Alfi 1.1.2008. - 23.5.2018.

Jednom ćemo opet biti skupa:(

Moderator/ica: Lady Stardust

Alfi 1.1.2008. - 23.5.2018.

PostPostao/la nikola » čet svi 24, 2018 12:50 pm

I moja Alfi je završila u ovom dijelu foruma. Rođena je početkom 2008. a 6.5. iste godine sam ju udomio (tog dana sam se i registrirao na ovom forumu koji je tada bio vrlo aktivan i puno sam ovdje naučio). Upoznali smo se nešto prije, u ožujku, i to je bila ljubav na prvi pogled. Tokom života je imala nekoliko ozbiljnih zdravstvenih problema ali sve do 10. godišnjice dolaska meni nekako smo sve uspjevali riješiti. Ipak je 6.5. ove godine postalo jasno da priča polako ide kraju ali se ona dobro osjećala sve do noći sa 22. na 23. svibnja da bi joj ujutro stanje postalo loše. Bili smo kod veterinara u 10h i, kako je stanje bilo sve gore, u 15h. Kao zadnji pokušaj da ju se 'digne' dobila je infuziju intravenozno i ubrzo izdahnula meni u zagrljaju.

Bila je to obostrana apsolutna ljubav i već unaprijed sam znao da će mi kad ode neopisivo nedostajati a sad se pokušavam naviknuti na novu stvarnost - da je više nema. Tješi me to da smo se uspjeli družiti punih 10 godina i da je unatoč brojnim bolestima uspjela, uz pomoć veterinara (ambulanta Buba i ambulanta Šegota, obje iz Zagreba), doživjeti stvarno visoku starost. Također mi je drago da je skoro do zadnjeg trenutka subjektivno bila dobro i uživala u životu i druženju samnom do zadnjeg jutra a na kraju je odlazak bio brz pa nije dugo patila.

Zbogom moja Alfi, volim te i voljeti ću te zauvijek! Nisi više na ovom svijetu ali meni ćeš ostati u srcu i u glavi sve dok ti se jednom ne pridružim tamo negdje gdje si sad. I onda ćemo opet biti skupa i sretni. To sam ti sve rekao na uho onu zadnju noć, kad si me zadnji put poljubila. HVALA ti na najljepših 10 godina mog života!

:zeko3:
Avatar
nikola
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 260
Pridružen/a: uto svi 06, 2008 19:17 pm
Lokacija: Zagreb

Natrag na Najtužniji dio foruma




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan