zeko si cupa dlaku

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » ned pro 19, 2010 15:19 pm

zec mi je star godinu dana,nije kastriran i sad ima jake nagone,stalno je na mom krevetu,ide oko mene,ko god mi se priblizi grize ga,jako je umiljat samo samnom itd...poceo si je cupati dlaku i to me malo zabrinjava jer navodno zenke to rade,ja mu iskreno nikada nisam vidjela jajceka ali buduci da se namjestao meni na ruku bila sam uvjerena da je decko,sto da sada radim po pitanje te dlake i kako da ga uvjerim da nece biti mladih kunica :zekoo7: ?
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la dHarma » ned pro 19, 2010 15:24 pm

I zenke napadaju ruku :D ja to iz iskustva, konacno je shvatila da je loptica zanimljivija za naskakivanje :zmirko:
Proveri nekako koji je pol, sa godinu dana se vec lepo vidi sta je..
Na zalost nikako ne mozes da ga uveris da nece biti beba, jedino mozes da cekas da ga prodje ili da se odlucis na kastraciju/sterilizaciju ako vec vidis da ga su ga hormoni lupili i da nikako ne popustaju.. Kod mene je to prevagnulo pa sam se odlucila na kastraciju...

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Klio » ned pro 19, 2010 15:31 pm

Cestitam Emma postat ces baka :D :D :D :D
Salim se naravno :wink: .
Imas curu a ne decka, jajca da ih ima sa godinu dana tesko da ne bi primetila bar kada lezi, a ubedit je da nece biti beba ne mozes osim da je sterilises sto bi za njeno zdravlje bilo najbolje.
Naskakuju i cure na ruku, mada moja naskakuje na muza a ne na ruku ;D
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » ned pro 19, 2010 16:34 pm

:zeko7: a ribica moja mala,jos ja gledam di je sakrio jaja... :zekoo6: najsmjeniji/ja(treba se naviknut da je zensko)kad onak ispusta one glasove kad ide oko mene...sunceko moje,mozda je povrjedjena zbog svega toga jer smo ju uvjeravali da je musko i zato ima te muske nagone :wink:
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Zeko_Jurica » ned pro 19, 2010 22:11 pm

:) nisi ni prva, ni zadnja, čiji zeko je "promijenio" spol ;D :cool:
13679 kvadrata zeko livade
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » sub pro 25, 2010 14:16 pm

Jos jedno pitanje vidim na plahti mrvicu krvi tu i tamo,dali je to normalno dok se tjera i misli da je trudna?
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la zeko Simba » sub pro 25, 2010 21:30 pm

Nije, zeke ne krvare osim ako nisu povrijeđeni ili bolesni. Pogledaj joj noktiće, možda je neki puknuo. Svako koliko vidiš krvavo i koja je to količina?
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la ZeljacKA » ned pro 26, 2010 11:57 am

zeko Simba je napisao/la:Nije, zeke ne krvare osim ako nisu povrijeđeni ili bolesni. Pogledaj joj noktiće, možda je neki puknuo. Svako koliko vidiš krvavo i koja je to količina?



:hm: Da,očito se radi o vanjskoj fizičkoj ozljedi zbog čega krvari,najvjerojatnije o ozljedi noktića,ali mislim da to nije ništa strašno :mellow:
:wub: Znači,ipak je ženkica.....? :D
ZeljacKA
 

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » ned pro 26, 2010 12:45 pm

prva mrlja je najveca do sad,al vidim jednom dnevno,i da curica je :zekoo3:
slika
slika
sto je to :zekoo8: ???
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Klio » ned pro 26, 2010 13:01 pm

Cek malo, jel to crveno ili oker-narandzasto, moze lako biti ako nije bas crveno da je piskala malo a jos ako je jela nesto od hrane sto boji mokracu, eto moguce da je to...
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la ZeljacKA » ned pro 26, 2010 13:19 pm

Klio je napisao/la:Cek malo, jel to crveno ili oker-narandzasto, moze lako biti ako nije bas crveno da je piskala malo a jos ako je jela nesto od hrane sto boji mokracu, eto moguce da je to...


:zmirko: Da,točno,i ja čim sam pogledao mrljicu,odmah mi se činilo da se ne radi o krvi,bolje da ga dobro pregledaš (noktiće,zubiće i dr),kako bi se isključila povreda,ja mislim da se ipak ne radi o povredi,krvi,već o mokraći,ali sve je moguće...... :lud:
ZeljacKA
 

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Klio » ned pro 26, 2010 13:21 pm

Ove cak zute fleke na ostatku kreveta na zadnjoj slici mi lice od nogica umrljanih urinom, tako izgleda kada se moji negde popiske, tacnije Bjanka i Bibe...
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la Emma » ned pro 26, 2010 13:37 pm

te ostale mrljice ona stalno ostavlja za sobom,male kapi urina,dali je to isto normalno?meni isto nije bas skroz crvena boja al nisam znala mozda krvi i urin zajedno :zeko4: ...nezz,ugl ona je jako dobro ne izgleda ko da je ista buba i pregledala sam ju
Emma
Zečić
Zečić
 
Postovi: 195
Pridružen/a: čet lis 21, 2010 15:16 pm

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la sanjita » ned pro 26, 2010 14:38 pm

Ne pokazuju oni nikad da ih ista buba dok to ne dodje do malo kriticnije faze....ta piskanja pomalo i ako to jest sukrvica bi mozda mogle znaciti i upalu mjehura koliko citam po drugim temama. Nadam se da nije krv i da nije nista ozbiljnije.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: zeko si cupa dlaku

PostPostao/la zeko Simba » ned pro 26, 2010 16:08 pm

Ovo nije krv, ali to što stalno ostavlja tragove mokraće za sobom upućuje na problem sa mjehurom. Da li u tome ima taloga? Ostaje malo onako "brašnasto"? Otkuda si?
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Sljedeća


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan