KASTRACIJA ZEKANA

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » sri tra 28, 2010 13:34 pm

Zeko mi je navrsio 5,5 mjeseci.
Za kojih mjesec dana htjela bi ga kastrirati jer je postao nepodnosljivo napaljen :lud:
Zanima me gdje je najbolje to obavit (inače, pacijent sam ambulante BUBA :) pa me cisto zanima dali ga mogu i tamo dati kastrirati, do kad ga najkasnije se smiju katrirati i kolko se otprilike krecu cijene kastracije u ZG?

Hvala!
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Lady Stardust » sri tra 28, 2010 16:02 pm

Mozes bez problema ici u Bubu, nekako se kaze da se ide kad se spuste jajceka ali ne prije 6 mjeseci.

Cijena je oko 300 kn, ako si clan Udruge onda imas 20% popusta.
slikaŠEFICA I MRCINEslikaslikaI ZLATO slika
Avatar
Lady Stardust
Moderator
Moderator
 
Postovi: 6761
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:45 pm
Lokacija: Zgb

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Zeko_Jurica » sri tra 28, 2010 21:46 pm

Ines225 je napisao/la:Zeko mi je navrsio 5,5 mjeseci.
Za kojih mjesec dana htjela bi ga kastrirati jer je postao nepodnosljivo napaljen :lud:
...

obavi to što prije, nemoj čekati još koji mjesec. Dok se dogovoriš i dobiješ termin, taman će imati 6mj. Što se kastracija kasnije obavlja, to manje djeluje protiv nekih navika.
13679 kvadrata zeko livade
Avatar
Zeko_Jurica
Moderator
Moderator
 
Postovi: 2398
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:28 pm

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » čet tra 29, 2010 8:11 am

bome i hocu vec slijedeci mjesec cu to rijesit jer ga nemogu vise trpit tolko napaljenog. ne smijem ga pustit van iz kaveza kolko je poludio, odmah na mene skace, trazi ruke gricka me grebe..
smeta mu kad imam duge rukave i onda me pocne grist, grebat po rukama, ma neznam vise sta mi je ciniti, jer je postalo nepodnosljivo. Nisam znala da znaju biti tak ludi :hm:
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » čet tra 29, 2010 8:18 am

jeste sigurni da ga mogu vec sad kastrirat, ili bolje da pricekam jos mjesec dana da navrsi sigurnih 6mj, da nesto ne zeznem?

meni nije jasno zasto on mene gricka kad ne napaljen, i grebe me po rukama? samo ruke moje trazi...
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Kiara » čet tra 29, 2010 9:01 am

Pa ako nisi sigurna koliko je star,tj. ako si ga kupila u pet shopu,onda radije pričekaj da mu se jajčeka spuste :wink:
slikaslikaslika
Avatar
Kiara
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4424
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 12:21 pm
Lokacija: Gradići/Velika gorica

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » čet tra 29, 2010 9:20 am

vidim ja vec njemu jajceka i pisu :blush:

al nije mi jasno, zasto me gricka i grebe po rukama? zasto je na njih navalio??
zna me ponekad jace ugrist da me zaboli dok me drpa za ruku, sta to mu je neka fora da me drzi zubima dok je napaljen? :huh:
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la sanjita » čet tra 29, 2010 12:17 pm

To i moja zenkica radi...znam da sam negdje procitala da oni u ljubavnom zanosu kad naskakuju tako i zenke grickaju za ledja,tako nesto....moja isto kad me naskoci na ruku uzme kozu i zubima drzi.
slika
Avatar
sanjita
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3633
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 21:30 pm
Lokacija: Zagreb

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la ninap » čet tra 29, 2010 12:34 pm

Ines225 je napisao/la:vidim ja vec njemu jajceka i pisu :blush:
onda možeš slobodno, a uostalom budu ti veterinari rekli ako ne može, ja sam svoga kastrirala prije napunjenih 6 mjeseci i sve je savršeno prošlo
Avatar
ninap
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 366
Pridružen/a: sri pro 30, 2009 13:55 pm
Lokacija: zadar-split

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » čet tra 29, 2010 13:35 pm

a kaj im znaci to drzanje zubima i grizenje :hm:
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Charlie » čet tra 29, 2010 15:04 pm

zato što kad pare ženku ugrizu ju za vrat
slika
Charlie
Moderator
Moderator
 
Postovi: 7906
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Ines225 » pet tra 30, 2010 8:02 am

ljubav boli ;D
Ines225
Zečić
Zečić
 
Postovi: 128
Pridružen/a: pon vel 01, 2010 8:31 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Raul » pet tra 30, 2010 19:53 pm

to mi je dobro poznato, kad mene Lea zaskoci za nogu lijepo me cvakne zubicima
:ni:
Avatar
Raul
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1323
Pridružen/a: ned vel 22, 2009 14:25 pm
Lokacija: Rijeka

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la Mala Mica » sri ruj 08, 2010 11:06 am

Od navale Nerinih hormona nije se znalo da li je teže njemu ili nama. Supruga je ujeo 4 puta i to baš pravo :ljut: Na potkolenici i ruci još nosi rane. Mene je ujeo dva puta, ali puno nežnije. :wink: Ipak sam ja njegova mama. Zidovi su nam prošarani nekim neobičnim šarama koje je mali :dragonn-ccc-e: načinio u trenucima "nadahnuća". Sve u svemu, od sinoć, moj mali miš je završio karijeru ljubavnika. :sad:
Iznenađena sam koliko je dobro prošao kroz celu tu situaciju. Nakon dvadesetak minuta od intervencije (još smo bili na putu kući) se počeo buditi, nakon sat vremena je piškio (i to tri puta), prvih pet kuglica (doduše od hrane pre kastracije) se pojavilo posle sat i po vremena. Hrabriša moj je još bio ošamućen od anestezije, a već je pokušao da jede jabukicu. Noćas, oko 1 je jeo malo sena, a jutros mi je oteo ;D jabuku iz ruke. Pio je dosta vode (on to inače radi, ima 2 kg, a pije 3-4 dcl dnevno) i ostavio još dvadesetak kuglica koje mi nije dao da počistim :nowink:
Od sinoć se nekoliko puta umivao, a jutros baš onako, pravo. Kad otvorim kavez da ga mazim ili ponudim hranom samo gleda kako bi izašao.
Ne znam da li je na ovako dobar tok uticalo to što sam mu već mesec dana davala raznorazne lekovite biljke (sušene), to što je dobio sveži maslačak pred odlazak vetu, njegovo opšte stanje (i duha i tela :D ) ili sve zajedno. Nije ni važno. Bitno je da je moj hrabrica sve to više nego dobro podneo i zahvalna sam Bogu na tome.
Veeeeeliko hvala Klio (bez nje se u Beogradu u vezi zekarica ništa ne dešava :cool: ) i Pevaljki na podršci koju su mi pružale tokom ovih dana.
Mala Mica
Zečić
Zečić
 
Postovi: 90
Pridružen/a: sri svi 05, 2010 9:42 am

Re: KASTRACIJA ZEKANA

PostPostao/la jolanda » sri ruj 08, 2010 14:40 pm

super da je sve dobro proshlo :wink:
2o god.
jolanda
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2929
Pridružen/a: pet kol 08, 2008 1:46 am
Lokacija: Beograd, Kikinda

Sljedeća


Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan