Nakon zatvora-proljev

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

PostPostao/la tarra » sub lis 27, 2007 19:19 pm

Supač!
Lijepo od tebe što si javila :) :) :)
Avatar
tarra
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 980
Pridružen/a: pon lis 15, 2007 7:13 am
Lokacija: Zg

PostPostao/la zeko Simba » sub lis 27, 2007 19:33 pm

Za lijepe vrijesti nikada nije kasno :)
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

PostPostao/la Ledolina » sub lis 27, 2007 21:43 pm

Sad joj daj milijun pusica i izmazi ju.. :D
slika[url=http://ticker.7910.org/eng][img]
Avatar
Ledolina
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 1394
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 19:52 pm
Lokacija: Požega

Re: Nakon zatvora-proljev

PostPostao/la bugs.bunny » ned tra 22, 2018 17:32 pm

Zdravo ljudi, molim vas za pomoć. Imam kunića, 8 mjeseci je stara, prije tri nedelje je sterilisana, sedam dana poslije toga smo putovale i tad počinju problemi. Počela je sve manje da jede i dobila zatvor, išle smo kod veterinara i dobijala je antibiotike i vitamin b, i sedam dana poslije je počela da jede (prošli vikend dakle) i počela je da kaki, međutim - proljev. Dok je imala zatvor davala sam joj probiotik linex, Espumisan kapi za bebe, malt pastu i aktivni ugalj u dva ili tri navrata i hranila sam je na silu na špricu (mljela sjemenke lana, kamilicu i nanu i rastvarala u vodi). Problem je sad što proljev traje već sedam dana, vodila sam je na infuziju, veterinar mi je dao enrofloksacin da joj rastvaram u vodi koju pije i rekao da joj dajem samo sijeno da jede. Međutim, toliko je malo jela da sam joj davala i malo mrkvice i maslačka, i lišća peršuna. Sušila sam joj i lišće kupine ne bih li zaustavila proljev, ali ništa. U petak sam makla svu hranu osim sijena, ali juče je skroz izgubila snagu, jedva stoji. Pročitala sam ovdje da može da se da kašica za bebe, dala sam joj juče Frutek s jabukom, bananom, kruškom i žitaricama, međutim i dalje je nemoćna, skoro da ne može da ustane kad je polegnem. Vodila sam je i danas na infuziju kod veterinara, on i dalje ne zna šta joj je. Ne znam kako više da joj pomognem, molim vas za bilo kakav savjet. Sterilisana je u Beogradu, a nalazimo se u Gradišci trenutno.
bugs.bunny
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: ned tra 22, 2018 16:46 pm

Re: Nakon zatvora-proljev

PostPostao/la ivana69 » uto vel 26, 2019 10:15 am

može li mi netko reći kakva je ovo kakica? naime zeko ima plinove u stomaku pa sam mu jučer dala sab simplex kapi. inače jede normalno i kuglice mu izgledaju dobro. danas sam vidila da si je čistio guzu i kad se maknio ovo je ostalo. jel moguće da je vitaminska kakica koju je ugazio nogicom, reakcija na lijek ili nešto treće..?
slika
Avatar
ivana69
Kunić
Kunić
 
Postovi: 2
Pridružen/a: ned tra 03, 2016 18:31 pm

Re: Nakon zatvora-proljev

PostPostao/la zeko Simba » uto vel 26, 2019 11:20 am

Ako je ovo bilo jednom nema razloga za brigu, vidim da su kuglice lijepe i uredne. Može biti da je ostatak vitaminke ili malo razmočeno mokraćom. Prati dalje kakve su kuglice
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Prethodna


Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan