TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

Zekići traže novi dom..

Moderator/ica: Lady Stardust

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la ZeljacKA » uto pro 21, 2010 21:17 pm

Zeko_Jurica je napisao/la:Željac, veseli me da si ponovno ovdje :)

Kako vidiš, forum napreduje, osnovali smo Udrugu, širimo informacije o ovim slatkim stvorenjima, pomažemo gdje možemo i koliko možemo, te vjerojatno najvažnije - ovo traženje dobrog i sigurnog doma za kuniće koji su bez njega ostali ili ga nisu niti imali.


:) Hvala lijepo na dobrodošlici. :zeko1:
:huh: Da vidim da se forum proširio i da se omasovio i to mi je drago,jer godi saznanje da se barem ovim putem ponekad sretnu istinski ljubitelji životinjica.
Također sam upoznat sa osnivanjem udruge,i već radim na tome da od N. godine postanem punopravnim članom iste,a također me veseli i spremnost pružanje pomoći tim slatkim storenjima,a kojima je pomoć potrebna :zeko3: zato se stavljam na raspolaganje pružanje pomoći u svim segmentima u kojima mogu pomoći na adekvatan način.... :zeko7:
ZeljacKA
 

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la ZeljacKA » pet pro 24, 2010 12:25 pm

[quote="ZeljacKA"][quote="Zeko_Jurica"]Željac, veseli me da si ponovno ovdje :)

:zmirko: Dozvolite samo va Vas izvjestim da imam dovoljno zekića,patuljaka,(sedam) udomljenih,dakle,više ne mogu,za stalno,udomljavati,već ak je potrebito samo privremeni smještaj do pronalaska adekvatnog vlasnika,to mogu .... :wub:
:wink: što se tiče orijaških i srednjih pasmina kunića,iste mogu,za stalno,kao i privremeno,udomiti koliko bude potrebito,jer za njih imam adekvatan prostor... :zeko1:
ZeljacKA
 

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Zlo » ned sij 02, 2011 2:31 am

evo, u onim danima u godini kad su većini praznici (ljeto, uskrs, božić) ja mogu u splitu pričuvat zekane (samo čuvanje, ili privremeno udomljavanje, štogod). a ako je zeko koji treba ići na udomaljavanje sa gajbom, vjerujem da bi i moji doma u splitu i inače bez mene primili zeku, ali im je nekako draže da sam ja tu, jer su malo izgubili osjećaj pa ih je strah kako bi to išlo :)
a trenutno radim na tome da nagovorim dečka da tu u zagrebu dozvoli da u našoj garsonjeri možemo prihvatiti po potrebi kojeg zekića, ali je malo problem jer je stan prepun žica koje se ne mogu baš sklonit, a i on je jedan od onih koji misle da životinje nisu za stan. ali radim na tome da ga okrenem :) pa se nadam da ću uskoro i za zagreb moć ponudit pomoć. tako rado bih opet htjela imat zeku, ali ne mogu, pa barem da pomognem nekako.
Avatar
Zlo
Kunić
Kunić
 
Postovi: 21
Pridružen/a: sri vel 13, 2008 12:38 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la zekoslav123 » pon sij 03, 2011 10:35 am

šteta što sam ja daleko... :sad:
ali ovdje u mom selu jedna je moja prijateljica imala muškog kunića kojeg je dobila za rođendan od roditelja...nije se znala brinuti za njega i jadnik je bio mršav,dobivao je jesti jednom na dan i meni ga bilo žao..vode opće nije dobivao..nije bio ni u kavezu nego su ga "ubacili" negdje u neku malo poveću kutiju..zec je podivljao...počeo se gristi..ja sam joj davala neke savjete no ona je rekla da nevoli zečeve uopće..onda sam ga ja uzela k sebi,misleći da će mom Mrkvi dobro doći društvo..no njih dvoje se nisu podnosili,pa sam zeca dala mojoj rodici koja je dugo želila kunića ili hrčka..zeca je odvela k veterinaru koji je napravio sve što je trebalo.. :D neznam šta,,ali sve u svemu zec je sada bucmast,živi u dosta širokom kavezu,dobiva željenu količinu hrane raznolike,ima čak i igračke,wc i sve što mu je potrebno,pušten je gotovo cijeli dan i ono najvažnije-smirio se :D
Mrkva,Lily (R.I.P.) i Cima
Avatar
zekoslav123
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 377
Pridružen/a: sub pro 04, 2010 16:49 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la ZeljacKA » pon sij 03, 2011 14:52 pm

zekoslav123 je napisao/la:šteta što sam ja daleko... :sad:
ali ovdje u mom selu jedna je moja prijateljica imala muškog kunića kojeg je dobila za rođendan od roditelja...nije se znala brinuti za njega i jadnik je bio mršav,dobivao je jesti jednom na dan i meni ga bilo žao..vode opće nije dobivao..nije bio ni u kavezu nego su ga "ubacili" negdje u neku malo poveću kutiju..zec je podivljao...počeo se gristi..ja sam joj davala neke savjete no ona je rekla da nevoli zečeve uopće..onda sam ga ja uzela k sebi,misleći da će mom Mrkvi dobro doći društvo..no njih dvoje se nisu podnosili,pa sam zeca dala mojoj rodici koja je dugo želila kunića ili hrčka..zeca je odvela k veterinaru koji je napravio sve što je trebalo.. :D neznam šta,,ali sve u svemu zec je sada bucmast,živi u dosta širokom kavezu,dobiva željenu količinu hrane raznolike,ima čak i igračke,wc i sve što mu je potrebno,pušten je gotovo cijeli dan i ono najvažnije-smirio se :D


:zeko1: Bravo za tebe,a zeki što duži i bezbrižniji život.... :zeko1:
ZeljacKA
 

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Nelly » sub sij 08, 2011 18:09 pm

Evo i ja se javljam da bi htjela PRIVREMENO udomiti jednog zekanića...
Bitno mi je samo da je curica ili ukoliko je muškić, da bude steriliziran, jer doma imam curku staru 4 mj.
U Zagrebu sam.

:D
slika
Avatar
Nelly
Kunić
Kunić
 
Postovi: 27
Pridružen/a: pet pro 10, 2010 13:56 pm

Re: Molim vas pomozite mi

PostPostao/la maja19922 » uto ožu 08, 2011 23:41 pm

BOK! OVAKO IZ BOSNE SAM MALOG GRADA BUSOVACE ZA KOJEG 99 % VAS NIJE NI ČULO I ŽELIM IMATI DVA ZEKANA MALA ILI UDOMIT NEKE NIJE VAŽNO IMAM SVE USLOVE I RODITELJI SE SLAŽU AL PROBLEM JE ŠTO OVDJE NEMA PET SHOPA NITI ZNAM DA IH IKO PRODAJE PA VAS MOLIM AKO DOĐE NEKA PONUDA DA LJUDI POKLANJAJU I DA ZEKANI TRAŽE DOM PUN LJUBAVI OBAVJESTITE ME EVO OSTAVIU I BROJ MOBA PA AKO BILO ŠTA DOĐE ZA PONUDU RECITE MI JAVITE MI MOLIM VAS ZEKANI KOJE BI JA UZELA IMALI BI DOM PUN LJUBAVI IGRE PAŽNJE SVJEŽU HRANU VODU IGRU CJELU KUCU ZA SKAKANJE IZLAZILI BI U DVORIŠTE SAMNOM... ali ja nigdje nemogu nač da kupim ili udomim dva zekana
maja19922
Kunić
Kunić
 
Postovi: 40
Pridružen/a: uto ožu 08, 2011 23:29 pm

Re: Molim vas pomozite mi

PostPostao/la Megy » sri ožu 09, 2011 8:40 am

maja19922 je napisao/la:BOK! OVAKO IZ BOSNE SAM MALOG GRADA BUSOVACE ZA KOJEG 99 % VAS NIJE NI ČULO


hehe ne samo da sam čula već imam i rodbine tamo :P

napiši nam još nešto o sebi, npr koliko vremena ćeš provoditi sa zekanima, hoće li biti stalno pušteni ili u kavezu, gdje ih možeš odvesti veterinaru i takve stvari
Sretno!
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom!
17
Toby & Anđa :zeko3:
(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Megy
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1853
Pridružen/a: sub ožu 07, 2009 13:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la maja19922 » sri ožu 09, 2011 14:06 pm

s zekama bi provodila vrjeme od 10 ujutro pa sve do navece dok nekrenu spavat imali bi na raspolaganju cjelu kucu i bili bi uvjek slobodni gajba bi im bila otvorena uvjekk ako žele tu bi ušli i izašli sve bi im dala na volju tata je vec u izradi velikog kaveza za 3 sprata a imamo odlicnog veterinara za male životinjice tako da bi njemu išli ako bi bilo kakvihh problema... jel ti dolaziš u busovacu ikako
maja19922
Kunić
Kunić
 
Postovi: 40
Pridružen/a: uto ožu 08, 2011 23:29 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la martina » sri ožu 09, 2011 14:22 pm

zekane mozes kupiti u Sarajevu...ima nekoliko vecih pet shopova u kojima sigurno uvijek mozes naci zekane...iako bi ti ja preporucila ipak da sacekas pa da nadjes nekog za udomiti...i ja sam iz Bosnie(zivim u Konjicu) i vec duze vrijeme udomljavam zeku (trazim decka svojoj zecici)...
R.I.P. Slatkica :(
Lijepo spavaj najdraze moje...puno te volim...
Avatar
martina
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 387
Pridružen/a: sri stu 03, 2010 18:37 pm
Lokacija: Konjic,BiH

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la maja19922 » sri ožu 09, 2011 22:48 pm

I ja želim udomit akupit mogu al bi radije usrecila nekog koji traži dom nadam se da cu uspjet samo ja želim dva
maja19922
Kunić
Kunić
 
Postovi: 40
Pridružen/a: uto ožu 08, 2011 23:29 pm

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Fiffy » sri ožu 09, 2011 23:57 pm

ako hocete udomiti zeke, ovdje nije mjesto gdje se stavljaju oglasi..ovo su "privremeni udomitelji", sto znaci da takve osobe cuvaju kunice do njihovog stalnog udomljavanja, ili se brinu o njima tokom sterilizacije/kastracije ili bolesti...postavite oglase ispod i neko ce se sigurno javiti
Dogs have owners, cats have staff....bunnies have slaves :D
22 :rolleyes:
Avatar
Fiffy
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1286
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 18:40 pm
Lokacija: Cazin-Sarajevo, BiH

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la zeko Simba » sub ožu 19, 2011 9:02 am

RADI AŽURIRANJA BAZE PODATAKA PRIVREMENIH UDOMITELJA, MOLILA BI DA MI SE JAVE SVI KOJI IMAJU MOGUĆNOSTI PRIVREMENO PRIHVATITI KUNIĆA AKO SE I KADA UKAŽE POTREBA ZA TIM. HVALA
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la bunnyema » sub ožu 19, 2011 12:31 pm

Evo ja mogu privremeno prihvatiti kunica ako se ukaze potreba za tim.. :zeko1:
slikaslika
22 roochack.com
Avatar
bunnyema
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1028
Pridružen/a: ned stu 07, 2010 22:28 pm
Lokacija: Pula, in da kupus

Re: TRAŽE SE PRIVREMENI UDOMITELJI

PostPostao/la Anek » sri ožu 23, 2011 11:16 am

Simba jel tu ili na pm? Ugl..ja uvjek mogu.
slika
Avatar
Anek
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 3254
Pridružen/a: čet kol 28, 2008 18:35 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća


Natrag na Udomljavanje i akcije spašavanja




Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan