Pahuljica_Ri
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 525
Pridružen/a: sub srp 21, 2012 23:24 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la bibika » ned ruj 23, 2012 2:43 am

žao mi je što si morala proći kroz taj tužni događaj. nemoj se kriviti, jer ponekd ni najidealniji uslovi ne rezultiraju dobro. :zeko3:
bibika
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 738
Pridružen/a: ned ožu 07, 2010 0:52 am
Lokacija: mokrice

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la markiza » ned ruj 23, 2012 18:22 pm

Hvala vam stvarno na podrsci ali eto zal za njim uvek ostaje, nisam uspela da ga pozivim i udahnem mu zivot, gledam njegovu sliku i sanjam ga, i stojim na njegovom grobu i misli uperene samo na jedno..............jadan mali zeko :smrc: :smrc: :smrc:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Nisam mogla ni zamisliti da bi se ovo desilo...........

PostPostao/la zeko Simba » pon ruj 24, 2012 8:17 am

Žao mi je :sad:
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

PrethodnaSljedeća


Natrag na Najtužniji dio foruma




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan