Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

Pravilna ishrana vašeg zekića.

Moderatori/ce: Lady Stardust, Lela

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Lori7 » uto vel 19, 2013 13:25 pm

A ja listic po listic brisem :belj:
Zadnja izmjena: Lori7; pon ožu 11, 2013 18:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
zecoljubac sa 5 čupavaca
Avatar
Lori7
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 384
Pridružen/a: sri sij 02, 2013 20:46 pm
Lokacija: Radoboj

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la dHarma » sri vel 27, 2013 11:38 am

Nisam sigurna gde se pricalo o Cuni pro-u i kako su ga povukli, zato kazem ovde..
U pet centru ima Cuni crispy pallets koji je isti pro, izgleda da su samo promenili naziv.. sto je meni ziv spas jer mi je najbolja kombinacija bila pro i complete..
Ovde ima sastav
http://www.versele-laga.com/NUTRI/Nutri ... &pro=32068
:)

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Pahuljica_Ri » pon ožu 11, 2013 17:41 pm

dHarma je napisao/la:Nisam sigurna gde se pricalo o Cuni pro-u i kako su ga povukli, zato kazem ovde..
U pet centru ima Cuni crispy pallets koji je isti pro, izgleda da su samo promenili naziv.. sto je meni ziv spas jer mi je najbolja kombinacija bila pro i complete..
Ovde ima sastav
http://www.versele-laga.com/NUTRI/Nutri ... &pro=32068
:)

Blago vama, kod nas ga još nema ako se ne varam (bar ga ja nisam vidjela). I tko zna dal će doć...
Avatar
Pahuljica_Ri
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 525
Pridružen/a: sub srp 21, 2012 23:24 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la lorena105 » pet ožu 22, 2013 20:44 pm

znam da kunići ne smiju jesti kukuruz, ali jel to samo zato što je tvrd i teško probavljiv ili? da li bi se slučajno smio davati kuhani kukuruz (koji je puno mekaniji) barem kao poslastica? :blush:
vlasnica 5 malih zlata <33
Avatar
lorena105
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 268
Pridružen/a: pon ruj 17, 2012 13:14 pm

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la zzzeko » pet ožu 22, 2013 23:42 pm

Vidio sam u popisu dozvoljene hrane da zeko smije jesti grancice lipe, a smije li mu se dati i suseni cvijet lipe? Ili mozda listovi?
zzzeko
Kunić
Kunić
 
Postovi: 7
Pridružen/a: pet ožu 22, 2013 23:29 pm

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la lorena105 » sub ožu 23, 2013 6:22 am

zzzeko je napisao/la:Vidio sam u popisu dozvoljene hrane da zeko smije jesti grancice lipe, a smije li mu se dati i suseni cvijet lipe? Ili mozda listovi?


sve grančice koje su na popisu se smije jesti i mlado lišće, a naravno može i sušeno :wink:
za cvijet nisam sigurna, ali mislim da se smije, no pričekaj za svaki slučaj nečiji sigurniji odgovor :nowink:
vlasnica 5 malih zlata <33
Avatar
lorena105
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 268
Pridružen/a: pon ruj 17, 2012 13:14 pm

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la zzzeko » ned tra 07, 2013 22:24 pm

hvala
zzzeko
Kunić
Kunić
 
Postovi: 7
Pridružen/a: pet ožu 22, 2013 23:29 pm

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la dora13 » čet lip 13, 2013 21:15 pm

Pozdrav,stize nam mladi kunic,star tri mjeseca,no zanima me sad,posto mu zelim omoguciti izlazak u dvoriste,sta ako pojede travu svjezu,ako se napase,dali ce mu to naskoditi?ne zelim odmah u pocetku probleme s tim,a kad se navikne na nas,bilo bi mu sigurno super da se moze i vani igrati i istrcati...
Avatar
dora13
Kunić
Kunić
 
Postovi: 17
Pridružen/a: sri lip 12, 2013 15:12 pm

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Lilo » sub lip 15, 2013 15:56 pm

moglo bi jer bebe nebi trebale jesti travu niti drugo zelenilo prije petog mj starosti! proući prehranu bebe kunića! sretno
Voditeljica :"zeco-kuće"!Dežurna svađalica!!!Kućevlasnica! ovnoliki-rex
Avatar
Lilo
Voditeljica zeco-kuće
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 14:31 pm
Lokacija: Ivanić-Grad

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Simbica » ned lip 16, 2013 21:08 pm

Na balkonu, kojeg planiram urediti svom kunicu, planiram napraviti "zelenu ogradu" u gardinierama sa posadenim biljem koje kunici smiju jesti, pa neka se sam sluzi :P

Ali... Vidim da se preporucuje po par listica ili po par kolutica "necega" po obroku, pa onda vise nisam sigurna jel' taj svedski stol pametna ideja za ovog mog zecova? Sto kazete?
Simbica
Kunić
Kunić
 
Postovi: 36
Pridružen/a: ned svi 19, 2013 9:59 am

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Simbica » sub lip 22, 2013 13:21 pm

Nitko nije svom zecovu nudio svedski stol?
Simbica
Kunić
Kunić
 
Postovi: 36
Pridružen/a: ned svi 19, 2013 9:59 am

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la warped » ned lip 23, 2013 0:04 am

moji imaju švedski stol kad ih izvedem u dvorište, vjerujem da dođe na isto. :)
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Bijou » pet kol 23, 2013 12:43 pm

Da li je moguće da joj se povećao apetit? I prije je često žicala hranu ali sada ne prestaje trčati za mnom i penjati mi se uz nogu, zna stat i ispred frižidera :wink: i čekati. Moj muž je ignorira i to je super ali ja ne mogu...svaki put bi joj htjela dati komadić nečega. Jede i više sijena. A u vrijeme kad joj dajem suhu hranu (ujutro i navečer) počne zdjelicu gurati po podu dok joj nedam.
Avatar
Bijou
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 338
Pridružen/a: sri tra 18, 2012 11:33 am
Lokacija: Fiume

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la markiza » pet kol 23, 2013 19:50 pm

Bijou je napisao/la:Da li je moguće da joj se povećao apetit? I prije je često žicala hranu ali sada ne prestaje trčati za mnom i penjati mi se uz nogu, zna stat i ispred frižidera :wink: i čekati. Moj muž je ignorira i to je super ali ja ne mogu...svaki put bi joj htjela dati komadić nečega. Jede i više sijena. A u vrijeme kad joj dajem suhu hranu (ujutro i navečer) počne zdjelicu gurati po podu dok joj nedam.


E ko da citam o svom zeki :luv: Znaci obori me s nogu kad dodje ispred kuhinje, ja mu dam neku travkicu i nastavim sa poslom u kuhinji i tek posle nekog vremena cisto provirim da vidim gde je a on me "verno" ceka ispred i ne pomera se, a ako ja pridjem on odma prilazi i misli da mu nosim nesto :zeko8: ma mnogo je sladak al' ja ne mogu da ga ignorisem,ustvari, nekad kad mu dam nekoliko puta nesto onda mu kazem dosta i zaobidjem ga dok mi se srce cepa na hiljadu komada, on onda legne ispred i posle nekog vremena opet pokusa nesto da mi trazi, a po celoj kuci samo zamom ide, a kad odem u wc on sedi ispred vrata dok ja ne izadjem, pa ja ne znam ko bi na to ostao ravnodusan :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Srecom ne deblja se jer puno skace i trci ali ne znam ni ja sta cu sa njim takim ludastim ? :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Razna pitanja i odgovori vezani za ishranu

PostPostao/la Bijou » pon kol 26, 2013 12:21 pm

markiza, e tako i ova moja identično. O. K. očito je normalno...
Avatar
Bijou
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 338
Pridružen/a: sri tra 18, 2012 11:33 am
Lokacija: Fiume

PrethodnaSljedeća


Natrag na Prehrana kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan