POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la diaaa » sri svi 15, 2013 10:30 am

bok, mene zanima ima li na forumu netko iz Dubrovnika? Ovdje već piše dr. Goran Bobanović-Ćolić, al me zanimaju iskustva ako je netko tamo vodio kunića, trebala bih Diu voditi na sterilizaciju kroz 2 mj :) čula sam razne komentare za njega, neki da je super a neki opet da i nije ali ni jedan od komentara nije bio vezan za kuniće već za ostale životinje, unaprijed hvala :)
Avatar
diaaa
Kunić
Kunić
 
Postovi: 45
Pridružen/a: pon sij 21, 2013 5:09 am
Lokacija: Dubrovnik

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la zeko Simba » pet svi 17, 2013 14:30 pm

Bila je prije forumašica puding, ali koliko znam nije više aktivna ovdje
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la diaaa » pet svi 17, 2013 17:08 pm

:zeko10: :sad:
Avatar
diaaa
Kunić
Kunić
 
Postovi: 45
Pridružen/a: pon sij 21, 2013 5:09 am
Lokacija: Dubrovnik

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Lilo » sub svi 18, 2013 0:35 am

al je na faceu,pa je tamo pitaj!medu mojim prijateljima Branka Sookie!
Voditeljica :"zeco-kuće"!Dežurna svađalica!!!Kućevlasnica! ovnoliki-rex
Avatar
Lilo
Voditeljica zeco-kuće
 
Postovi: 3373
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 14:31 pm
Lokacija: Ivanić-Grad

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la diaaa » sub svi 18, 2013 1:13 am

hvala draga :*
Avatar
diaaa
Kunić
Kunić
 
Postovi: 45
Pridružen/a: pon sij 21, 2013 5:09 am
Lokacija: Dubrovnik

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la krika.fs. » pon srp 08, 2013 21:11 pm

poz ekipa :) dakle Jiggly je spreman za kastraciju, sve sam pročitala i odlučena je Buba. pošto se radi o kastraciji da li trebam tražiti dr. Tomislava (netko je napisao da je on za operativne zahvate) ili me oni sami smjeste kod koga trebam? i ako znate koliko se otprilike ranije mora nazvati da se dobije termin. unaprijed hvala na odgovorima i ispričavam se ako ovo nije pravi topic za postavljanje pitanja nego samo za komentiranje
on je JigglyPuff. a jigglypuff je najveca faca medu pokemonima :D
krika.fs.
Kunić
Kunić
 
Postovi: 20
Pridružen/a: pon svi 06, 2013 21:05 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la altan » pon srp 08, 2013 23:20 pm

Termin dobijes ovisno o guzvi..i ne moras traziti nikoga posebno za operaciju :wink:
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Amandaibags » pet kol 02, 2013 8:44 am

Jel se zna gdje će raditi?
:zekoo11:
Amandaibags
Kunić
Kunić
 
Postovi: 6
Pridružen/a: pet srp 29, 2011 3:07 am

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Zečica Miffy » ned kol 04, 2013 9:52 am

Moram ovo napisati...ako ništa drugo da čujem druga mišljenja....
Mi smo u Bubi dogovarali sterilizaciju, kad smo došli k njima rekla sam im da je ipak riječ o kastraciji i brzo ostavila zeku. Dogovor je bio da se vratim po njega oko sedam sati. Već za sat i pol su me zvali da je uginuo :sad: rečeno mi je da navratim platiti račun i uzeti transporter ( njima sam ostavila da se pobrinu oko tijela ). Došla sam slijedeće jutro i šokirala se jer su mi naplatili i operaciju :blink: Žena je totalno hladnokrvno bez imalo suosjećanja bubnula cifru za kastraciju i transport zeke na veterinarski fax. Zapravo me zasmetala ta hladnokrvnost :ljut: mogla je reći da mora naplatiti troškove operacije ( naravno da sam svjesna toga da su potrošili materijala i lijekova ) i bubnuti bilo koju cifru, a ne ponašati kao da mi je Miffy živa i zdrava u rukama :blink:
Skužila je da mi je prekipjelo iako sam joj nekoliko puta pružala karticu da naplati sve, pa je nakon razgovora s doktorom na svoju ruku naplatila samo transport do veterine... Nije uopće stvar novaca, jako me zasmetala ta neljudskost, nisam to očekivala, ne od njih koji su najviše hvaljeni ovdje...
Avatar
Zečica Miffy
Zečić
Zečić
 
Postovi: 118
Pridružen/a: pet vel 08, 2013 14:52 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la nikola » ned kol 04, 2013 20:30 pm

Zečica Miffy je napisao/la:Moram ovo napisati...ako ništa drugo da čujem druga mišljenja....
Mi smo u Bubi dogovarali sterilizaciju, kad smo došli k njima rekla sam im da je ipak riječ o kastraciji i brzo ostavila zeku. Dogovor je bio da se vratim po njega oko sedam sati. Već za sat i pol su me zvali da je uginuo :sad: rečeno mi je da navratim platiti račun i uzeti transporter ( njima sam ostavila da se pobrinu oko tijela ). Došla sam slijedeće jutro i šokirala se jer su mi naplatili i operaciju :blink: Žena je totalno hladnokrvno bez imalo suosjećanja bubnula cifru za kastraciju i transport zeke na veterinarski fax. Zapravo me zasmetala ta hladnokrvnost :ljut: mogla je reći da mora naplatiti troškove operacije ( naravno da sam svjesna toga da su potrošili materijala i lijekova ) i bubnuti bilo koju cifru, a ne ponašati kao da mi je Miffy živa i zdrava u rukama :blink:
Skužila je da mi je prekipjelo iako sam joj nekoliko puta pružala karticu da naplati sve, pa je nakon razgovora s doktorom na svoju ruku naplatila samo transport do veterine... Nije uopće stvar novaca, jako me zasmetala ta neljudskost, nisam to očekivala, ne od njih koji su najviše hvaljeni ovdje...


Jel to bila službenica na 'recepciji'? Ako je tako nebi me čudilo da uopće nije znala što je bilo ili je zaboravila na to.
Avatar
nikola
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 260
Pridružen/a: uto svi 06, 2008 19:17 pm
Lokacija: Zagreb

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Zečica Miffy » pon kol 05, 2013 8:37 am

Znala je...kad sam joj rekla da sam došla zbog zeke koji je jučer uginuo odmah me pitala jeli to Miffy :hm:
Kad je pričala s doktorom vratila se da mi kaže kako je operacija prošla u najboljem redu :omg: nisam mogla vjerovati da mi to govore...
Ma,samo da je drugačije formulirala rečenicu...da je rekla da joj je žao i da eto, moraju mi naplatiti troškove cijele operacije ne bih niti trepnula već platila koliko god da traže...ovako je ispalo hladno i besćutno...ja bih ionako taj iznos dala za operaciju,injekcije i kontrole...ako sam se odlučila za zahvat sigurno imam i novce koji će ga pokriti :belj:
Avatar
Zečica Miffy
Zečić
Zečić
 
Postovi: 118
Pridružen/a: pet vel 08, 2013 14:52 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la saacbeser » pet kol 09, 2013 8:40 am

koja je u preporukama za henzelovu od idućeg tjedna tamo, navodno, više ne radi!
saacbeser
Kunić
Kunić
 
Postovi: 9
Pridružen/a: pet kol 19, 2011 7:31 am

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la musemarina » čet ruj 12, 2013 10:08 am

Ja sam imala iskustva sa dosta veterinara u Beogradu. Svaki je znao po nesto, ali ni jedan nije imao bas neko iskustvo sa kunicima.
Cak sam i preporucila neke kod kojih sam isla i koji su mi resili manje probleme sa kunicima ili su se potrudili da nadju najbolje resenje.
Napokon sam nasla veterinara koji je radio jedno vreme na Veterinarskom fakultetu, a sada ima svoju ordinaciju i radi 0-24.
On ima bas dosta iskustva u lecenju kunica i zaista covek zna sta radi, a to sam zakljucila jer je uradio tacno sve sto pise ovde na forumu sto se tice bolesti disanja. Vodila sam Lakija posto mu se niije stanje poboljsalo i veterinar je prepisao terapiju na osnovu pregleda i ako to ne pomogne vec zna sta je sledeci korak. I nije od onih koji ce posto poto da Vam uzmu pare, vec on namerava da nas posalje na Veterinarski fakultet i da nam napise sta sve treba uraditi.

Molim moderatora da unese u preporuke ovog izvrsnog veterinara:

Dr. Vet. Med. Nenad Petrovic
radi od 0-24
064/187 4835
e-mail: nesavet@sezampro.rs
Avatar
musemarina
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 523
Pridružen/a: pet svi 22, 2009 6:53 am
Lokacija: Beograd

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la markiza » pet ruj 13, 2013 6:14 am

Epa super da se naso neki dobar :-) Bas lepo :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Tooceek » pet ruj 20, 2013 16:41 pm

Jel ima ko preporuke za Koprivnicu? Ja imam mamu i tatu zeca i male pa bi isla kastrirat/sterilizirat. samo neznam sto mi je bolje. jel ima netko iskustva i savijete? i jos bi isla rezat noktice i ovako rutinski jer se stalno brinem da nesto nije uredu pa cisto da mi srce bude na mjestu. I jos jedno pitanje, s koliko mjeseci/godina starosti se muskim zecovima jajceka vide? :blush:
Avatar
Tooceek
Kunić
Kunić
 
Postovi: 23
Pridružen/a: čet srp 11, 2013 19:23 pm

PrethodnaSljedeća


Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


HR (CRO) by Ančica Sečan