Zeko od 22 dana se grci,skripuce zubima...pomoc.

Sve o parenju, trudnoći, bebama, kastraciji, sterilizaciji...

Moderatori/ce: Zeko_Jurica, vini

Zeko od 22 dana se grci,skripuce zubima...pomoc.

PostPostao/la Leonarda » čet lip 13, 2013 19:32 pm

Nekidan me jedan covjek na stranici pitao za pomoc.Citiram " Pozdrav,zamolio bih vas ako mozete da mi objasnite zasto se mladi zecic star 22 dana grci ,proteze se i prevrce unazad,kao da ima neki napad a kad se to smiri kao da hoce da pobjegne od necega."
a onda je napisao ovo " Jeste iz zdravog legla,i majka i ostali mali su bili uz njega.Sinoc sam ga unio u kucu da bi ga mogao hraniti.Hranim ga špricom,razblazenim, kravljim mlijekom,i kupio sam humanu za bebe.Dajem mu često,ali pomalo,jer samo nije htjelo da jede.samo to jede nece nista drugo.Dobiva neke napade,a kakve neznam,grci se i koci,i škripuce zubima.Kad dobije napade supruga ga uzme uza se,jer imam osjecaj kao da sigurnost osjeca.Pitali smo veterinara ali on nezna kaze da nema za zeceve nista "
ako znate sto treba uciniti i kako pomoci molim vas recite jer mi je jako zao malog zeke a neznam sto da mu kazem:( HVALA!
I love my bunny! :)
(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Leonarda
Zečić
Zečić
 
Postovi: 154
Pridružen/a: pon lip 13, 2011 19:06 pm

Re: Zeko od 22 dana se grci,skripuce zubima...pomoc.

PostPostao/la Lilo » sub lip 15, 2013 16:14 pm

taj kunić oćito više nije medu živima!čemu šprica a zeko ima majku....kravlje mljeko i formula za bebe....nespojivo sa životom!
Voditeljica :"zeco-kuće"!Dežurna svađalica!!!Kućevlasnica! ovnoliki-rex
Avatar
Lilo
Voditeljica zeco-kuće
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 14:31 pm
Lokacija: Ivanić-Grad

Re: Zeko od 22 dana se grci,skripuce zubima...pomoc.

PostPostao/la zeko Simba » pon ruj 16, 2013 14:38 pm

Na kojoj stranici Leonarda?
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija



Natrag na Zeko Podmladak




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan