mali čupavci :)

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Re: mali čupavci :)

PostPostao/la electee » pon vel 21, 2011 12:00 pm

opet se čuda događaju, čim sve krene lijepo... jučer se malac igrao u sobi a Milica u hodniku, kako sam otvarala vrata ona se zaletila i projurila mi kroz noge u sobu i direkt na njega, nemoram vam ni reć koliko sam se uplašila, 10 min sam ih ganjala po sobi, ali što je najsmješnije ona je na njega naskakivala, a on bježao, kad krenem prema njima da bar nekoga maknem oni oboje pobjegnu, on je jadan bio tako uplašen poslje, ali sad bar znam da ona nije trudna :zeko7:
Milica noćas ništa nije pojela :hm: ostala joj je puna posudica hrane, inače ju smaže čim stavim, nema zatvor jer se pokakala fino opet po cijelom hodniku, valjda je na dijeti ;D čudno mi je to, jer je stvarno žderonja, uvijek se ponaša kao da danima ništa nije jela... čudljiva je ta gospođa, nema šta :zekoo3:
Avatar
electee
Zečić
Zečić
 
Postovi: 80
Pridružen/a: sri ruj 08, 2010 23:00 pm

Re: mali čupavci :)

PostPostao/la ars » pon vel 21, 2011 12:02 pm

carica Milica, nema šta :) ma ne brini za hranu, ako nije zatvor (a to je najvažnije), onda je neka njena fora, pojest će već
Avatar
ars
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1959
Pridružen/a: pet lis 15, 2010 0:06 am

Re: mali čupavci :)

PostPostao/la electee » pon vel 21, 2011 12:11 pm

ars je napisao/la:carica Milica, nema šta :)

da mi je biti u njenoj glavi barem jedan dan :wub: za nju jednostavno nema opisa, toliki prkos s jedne strane, a umiljavanje sa druge mi je presmješno, sad pravi nered u hodniku, čujem ju, pobaca sve na što naiđe, iako joj nesmeta, gura WC, baca grančica, prevrće posudice... a da dođem sad tamo sjedila bi i gledala kao nisam ja :D i došla se mazit...
jučer smo se mazili u kuhinji, sva je bila dobra, i onda se samo ustala i otišla popiškit na SRED TEPIHA! :dry: imam osjećaj kao da sam ja njen ljubimac a ne ona moj, dođe kod mene kad njoj paše a ostatak vremena vodi svoj život :zeko7:
Avatar
electee
Zečić
Zečić
 
Postovi: 80
Pridružen/a: sri ruj 08, 2010 23:00 pm

Prethodna


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan