Rucak ide na sterilizaciju

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 11:22 am

Sad se sva trese, nije mi jasno.. Mozda ju buba.. Ali papala je! papala! zvakala je sijeno! Sretna sretna sretna ja jako jako!
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la dollypony » čet vel 24, 2011 11:24 am

drzimo fige da se mala hrabrica brzo i fino oporavi!! :zeko3: :blush:
slika Mila slika
Avatar
dollypony
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 847
Pridružen/a: sri stu 11, 2009 20:37 pm
Lokacija: Subotica.

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la zeko Simba » čet vel 24, 2011 12:02 pm

Drugi dan je uvijek gori od prvog, boli ih to, ljekovi su popustili i tu je problem. Mislim sve je to normalno. Ako niste još bili kod veterinara možeš ga pitati da joj uz antibiotik da i neki analgetik
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 12:11 pm

rekao nam je da dodemo oko 17h, da joj da jos injekciju i da nam kaze sve sta jos treba obzirom da smo jucer bili bljedi ko sir i preplaseni i jos kako nam je pokazao sta je sve nasao smo bili jos vise koma.. Pitati cu da joj da nesto za bolove, iako vjerujem da ce joj sam dati s obzirom da sve uvijek radi kako treba.. (imao je on iskustva sa svojim ljubimcim i zna kako je to pa se stvarno trudi biti korekran i radi odlicno, na sve pazi) a tresla se jer joj je bilo hladno, cim sam stavila bocu s toplom vodom do nje odmah si je legla i hrk fiju hrk.. Mora da ju je sve to jaaako umorilo, tako sam ponosna na nju sta je tako hrabra i sta se tako dobro drzi..
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la dHarma » čet vel 24, 2011 12:28 pm

Super da je bolje :zeko3:
Mojoj Miji je i ceo drugi dan bilo hladno.. do uvece sam je grejala sa flasicama jer se isto tako tresla kad ih sklonim.. ali uvece je bila ok.. :)
Nutkaj je sad non stop da jede, udavi je od dosade.. :wub:

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 13:40 pm

Evo nas u setnji dnevnim boravkom.. Agresiva nas pere ali se secemo uokolo, gledamo sta ima novoga, di smo to.. :) i onda vidimo da smo doma i smjestimo se na nase omileljeno mjesto.. ispod stolića.. :)
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la zeko Simba » čet vel 24, 2011 14:21 pm

Papa? Kuglice?
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 14:46 pm

papamo sijeno, suhu hranu jos nismo poceli, a zelenoga nemamo nita, to cemo kupiti.. kuglica imamo 6 :) sve su istih dimenzija, pavamo sada.. :)
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la zeko Simba » čet vel 24, 2011 15:02 pm

Uvijek treba imati upravo zelenog nakon takvog zahvata, to počinju jesti prvo, suho neki ne taknu danima
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 15:17 pm

A di sam to mogla znati.. evo sad je decko otisao kupiti mrkvu i koromaca ( usput i cevape jer se ja ne odvajam od kaveza tako da kuhanje pada u vodu) zasad je probala od zelenog samo mrkvu, koromac i celer(korjen) pa da joj ne uskacemo s novim zelenjem dok je takva jos..
Ona pava , tu i tamo digne uho ako cuje neki zvuk.. Ali pava ko beba malena.. Slatka mi je tako pokrivena i mirna..

Hvala za zeleno..
Evo slikica:
slika slika
slika slika
probudili smo se i malo smo pozirali, pa smo se krenuli cistiti i papati i opet smo si legli.. :) sada opet nanamo..

Za sve koji misle da mucim zivotinju sa fotkanje, fotkam je sa mobitelom, iskljucenih zvukova i iskljucivo na brzinu, mislim da bi svima koje ovo ceka dobro doslo da vide sto ih ceka, da se ne sokiraju kao ja..

:zeko3:
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la kristinans » čet vel 24, 2011 17:24 pm

Draga mala hrabrica :zeko3: dobro je po meni sto si stavila fotkice jer sam se pitala kako sve to izgleda nakon zahvata. Ljubim je :zeko3:
Krisss
Avatar
kristinans
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1147
Pridružen/a: pon kol 16, 2010 21:20 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la Helga » čet vel 24, 2011 17:54 pm

Srecica mala... bas mi je drago da je sve lepo proslo... zekonja i ja joj zelimo najbrzi oporavak! :zeko3:
-Why do you wear that stupid bunny suit?
-Why are you wearing that stupid man suit?
Avatar
Helga
Zečić
Zečić
 
Postovi: 184
Pridružen/a: sri pro 15, 2010 12:54 pm
Lokacija: Beograd

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 18:47 pm

bili kod veta, dobili smo piku, veeeliku piku, ja sam bila super a mama je sa strane zmirila i pitala "je gotovo, je gotovo?" ona se boji igle, a ja sam hrabra i podnjela sam to kao zec.. Bila je guzva kod veta, no ja sam kopala pa nisam niti primjetila.. vet kaze da sam dobra i da jos sutra dodem na kontrolu da se dogovorimo za dalje. Mama i tata su platili 400kn, otvorili su mi karton, pise da se zovem Roochack. Kazu da se tako pise, da bude zenstvenije i da ne bude rijec o hrani.. Za gazu je vet rekao da cu je nositi dok ne budemo skinuli savove, a s time znaci i tu carapu da cu nositi.. A ma, meni se svida, ja ju cistim, i navlacim si ju jer mi smeta kad mi krzno nije u njoj ispod vrata jer me onda zateze..
Puno pozdrava do sljedeceg javljanja.

P.S.
Donjeli su mi veeliki koromac i puuno mrkve, navalila sam na to i najela se ljepo.. Bas mi je prijalo svijezeg povrca.. :)
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la Charlie » čet vel 24, 2011 20:33 pm

slobodno mrežu skineš (pa vratiš) i počešljaš ju kad skroz dođe k sebi, lionhead-u je jako dugo tjedan dana bez šeljanja, čupat će si dlaku, da se još ne začepi
slika
Charlie
Moderator
Moderator
 
Postovi: 7906
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Rucak ide na sterilizaciju

PostPostao/la bunnyema » čet vel 24, 2011 20:43 pm

nije lionhead, ona je neki mjesanac angore i lisicastog kunica, bez brige, pocesljati cemo mi nju i poceskati.. samo neka se ona jos malo opusti jer ja vise nemam niti jedan prst bez dubokog ugriza..
Od kad smo bili kod veta ona samo lezi na termoforu i ne mice se.. popapala je mrkvice i pije vodu, ali bas se ne mice.. mis mali.. cuvamo ju..
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

PrethodnaSljedeća


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan