tjeranje ili lažna trudnoća

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la *tina* » čet lis 21, 2010 13:16 pm

nisam se jaako dugo pojavljivala na forumu..ne znam..jednostavno je sa mifi bilo sve u najboljem redu i naravno zahvaljujući ovom forumu nisam zaribala nešto :P
aali..eto problema..jučer je sve bilo dobro..nije bila čudna, jela je, pila je..sve noramlno..ali danas od jutra ništa ne jede, ne pije, zubima je potrgala na pojilici kuglicu(na sreću samo potrgala, nije ju pojela..)skriva se po kutevima..ko da je uplašena ali nema od čega biti
a pročitala sam da su takvi slični simptomi lažne trudnoće, a mama mi kaže da može biti i tjeranje.
ja sad ne znam koje od toga je...stara je oko 7 mjeseci
pa ako mi neko zna reći što od toga dvoje je i kako se odnositi prema njoj..što raditi..možda neke namirnice više ili manje u prehrani, jer znam samo da ako je lažna trudnoća da joj ne diram ono što si složi...pa..pomoć
hvala :)
*tina*
Zečić
Zečić
 
Postovi: 100
Pridružen/a: sub svi 01, 2010 20:38 pm

Re: tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la zeko Simba » čet lis 21, 2010 13:29 pm

Pa ne znam, ako ne jede i ne pije meni je prva stvar u glavi začep.
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la sanjita » čet lis 21, 2010 14:34 pm

Meni isto zacep,moja isto tako ako bas nece nista jesti i obicno lezi po kutevima,šćućuri se znaci da onda nesto nije u redu...probaj joj ponudit neku poslasticu za koju bi se inace prodala,ako ni to nece onda nesto nije ok.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la *tina* » čet lis 21, 2010 16:35 pm

jao.opće se nisam sjetila da bi bio začep.. ponudila sam joj ujutro i sad list od maslačka..za tim poludi..i ništa..ni da ga okusi :sad: i pogledala sam kolko ima kuglica i ima ih nešto ali ne baš puno i sve to može biti od jučer..a jede jako puno zelenja al jede i dosta suhe hrane..
a ako je začep..što se treba raditi..jaoooo.. :sad:
*tina*
Zečić
Zečić
 
Postovi: 100
Pridružen/a: sub svi 01, 2010 20:38 pm

Re: tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la zeko Simba » sub lis 23, 2010 11:40 am

Kao prvo otkuda si? Ako toliko ne jede sigurno je začep, na koji inače uvijek pada sumnja. O začepu ima mnogo tema, a na ovom letku možeš pročitati ukratko sve http://zecovi.net/LETAK%20-%20ZACEP%20-%20ZECOVI.pdf
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: tjeranje ili lažna trudnoća

PostPostao/la *tina* » čet stu 04, 2010 17:52 pm

Hvala puno ali nakraju nije bio ni začep ni ništa..već za dva dana se oporavila i normalno sad sve jede...možda se stvarno nečeg prepala..mačka naprimjer..al dobro je sad sve..inače iz zagorja sam ali kad bi bio neki problem išla bi u zagreb veterinaru jer sam pregledala već popis za svaki slučaj. :)
*tina*
Zečić
Zečić
 
Postovi: 100
Pridružen/a: sub svi 01, 2010 20:38 pm



Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan