Svježa travica?

Pravilna ishrana vašeg zekića.

Moderatori/ce: Lady Stardust, Lela

Svježa travica?

PostPostao/la ines7788 » sri srp 29, 2015 13:00 pm

Bok. Imam patuljastog kunića, sad su mu bila dva mjeseca. Jede domaće sijeno i malo suhe hrane ujutro i navečer. Voće i povrće ne smije do šestog mjeseca života, koliko sam informirana. E a sad me zanima, što sa svježom travom ubranom na livadi? Da li mu to mogu davati i ako da, koliko dnevno? Može u neograničenim količinama isto kao i sijeno ili recimo šaku-dvije na dan? Naravno, govorim o čistoj travi bez nepoznatog cvijeća i zmazanoće. Ili da ipak čekam do iza šest mjeseci? :blush:
ines7788
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: čet srp 23, 2015 10:17 am

Re: Svježa travica?

PostPostao/la Jura » pet srp 31, 2015 20:35 pm

ines7788 je napisao/la:Bok. Imam patuljastog kunića, sad su mu bila dva mjeseca. Jede domaće sijeno i malo suhe hrane ujutro i navečer. Voće i povrće ne smije do šestog mjeseca života, koliko sam informirana. E a sad me zanima, što sa svježom travom ubranom na livadi? Da li mu to mogu davati i ako da, koliko dnevno? Može u neograničenim količinama isto kao i sijeno ili recimo šaku-dvije na dan? Naravno, govorim o čistoj travi bez nepoznatog cvijeća i zmazanoće. Ili da ipak čekam do iza šest mjeseci? :blush:

Bolje ne do 6 mjeseca i sigurno ne dvije šake. Kad dođe vrijeme za travu pazi da nije s neke livade na kojoj ljudi istrčavaju pse. ..trava mora biti čista.
Avatar
Jura
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 568
Pridružen/a: uto ožu 15, 2011 21:20 pm



Natrag na Prehrana kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan